dr n. med.Barbara Muszyńska

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.2512345
17 opinii

• 5

Polecam Pania doktor Barbarę Muszyńską. Jestem bardzo zadowolona. Pani doktor jest miła, uprzejma i zna się na swojej pracy jak mało kto,

• 5

Pani doktor przyjmuje teraz w nowo wybudowanym gabinecie przy ulicy Dworskiej, na przeciwko Szpitala nr 3 w Sosnowcu. Wszystkim bardzo polecam. Gabinet jest bardzo nowoczesny, a opieka pani doktor bez zarzutu. Polecam K.

• 5

Dla mnie pani doktor jest najlepsza dzieki niej spełniło sie nasze morzenie, po 10 letnich staraniach o dziecko poszłam do niej za namową koleżanki już bez nadziej na co kolwiek i teraz jestem MAMĄ 10 miesięcznej córeczki.

• 5

Ja ciągle błąkałam się po klinikach leczenia niepłodności i po innych lekarzach gdzie byłam traktowana jakbym się narzucała, z polecenia koleżanek trafiłam do pani doktor i - o dziwo - pierwszy raz mam nadzieję na dzidziusia! Pani doktor sprawiła że jestem ... po prostu jakoś tak pięknie spokojna, jakbym wewnętrznie czuła że jestem w dobrych rękach, i bardzo jej za to dziękuje :)) Na pewno coś w tym jest ;)

• 5

Bardzo dobry specjalista, mily, uprzejma osoba. Zna sie na tym, co robi, dobrze dobiera leki. Potrafi sluchac, jest delikatna i potrafi rozluznic pacjentke. Polecam i paniom dojrzalym, i nastolatkom.

• 3

Czy ktos wie gdzie jeszcze poza gabinetem na Lenartowicza przyjmuje pani Muszynska?

• 1

Uwazam ze pani doctor nie ma na tyle doswiadczenia zeby leczyc zaburzenia hormonalne i nieplodnosc. Nie polecam pani doktor pacjetka ktore maja podobne problemy.

• 5

Pani doktor bardzo sympatyczna.kompetentna,polecam jak najbardziej,gdyz nie spotkalam sie z tak pzremilym lekarzem:)

• 5

Odnosząc się do poprzedniej opinii, chcę zwrócić uwagę, że Pani doktor jest ginekologiem-położnikiem a nie ginekologiem-endokrynolgiem, dlatego opinie, ze nie jest skuteczna w przypadku leczenia zaburzeń hormonalnych nie jest tu na miejscu. Osobiście sama mam zaburzenia hormonalne i leczyłam je u innego specjalisty, a gdy udało się to uregulować i zajść w ciąże zmieniłam lekarza na Panią doktor i jestem mega zadowolona. Sprzęt super, opieka również. Podejście indywidualne i zawsze bez problemu można się do niej zwrócić. POLECAM WSZYSTKIM CIĘŻARNYM!!!!!!!! a z zaburzeniami hormonalnymi polecam iść do specjalisty od hormonów !!!!!!!!!!!!!!

• 5

Szanowni Państwo, Do Pani Doktor chodzę cyklicznie od paru lat. Osobiście jestem bardzo zadowolona z podejścia Pani Doktor do pacjentów, a przynajmniej do mnie. Mam na myśli: przeprowadzany wywiad, badania, uprzejmość, opiekę i zaangażowanie. Wszystkie dolegliwości jakie pojawiały się w tym czasie wyleczyłyśmy w sposób odpowiedni i w miarę możliwości - szybki. Osobiście polecam! (wizyty prywatne - wg cennika) Z wyrazami szacunku, S.

• 5

Cena wydaje sie wysoka, ale to pozory, bo obejmuje dwie wizyty i pełne badanie podczas pierwszej: usg pochwy, usg piersi, cytologię, wymaz, ręczne badanie piersi. Do tego ta lekarka przeprowadza bardzo dokładny wywiad, jeszcze mi sie nie zdarzyło, żeby mnie ginekolog tak "wymęczył". Drugą wizytę umawia sie w terminie zależnym od postepów leczenia lub potrzeby kontroli i, jak wspomniałam, jest bezpłatna. Ja miałam usg pochwy i badani standardowe. Do tego jest spostrzegawcza i podchodzi do pacjenta kompleksowo. Minusy, to brak przebieralni i ciasnota w gabinecie, ale u takiego, co ma pełen komfort, jednorazowe kapcie, spódniczki itp. już byłam i więcej nie pójdę. Wolę mieć mniejszy komfort w ściąganiu gaci, a za to profesjonalną opiekę i dobry sprzęt. Dla tych, co mają inne doswiadczenia, proponuję konsultację z innym lekarzem. To nigdy nie zaszkodzi. Ja jestem zadowolona.

pacjentka czuje się 'zaopiekowana', bezpieczna

• 3

Faktycznie pani dr jest bardzo miła, nawet za bardzo, mam na mysli to ze nawet gdy jest zle to na jej twarzy widnieje usmiech a człowiekowi sie plakac chce...Jak do niej trafiłam to miałam nadzieje ze wkoncu jest lekarz który mi pomoze bo mam problemy hormonalne, ale jak sie okazalo nie potrafila mi pomoc.Ciagle eksperymentowala na mnie nowymi lekami.Poza tym jak cos "obieca" to nie potrafi słowa dotrzymac :-( jest to przykre...Ma sprzet dobry do usg ale powiedzialabym ze nie umie sie nim odpowiednio posługiwac.Czesto mialam wrazenie ze jest cos nie tak bo to sie czuje, a ona zawsze twierdzila ze jest ok...Nie wiem czy leczenie u niej ma sens i czy to nie jest zmarnowany czas i pieniadze.Raczej nie polecam...

• 5

Bardzo gorąco polecam ta lekarkę!!!!!!!!!

• 1

Pani doktor prowadziła moją ciążę mam cudowne dziecko:) ogólnie było miło ale nie jest dokładna i absolutnie nie delikatna każde badanie gin. budziło we mnie ogromny strach po prostu co tu dużo pisać bolało. Trafiłam do szpitala jeszcze jakiś czasem przed porodem tam dowiedziałam się, że mam nadżerkę, o której Pani dr wcześniej ani słowem nie wspomniała, a gdy ją zaczepiłam na korytarzu szpitala stwierdziła, że to nie jest najważniejsze cóż chyba dla niej- dla mnie dosyć istotne. Poza tym totalnie zlekceważyła mnie obiecała, że będzie przy porodzie niestety nie dotrzymała słowa. Przyszła rano jak dziecko było już na świecie i powiedziała:" a tak się Pani bała" to był ostatni kontakt z w/w lekarzem. Wiem, że cena za wizytę znacznie wzrosła więc nie polecam są inni lekarze bardziej kompetentni, którzy potrafią się faktycznie zająć pacjentem od początku do końca polecam dr Andrzeja Gałązkę, Michała Wyciągłowskiego

• 3

Ogólnie gabinet godny polecenia, ale uwaga na panią "recepcjonistkę". Wyjątkowo nieuprzejma jejmość!!! Moja rada: "jak ktoś traci serce do wykonywanego zawodu to chyba czas się zezłomować tj. czas na emeryturę".

• 1

Pani dr jest aż za sympatyczna. *** Jak byłam u niej to na usg pochwy nie potrafiła przez 0,5 h znaleźć jajnika. Prowadziła mnie parę lat. Ale nie uważam, że jest dobra. Bo wogóle nie interesuje się pacjentkami. Codzi jej tylko o kasę!!!!!!!!!!!

Gdzie przyjmuję

place 11

Lenartowicza 110
    Sosnowiec
    50,294178919,19292650 32 291 06 77
    b.muszynska@gynae.pl

Kalendarz przyjęć

Pon15.09Wt16.09Śr17.09Czw18.09Pt19.09So20.09Nd21.09
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat