Barbara Wąsik-Gąska

Przemyśl
49,78356722,77183890 604111074, 0 509 07 27 00

Kalendarz przyjęć
Pon20.10Wt21.10Śr22.10Czw23.10Pt24.10So25.10Nd26.10
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.95
10 opinii

Ja polecam , dostałam wysypkę i nie mogłam się dostać szybko do dermatologa , więc poszłam po pomoc do lekarza rodzinnego a ten od razu wystawił mi skierowanie do szpitala . Jeszcze tego samego dnia umówiłam się do pani doktor , a pani doktor wypisała tabletki i maść , co oczywiście pomogło i uniknełam leżenia bez potrzeby w szpitalu .POLECAM

Bardzo miła i kompetentna pani, zawsze uprzejma i co najważniejsze - zna się na rzeczy!

Bardzo miła,poświęca pacjentowi czs,tłumaczy wszystko,ma "wiernych"pacjentów,wystarczy stanąć rano na poczekalni i zobaczyć jak wielu pacjentów ma.Z całego serca polecam.

lekarz ,do którego wiecej bym nie poszła na wizytę

polecam, poświęca pacjentom dużo czasu, zna się na tym co robi

Świetny specjalista, polecam wszystkim szukającym fachowej pomocy

No to ja widocznie też trafiłam na zły dzień tej kobiety. Niemiła, opryskliwa, przemądrzała, zniecierpliwiona, zażenowana, że musi obejrzeć miejsce choroby, sprawiająca wrażenie złej i znudzonej życiem, a już na pewno pracą. Nie, nie, nie i jeszcze raz nie - nie polecam!

Nie wiem moze trafiłam na zły dzień pani doktor, ale nikomu nie polece, stwierdzila ze jak mam uczulenie to zebym unikała tego co mnie uczula, ona nic nie poradzi, przy tym była niemila, i podnosiła głos, gdy weszłam do gabinetu kazała zaczekać po czym wykonała dwa prywatne telefony, "ze ktoś juz moze do niej przyjsć bo dziś pustki w przychodni". oczywiscie niech sobie dzwoni, nie pisałabym o tym gdyby nie to jak mie później chamsko potraktowała, zdecydowanie nie polecam

Swietna, w dodatku mrozi azotem w ramach NFZ-u. Lekarz, którego polecę każdemu.

Bardzo dobrze oceniam pracę pani doktor. Podchodzi kompleksowo do leczenia choroby, jest bardzo konsekwentna w jej leczeniu. Pacjenta informuje dość obszernie, odpowiada na pytania, udziela mądrych rad, nie zbywa byle czym, słucha pacjenta. Jest przy tym niezwykle miła, spokojna i zawsze uśmiechnięta. A odwiedzałam ją bardzo często ze względu na przewlekłość choroby.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny