lekarz Barbara Wojtyczka

Endokrynolog

Lekarz naprawdę godny zaufania. Bez pośpiechu i szczegółowo tłumaczy daną chorobę. Przesympatyczna i profesjonalna.

Doskonały fachowiec ,bardzo dobry lekarz, ogromna wiedza,mimo dużej ilości pacjentów ma czas dla każdego chorego.

Doskonały fachowiec ,bardzo dobry lekarz,
ogromna wiedza,mimo dużej ilości
pacjentów ma czas dla każdego chorego.

Wspaniały lekarz,dokładnie i bez pośpiechu wyjaśnia przebieg choroby,i jej dalsze leczenie .Jest naprawdę osobą przesympatyczną o do tego kompetentnym i rzetelnym lekarzem , oby więcej takich lekarzy

super lekarz , żeby wszyscy tacy byli,doskonały fachowiec ,ma super podejscie do pacjenta

Po prostu fantastyczna Pani doktor ,godna polecenia każdemu.W pełni kompetentna ,a jednocześnie b.sympatyczna.

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam. Ogromna wiedza, ogromna pomoc. Pani dr przede wszystkim widzi pacjenta i jego chorobę, a nie NFZ i jego problemy. Polecam

Cudowny człowiek i wspaniały lekarz.Godna polecenia innym pacjentom.

Cudowny człowiek i wspaniały lekarz.Godna polecenia innym pacjentom.

co tu duzo pisac Pani dr to kompetentna osoba w dodatku bardzo mila sympatyczna tak jak wszecniej bylo pisane potrafi doradzic, wysluchac wytlumaczyc oby wiecej takich lekarzy!

Bardzo sympatyczna i konkretna pani doktor. Każdego pacjenta zawsze bada kompleksowo, wszystko wyjaśni, powie miłe słowo, czy pocieszy. Widać, że jest lekarzem z powołania i lub to co robi. Polecam!

Bardzo sympatyczna i konkretna pani doktor.
Widać, że jest lekarzem z powołania i lub to co robi.
Polecam!

Pani doktor jest przesympatyczna od razu wzbudza zaufanie.Świetnie tłumaczy na czym polega choroba i jak będzie wyglądało dalsze leczenie. Jest bardzo kompetentna.Polecam oby więcej takich lekarzy.