Barbara Korzonek-Laufernicka

Ginekolog

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
1.0512345
8 opinii

• 2
  • 1

Chodziłam do pani doktor jakies 3 lata tylko na wizyty kontrolne a jak zaszlam w ciąże to pani doktor stwierdzila ze ciezarnych nie przyjmuje- skandal

• 2
  • 1

trafiłam na to forum bo wlaśnie szukam lekarza aby nie musiec odwiedzic wiecej gabinetu tej pani, załuje ze nie wpadłamw czesniej na to aby sprawdzic o niej opinie bo widze ze nie tylko ja jestem niezadowolona. Byłam na dobrych kilku wizutach przez ostatnie 2 lata, najczesciej po to aby dostac recepte na tabletki (zle dobrane z reszta) kiedy mialam watpliwosci i chcialam je zmienic pani doktor mnie zbyla mowiac ze nie ma takiej potzreby( zero wyjaznien i zainteresowania, jak zwykle szybko i sucho traktujac pacjeta), badan watroby po ponad 2 latach stosowania antkoncepcji hormonalnej tez nie bylo potrzeby wykonywac jej zdaniem, sporo czasu nadal tam chodzilam mimo ogolnego niezadowolenia poniewaz nie tzreba bylo nigdy dluo czekac na wizyte( zalezalo mi na tym gdy potzrebowalam recepte) teraz rozumiem dlaczego i uwazam ze ta przychodnia powinna byc w ogole pusta! DZIEWCZYNY JESLI SZANUJECIE SWOjE ZDROWIE I TRAKTUJECIE JE POWAZNIE ODRADZAM.. juz wyjazniam dlaczego... moja czare goryczy przelała wizyta kiedy miałam robiną cytologie... pani doktor wykonała badanie PALCEM kiedy wiem i kazdy kto sie tym zainteresuje choc przez 5 minut wie ze powinno to sie odbywac za pomoca plastikowego patyczka aby to badanie bylo przeprowadzone prawidłowo, wyniku nie bylo mi dane zobaczyc poniewaz ponoc bo czasie po ktorym wynik mial byc nie przyszedl jeszcze a na kolejnej wizycie powiedziala mi ze go widziała i wszystko bylo dobrze dlatego wynik jest gdzies w kartach, pani doktor uznała ze nie mam potrzeby go w takim razie ja zobaczyc(obrzydliwie protekcjinalne traktowanie) a najwyzej kiedys przy okazji nastepnej wizyty bedzie mi go dane zobaczyc.... szczerze NIE POLECAM chyba ze potrzebujesz na gwałt wizyty tylko po wypisanie leku itp to jedyna rzecz do ktorej moim zdaniem sie ten lekarz nadaje, aczkolwiek przy jego wyborze nie liczylabym pomoc pani doktor

• 1

Pani doktór zrobiła se zemnie królika doświadczalnego w szpitalu Pani doktor nie umie nawet do porządku zeszyć krocza w szpitalu rozcięło mi się krocze po tygodniu od porodu prze wypadek a Pani doktor powiedziała do położnych ze jak się jej nie uda to żeby wezwać drugiego lekarza dyżurnego po paru minutach z szycia przez panią doktor szwy pościły i trzeba było drugi raz szyć

• 1

ta stara bladź namawiała mnie do aborcji

• 1

Zdecydowanie nie polecam, badania przeprowadza w pośpiechu, wizyta trwa 5 minut!!! Widać za każdym razem zniecierpliwienie i chęć jak najszybszego pozbycia się pacjentki. Raz nawet tylko zapytała co mi dolega i BEZ BADANIA wypisała leki! Kiedy podczas wizyty coś mnie zmartwiło i chciałam uzyskać więcej informacji to zbyła mnie bardzo krótką i niewyczerpującą odpowiedzią. Juz więcej do niej nie pójdę!

• 1

Jest beznadziejna!!! Jestem w 20 tygodniu ciąży i ani razu mi nie badała piersi! Nawet się nie zapytała jak sie czuje i czy cos mi dolega! Wizyta u niej trwa nie dłużej niż 10 min. Ustaliła wizyte na połowę grudnia, a gdy przyszedł termin okazało sie że jest na urlopie. Dowiedzialam sie o tym dopiero gdy poszłam na kontrole. Wogóle nie zostalam poinformowana o tej sytuacji. Okazuje sie że będe musiała czekać dwa miesiace na wizyte! Poprostu olewa pacjenta! Jest kobietą nie uprzejmą i nie wzbudza zaufania. W 100% odradzam tego lekarza. Pozdrawiam.

• 1

Od razu po mojej pierwszej miesiączce przepisała mi tabletki antykoncepcyjne na "uregulowanie okresu" i tak przez 5 lat.Jak sie nie dawno okazało było to nie potrzebne,przez co teraz mam inne problemy.Mam 28 lat i ciężko zajść mi w ciąże:(( Mam małą macice tak jak u 12 letniej dziewczynki i nic w tym kierunku pani doktor nie robiła .Przykre trafić do tak niekompetnego lekarza:((

• 1

Zdecydowanie odradzam! Poczułam się jak produkt na taśmie. Weszłam, od razu badanie. Poszłam się ubrać a pani doktor poszła za mną oddała mi książeczkę podczas ubierania się! I pokazała drzwi. Zero uprzejmości. Zaniedbanie. Nie polecam

Gdzie przyjmuję

place 11

Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczny

1-go Maja 19
    Opole
    50,717467117,940692(077) 441-78-32

Kalendarz przyjęć

Pon18.08Wt19.08Śr20.08Czw21.08Pt22.08So23.08Nd24.08
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat