lekarz Barbara Wojtyczka

Endokrynolog

Opinii13

Agnieszka

04.05.2014

Pani doktor może i jest miła i sympatyczna, ale o jej kompetencji i profesjonalizmie mogłabym długo dyskutować. Z dobrego polecenia, po zapoznaniu się z jej opiniami poszłam na wizytę ponad dwa lata temu (Tarnowskie Góry, gabinet na ul. Hallera). Na podstawie wyników badań, z którymi przyszłam zdiagnozowała u mnie Hashimoto i przepisała euthyrox. I tyle. Po paru miesiącach zaszłam w ciążę, pani doktor, obdarzona przeze mnie zaufaniem regulowała dawki leków, uspokajała, że wszystko jest dobrze. Po narodzinach synek jeszcze w szpitalu dostał skierowanie do endokrynologa z uwagi na moje Hashimoto, profilaktycznie. Jego pani doktor zapytała mnie wówczas kiedy miałam robione ostatnie usg, ja na to, że… nigdy. Dowiedziałam się wówczas, że Hashimoto to choroba, którą leczy się poprzez regulowanie dawki leków i obserwację tarczycy na usg. Niestety pani Wojtyczka nigdy mi usg nie zaproponowała… Podczas tej wizyty z synem zrobiono mi usg i… zostałam natychmiast po nim skierowana na biopsję. Po bliższych badaniach okazało się, że mam raka tarczycy. Obecnie jestem już po całkowitym usunięciu tarczycy wraz z układem chłonnym, ponieważ były tam już przerzuty. Są i dalsze, ale lekarze podejmą próbę leczenia bezoperacyjnego (jodem radioaktywnym). Panią doktor zgubiła rutyna – każda wizyta przez dwa lata polegała na zmierzeniu mi ciśnienia i przepisaniu euthyroxu. Na onkologii dowiedziałam się, że cudem donosiłam synka, a po ciąży przerzuty okazały się większe niż sama tarczyca. Gdyby nie przypadek, nie wiadomo jak długo jeszcze nie wiedziałabym o chorobie i jakby to się skończyło. Przez długi czas miałam poczucie, że jestem w dobrych rękach i mogę zaufać pani Wojtyczce. Okazało się to błędem, który mógł mnie kosztować życie. NIE POLECAM!!!

ZOFIA

10.03.2015

Doskonały fachowiec ,bardzo dobry lekarz, ogromna wiedza,mimo dużej ilości pacjentów ma czas dla każdego chorego.

Doskonały fachowiec ,bardzo dobry lekarz,
ogromna wiedza,mimo dużej ilości
pacjentów ma czas dla każdego chorego.

26.09.2013

Wspaniały lekarz,dokładnie i bez pośpiechu wyjaśnia przebieg choroby,i jej dalsze leczenie .Jest naprawdę osobą przesympatyczną o do tego kompetentnym i rzetelnym lekarzem , oby więcej takich lekarzy

18.02.2013

super lekarz , żeby wszyscy tacy byli,doskonały fachowiec ,ma super podejscie do pacjenta

03.01.2013

Po prostu fantastyczna Pani doktor ,godna polecenia każdemu.W pełni kompetentna ,a jednocześnie b.sympatyczna.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Endokrynolog Tarnowskie Góry"?

Śląski Ośrodek Onkologii "Sanivitas" Sp. z o.o.
Plac Akademicki 15/6
Jankowice
NZOZ ANIMED
ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 9B
Tarnowskie Góry
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej LIFT-MED II spółka z o.o.
ul. Cegielniana 14
Rybnik
Wielospecjalistyczny Zakład Zdrowotny OPTOMED Sp. z o.o.
ul. Wyzwolenia 79B
Rybnik