dr n. med. Bartosz Polis

Neurochirurg

Średnia ocen:5/5

JOLANTA

16.12.2015

Pan dr, Bartosz Polis jest bardzo dobrym specjalistą,operował mój kręgosłup trzy razy ,zrobił to bardzo dobrze,dziękuje panie doktorze za wspaniała opiekę

Kasia

11.11.2013

dr Bartosz Polis operował moja siostre i mamusie, nie dosc ze zrobil to swietnie dajac ulge w cierpieniu i mozliwosc powrotu do pelnej sprawnosci ale i wykazal sie czuloscia empatia, bardzo mily i dobry czlowiek, bezinteresowny szlachetny polecam

Anonim

25.09.2010

Pan dr.Bartosz Polis jest bdb .specjalistą -neurochirurgiem,bezinteresowny,traktuje pacjenta jak człowieka,a nie jak nr.statystyczny,jest przy tym bardzo rzeczowy,i uprzejmy,nie ma nic do ukrycia,o wszystkim człowieka informuje w sposób zrozumiały,operował mój kręgosłup szyjny,wszczepiając implant cage,i zrobił to bardzo dobrze ,bez jakichkolwiek powikłań,już mnie nic nie boli,dziękuje panie doktorze. jacek mosieniak.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Łódź"?

Maciej Radek

Neurochirurg