dr n. med. Barbara Stańczak

Endokrynolog dziecięcy, Endokrynolog

Opinii7
3,9

15.01.2013

Córka jest pod opieką pani Dr.Stańczak od 2009r.Po pierwszej wizycie w Intermedzie skierowała nas na oddział DSK.Tam zrobiła wszystkie potrzebne badania.Teraz spotykamy sie co 3-4 miesiące na kontroli w Intermedzie.Zawsze jest miła ,serdeczna ,z poczuciem humoru i fantastycznym podejściem do dzieci.Nie mam zastrzeżeń do kompetencji pani Dr.polecam

26.09.2012

Przy pierwszej wizycie zaznaczam ,że pierwsza była prywatna , bardzo uprzejma,jednak przy kolejnym spotkaniu już nie prywatnym zostałam potraktowana jak powietrze, dostałam wyniki z jednego badania dziecka i zostałam sama z nimi nie wiedziałam co mam dalej robić jak po kierunkować dalsze leczenie dziecka,a po zadaniu pytania usłyszałam tylko ,że mam się udać do poradni(nie wiem nadal o jaką poradnie Pani doktor chodziło)i to zapewne po pół roku bo teraz nie ma miejsc.(NIE MAM ZAMIARU CZEKAĆ)

07.03.2012

BYŁAM Z MOIM DZIECKIEM U PANI DR. ALE BARDZO JEJ SIĘ SPIESZYŁO NA PRZERWĘ ŚNIADANIOWĄ I PRAKTYCZNIE NICZEGO SIĘ NIE DOWIEDZIAŁAM. PRZEPROWADZIŁA TYLKO WYWIAD I TYLE .NIE POLECAM

04.01.2012

Dzisiaj pierwszy raz byłam z dzieckiem na wizycie u Pani Doktor i zrobiła na mnie pozytywne wrażenie. Bardzo miła,kompetentna, ma indywidualne podeście do pacjenta. Bardzo dokładnie tłumaczy przebieg leczenia. Ciepło i serdecznie zwraca się do dziecka.Polecam.

11.06.2010

Właściwy człowiek na właściwym miejscu! Empatyczna, przemiła z dobrym podejściem do dzieci. Leczy moją córeczkę chora na cukrzycę. Z każdej wizyty jestem tak samo zadowolony! Polecam.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Endokrynolog Lublin"?

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska- Marek Derkacz
ul Kolorowa 5/5A