dr n. med.Barbara Stańczak

Średnia:
4.2512345
7 opinii

• 5

Córka jest pod opieką pani Dr.Stańczak od 2009r.Po pierwszej wizycie w Intermedzie skierowała nas na oddział DSK.Tam zrobiła wszystkie potrzebne badania.Teraz spotykamy sie co 3-4 miesiące na kontroli w Intermedzie.Zawsze jest miła ,serdeczna ,z poczuciem humoru i fantastycznym podejściem do dzieci.Nie mam zastrzeżeń do kompetencji pani Dr.polecam

• 1

Przy pierwszej wizycie zaznaczam ,że pierwsza była prywatna , bardzo uprzejma,jednak przy kolejnym spotkaniu już nie prywatnym zostałam potraktowana jak powietrze, dostałam wyniki z jednego badania dziecka i zostałam sama z nimi nie wiedziałam co mam dalej robić jak po kierunkować dalsze leczenie dziecka,a po zadaniu pytania usłyszałam tylko ,że mam się udać do poradni(nie wiem nadal o jaką poradnie Pani doktor chodziło)i to zapewne po pół roku bo teraz nie ma miejsc.(NIE MAM ZAMIARU CZEKAĆ)

• 3

BYŁAM Z MOIM DZIECKIEM U PANI DR. ALE BARDZO JEJ SIĘ SPIESZYŁO NA PRZERWĘ ŚNIADANIOWĄ I PRAKTYCZNIE NICZEGO SIĘ NIE DOWIEDZIAŁAM. PRZEPROWADZIŁA TYLKO WYWIAD I TYLE .NIE POLECAM

• 5

Dzisiaj pierwszy raz byłam z dzieckiem na wizycie u Pani Doktor i zrobiła na mnie pozytywne wrażenie. Bardzo miła,kompetentna, ma indywidualne podeście do pacjenta. Bardzo dokładnie tłumaczy przebieg leczenia. Ciepło i serdecznie zwraca się do dziecka.Polecam.

• 5

Właściwy człowiek na właściwym miejscu! Empatyczna, przemiła z dobrym podejściem do dzieci. Leczy moją córeczkę chora na cukrzycę. Z każdej wizyty jestem tak samo zadowolony! Polecam.

• 5

Byłam ostatnio na wizycie u tego specjalisty. To co mnie ujęło to zaangażowanie w mój problem. Nie zostałam zignorowana jak to działo się u wielu innych lekarzy, doktor jest prawdziwym fachowcem, z uwagą obserwuje wyniki badań. Polecam

• 5

Bardzo kompetentna pani doktor,a przy tym bardzo miła i życzliwa.Poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzebuje i odpowiada na wszystkie pytania.Bardzo dokładnie tłumaczy na czym polega dana choroba i jak ją trzeba i będzie leczyć.Ma super podejście do dzieci.Jednym zdaniem,rzadko kiedy trafia się taki lekarz i nie ma końca pochwał.Nie wiem jak ktoś ale ja jestem BARDZO zadowolona.

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
    2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
    3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
    4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
    5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
    6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
    9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.
    display statlastseen stat