Barbara Homziak

Zamość
50,731056223,24559880 84 639 08 45

Kalendarz przyjęć
Pon24.11Wt25.11Śr26.11Czw27.11Pt28.11So29.11Nd30.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.35
12 opinii

Z całego serca NIE POLECAM! Brak szacunku do pacjenta poprzez ciągłe spóźnienia oraz kompletny brak umiejętności, w kanale zębowym została mi 7mm igła!

Były Pacjent, krzyczy na dzieci. W obecności innych pacjentów przyjmuje " dowody wdzięczności" w postaci słodyczy. Z tak bezczelnym zachowaniem spotkałam się pierwszy raz w naszym województwie.

Bardzo lubię Panią Homziak za to że nie owija w bawełnę tylko szczerze mówi co zrobi co będzie robić i do swojej pracy podchodzi bardzo profesjonalnie. Jestem zadowolona z jej usług.

NIGDY nikomu nie polecam tej Pani- zero poszanowania klienta i jego czasu; można stać pod gabinetem 40 minut i czekać aż Pani Doktor skończy wysoce ważne zajęcia typu słuchanie muzyki bądź rozmową ze spotkaną przy gabinecie wracającą z zakupów koleżanką. Zrezygnowałam z jej usług w połowie leczenia aparatem stałym. SZOK

Zupełny brak zaufania do lekarza,nie polecam tego lekarza.

jest super podchodzi do uzębienia jak prawdziwy stomatolog i wytłumaczy co będzie robić

Stomatolog kompetentny,z wieloletnią praktyką zawodową. Specjalista ortdonta.Gabinet piękny,nowoczesny. Osoba sympatyczna.Nie mam się do czego przyczepić.

Lekarz spełnił w pełni moje oczekiwania.Osoba sympatyczna i bardzo kompetentna.

Nowoczesny gabinet,Miła,uprzejma i kompetentna obsługa.Spełnia oczekiwania moje i mojej rodziny.Polecam wszystkim znajomym.

czekanie w kolejce, lekarz nie przychodzi do przychodni na czas. Zawsze jest opóźnienie.

Ogromna pomyłka, niestety zbyt póżno sie zorientowałam z jaką niekompetentną osobą mam doczynienia. Brak poszanowania dla czasu (ciagłe spóźnienia) i zdrowia pacjenta, kobieta nie wie co ma robić, sama po sobie musi poprawiać, ale za to ogromne znaczenie mają w tym gabinecie pieniądze jakie pacjent ma zostawić. Nikomu nie polecam wręcz odradzam szukajcie innego stomatologa.

Duza kompetencja,planowane leczenie,dobra organizacja pracy ,piekny gabinet

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny