lekarz Beata Hausman

Lekarz rodzinny

Fantastyczna Pani dr pełna empatii, od lat jestem pod jej opieką. Ma szeroka wiedzę i jest cudowną osobą.

Fantastyczna Pani doktor. Uprzejma, miła, wszystko dobrze tłumaczy, a przed wszystkim leczy. Gorąco polecam!

Wspaniały lekarz i człowiek. Takich lekarzy (dzisiaj) to ze świeczką szukać. Polecam w 1000 %

Kiedy tylko przyszedłem przeanalizowała wyniki które przyniosłem i postawiła diagnozę, która sprawdziła się w 100%. Wcześniej kilku lekarzy nic w mojej sprawie nie zrobiło. Mój stan był dość poważny, więc jeszcze tego samego dnia dzięki decyzji pani doktor trafiłem do szpitala. To była trafna decyzja, bo dziś może już bym tej opinii nie pisał.