Bartłomiej Mroziński

Poznań
52,395074316,8936160602-68-18-70

Kalendarz przyjęć
Pon20.10Wt21.10Śr22.10Czw23.10Pt24.10So25.10Nd26.10
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.75
11 opinii

i na wizycie publicznej i na prywatnej jest super, synek bardzo lubi wizyty u doktora pomimo ze ma dopiero dwa latka, takie podejscie do dziecka powinien mieć kazdy lekarz albo nie być lekarzem. bardzo miły i konkretny, zawsze powie czy jest sie o co martwic czy nie.polecam wszystkim rodzicom, warto wydac troche wiecej i mieć taka obsługe.

Bardzo kompetentny lekarz. Godny polecenia. Wszystko dokładnie wytłumaczył i objaśnił. Serdecznie polecam!

arogant, krytykuje innych lekarzy, zbyt malo doswiadczenia

Bardzo dobry lekarz uratował mojego syna jego zagazowanie w pracę jest bardzo duże

super lekarz z powołania- bada Mikołajka już 2 lata, gorąco polecam

Wspaniały lekarz. Bardzo kompetentny. ma super podejście do dzieci. Zajmuję się moim synkiem od prawie 2 lat. Diagnozował go w 1 dobie życia.

Leczy moją córeczkę od 2,5 roku jest bardzo dobrym specjalistą !

Pana Doktora poznaliśmy 4,5 roku temu gdy nasza córeczka walczyła o życie w klinice na szpitalnej. Kolejne kontrole uświadomiły nam,że nikt tak jak On nie zna serca córki. Kiedy więc poradnie nie dysponowały terminami na kasę chorych nasz wybór był oczywisty. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru lekarza i ufamy Mu bardzo mocno, wiemy bowiem,że nasze dziecko jest bezpieczne.

Lekarz wykonał wszystkie badania mojemu synkowi, poświęcił duzo czasu na ich omówienie, polecam

Nasz synek trafił na oddział do dr.Mrozińskiego gdyż urodził się z poważną wadą serca.Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni,że trafiliśmy właśnie do niego.

Wspaniałe podejście do dzieci.Sympatyczny.Oby było więcej takich lekarzy jak doktor Mroziński.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny