lekarz Beata Larczyńska-Rogowska

Dermatolog

Wypełniałam sobie usta kwasem Revanesse Lips 2 miesiące temu.Byłam teraz na kontroli i powiem,ze są super.Jestem bardzo zadowolona z efektów .polecam Panią Doktor jak i preparat.

Byłam u doktor Larczyńskiej na powiększaniu ust, jestem mega zadowolona ;-)))) Doktor wyrównała mi asymetrie i fajnie powiększył. Usta wyglądają naturalnie ( na tym mi najbardziej zależało) Nie podobają mi tzw napompowane usta. Polecam tego lekarza.

Z zabiegu korzystała moja żona. Ja byłem tylko osobą towarzyszącą. Początkowo byłem sceptycznie nastawiony do propozycji żony ,która planowała konsultację i ewentualne poddanie się zabiegowi. Jednak efekt końcowy był rewelacyjny.Sam chcę poddać się terapii by pozbyć się defektu który jest przyczyna moich kompleksów.Bardzo polecam wszystkim którzy nie wiedzą co zrobić ze swoim defektem na twarzy.

Nie łatwo znależć lekarza medycyny estetycznej ,który posiada taką wiedzę ,umiejętności,doświadczenie i wyczucie jak dr.Larczyńska.Wychodząc z Jej gabinetu mam pewność ,że wyglądam lepiej i młodziej a nie śmiesznie ,i nienaturalnie.Serdecznie polecam.

Jestem usatysfakcjonowana w 100%!!! Pani Doktor jest świetna, szybko i skutecznie uporała się z moim problemem.

Byłam u Pani Doktor na zabiegach z medycy estetycznej.W końcu trafiłam do lekarza dla którego medycyna jest powołaniem.

Pani dr zignorowała moje uczulenie, nie rozpoznała trądziku różowatego. Tragiczne zabiegi na ciało,brak prysznica!!! Personel bardzo często zmieniający sie, zwłaszcza kosmetyczki - pewna Pani(cudowny człowiek) do której chodziłam nagle zniknęła. Byłam kilka razy co sporo kosztowało. Sumując - najważniejsze są pieniądze a nie pacjent i przyklejony sztuczny uśmiech. Odradzam.

Bardzo polecam,świetna Pani Doktor.Długo szukałam pomocy i znalazłam pomoc w instytucie Beauty Derm.Wspaniały i kompetętny personel a dodatkowo piękny gabinet.Daria