lekarzBarbara Wojtyczka

Endokrynolog

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.7512345
12 opinii

• 2
  • 1

Pani doktor może i jest miła i sympatyczna, ale o jej kompetencji i profesjonalizmie mogłabym długo dyskutować. Z dobrego polecenia, po zapoznaniu się z jej opiniami poszłam na wizytę ponad dwa lata temu (Tarnowskie Góry, gabinet na ul. Hallera). Na podstawie wyników badań, z którymi przyszłam zdiagnozowała u mnie Hashimoto i przepisała euthyrox. I tyle. Po paru miesiącach zaszłam w ciążę, pani doktor, obdarzona przeze mnie zaufaniem regulowała dawki leków, uspokajała, że wszystko jest dobrze. Po narodzinach synek jeszcze w szpitalu dostał skierowanie do endokrynologa z uwagi na moje Hashimoto, profilaktycznie. Jego pani doktor zapytała mnie wówczas kiedy miałam robione ostatnie usg, ja na to, że… nigdy. Dowiedziałam się wówczas, że Hashimoto to choroba, którą leczy się poprzez regulowanie dawki leków i obserwację tarczycy na usg. Niestety pani Wojtyczka nigdy mi usg nie zaproponowała… Podczas tej wizyty z synem zrobiono mi usg i… zostałam natychmiast po nim skierowana na biopsję. Po bliższych badaniach okazało się, że mam raka tarczycy. Obecnie jestem już po całkowitym usunięciu tarczycy wraz z układem chłonnym, ponieważ były tam już przerzuty. Są i dalsze, ale lekarze podejmą próbę leczenia bezoperacyjnego (jodem radioaktywnym). Panią doktor zgubiła rutyna – każda wizyta przez dwa lata polegała na zmierzeniu mi ciśnienia i przepisaniu euthyroxu. Na onkologii dowiedziałam się, że cudem donosiłam synka, a po ciąży przerzuty okazały się większe niż sama tarczyca. Gdyby nie przypadek, nie wiadomo jak długo jeszcze nie wiedziałabym o chorobie i jakby to się skończyło. Przez długi czas miałam poczucie, że jestem w dobrych rękach i mogę zaufać pani Wojtyczce. Okazało się to błędem, który mógł mnie kosztować życie. NIE POLECAM!!!

• 5

Wspaniały lekarz,dokładnie i bez pośpiechu wyjaśnia przebieg choroby,i jej dalsze leczenie .Jest naprawdę osobą przesympatyczną o do tego kompetentnym i rzetelnym lekarzem , oby więcej takich lekarzy

• 5

super lekarz , żeby wszyscy tacy byli,doskonały fachowiec ,ma super podejscie do pacjenta

• 4
  • 5

Po prostu fantastyczna Pani doktor ,godna polecenia każdemu.W pełni kompetentna ,a jednocześnie b.sympatyczna.

• 5

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam. Ogromna wiedza, ogromna pomoc. Pani dr przede wszystkim widzi pacjenta i jego chorobę, a nie NFZ i jego problemy. Polecam

• 5

Cudowny człowiek i wspaniały lekarz.Godna polecenia innym pacjentom.

• 5

co tu duzo pisac Pani dr to kompetentna osoba w dodatku bardzo mila sympatyczna tak jak wszecniej bylo pisane potrafi doradzic, wysluchac wytlumaczyc oby wiecej takich lekarzy!

• 5

Bardzo sympatyczna i konkretna pani doktor. Każdego pacjenta zawsze bada kompleksowo, wszystko wyjaśni, powie miłe słowo, czy pocieszy. Widać, że jest lekarzem z powołania i lub to co robi. Polecam!

• 5

Pani doktor jest przesympatyczna od razu wzbudza zaufanie.Świetnie tłumaczy na czym polega choroba i jak będzie wyglądało dalsze leczenie. Jest bardzo kompetentna.Polecam oby więcej takich lekarzy.

• 5

Wspaniały lekarz, profesjonalnie i kompleksowo podchodzi do choroby i pacjent. Potrafi fachowo ale w bardzo czytelny sposób wytłumaczyć przebieg leczenia.

• 5

Cudowny człowiek i super lekarz, oby wszyscy lekarze mieli takie powołanie jak Pani Barbara Wojtyczka.

• 5

lekarz z powolania takich wlasnie nam potrzeba gdyby inni byli w 50 % tacy to nasza sluzba zdrowia mialaby inna opinie

Gdzie przyjmuję

50,453836218,8488772693-635-245
    basiawojtyczka@wp.pl

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat