Beata Pawełczyk-Misiorek

Busko-Zdrój
50,470253220,71836140 41 368 91 37

Kalendarz przyjęć
Pon20.10Wt21.10Śr22.10Czw23.10Pt24.10So25.10Nd26.10
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
2.95
15 opinii

Szkoda Słów .......................................................................................................................................................................................

Witam. Nie chcę nikogo obrażać, ale nie polecam. Musiałam zwalniać się z pracy, by biec na wizytę co kilka dni jak kazała Pani doktor. Wydałam ponad 600 zł (w tym 130 badania) w miesiącu i nawet nie zostałam zdiagnozowana, bo dowiedziałam się tego co już wiedziałam od dawna. Do leczenia w ogóle nie doszło. Po tym jak kazała mi znów na następny dzień przyjść do gabinetu, zapytałam czy można to przełożyc, bo ja tego dnia również pracuję usłyszałam z fochem: jak pani pracuje to niech się pani nie leczy". Mówi to osoba, która kasuje 120 zł za wizytę... Moim zdaniem trochę żenujące.

Chamska, bezczelna kobieta. Zdecydowanie nie polecam jeśli nie chcecie płacić sporych pieniędzy a i tak się denerwować. Jest wiele innych, lepszych specjalistów. Pani ma podpisane umowy z firmami farmaceutycznymi i przepisuje takie leki, za które jej płacą. Także w jednym roku dany lek jest najgorszy, w następnym już najlepszy.

Chodzę do niej w ciąży i jestem zadowolona. Miła i ciepła osoba. Poświeca mi dużó czasu i szczegółowo odpowiada na moje pytania. Jestem bardzo zadowolona że miałam okazję poznać tą panią,

Na pierwszej wizycie wszytko w porządku i bardzo uprzejmie, jednak chce by bardzo często ją odwiedzać kontroknie, na wizycie niby odpowiada na pytania, ale odnosi się wrażenie, że jest się dla niej uciążliwym. Maksymalnie starając się skrócić czas wizyty krótko odpowiadając na pytania.

Bardzo miła i wyrozumiała Pani doktor. Jest kompetentna i należycie zajmuje się pacjentką. Polecam Panią doktor wszystkim moim znajomym.

bardzo zarozumiala w ogole nie mowi nic o chrobie mnie tak urzadzila,ze skonczylo się pobytem na oddziale ginekologicznm a potam jeszcse na chirurgii,bogu dzieki bo malo brakowalo ze bylabym jeszce na urologii.zdecudowanie nie polecam.nie plotkuję ale co się o pani misiorek nasluchalam w szpitalu to moje.

Miałam z Pania doktor do czynienia 2 razy w szpitalu, DRAMAT!!! Po raz pierwszy w 22 tyg. ciąży tak "delikatnie" mnie zbadala ze pozniej krwawilam przez 3 dni, drugi raz w 39 tyg. pojechalam do szpitala majac skurcze, polozna zrobila zapis KTG na ktory Pani doktor nawet nie spojrzala uznajac ze wszystko OK, nie zbadala mnie, odeslala do domu. Oczywiscie miala wazniejsza sprawe bo razem ze mna na izbie czekala jej znajoma na badanie krwi, jak sie okazalo wazniejsze niz moj porod...

Chodziłam do doktor w ciąży i przy niej rodziłam w Kielcach na Prostej,bardzo mi pomogła,w ciąży wyjaśniła wszystkie problemy .

Polecam, pani dr udzieliła mi odpowiedzi na wszystkie moje pytania. Bardzo miła i delikatna podczas badania. Zdecydowanie polecam, nie mam się do czego przyczepić.

Zdecydowanie nie polecam, nie miła, nie kompetentna, do tego nie informuje należycie pacjenta.

Myślę, że jest to dobry lekarz chodzę do niej od kilku miesięcy. Początkowo trzeba chodzić częściej ale gdy stan zdrowia się ustabilizuje przepisuje recepty na kilka cykli miesiączkowych. Osoby z zaburzeniami miesiączkowania polecam :-)

za ta kase jest wiele innych duzo lepszych lekarzy, odradzam zdecydowanie

Byłam raz na wizycie, gdy pani dr zastępowała innego ginekologa w przychodni w Kielcach na Olszewskiego. Mialam wstrzymany okres i mocne bóle w podbrzuszu - pani dr stwierdziła, że to zapalenie przydatków, od razu przepisała antybiotyk i skierowała do swojego gabinetu w Busku na usg, by potwierdzić diagnozę. Na szczęście skonsultowałam się z innym ginekologiem, który wyczuł dużą torbiel na jajniku, a ja trafiłam do szpitala na operację :( Brak komepetencji, brak kompleksowego podejścia i nagrywanie sobie pacjentów na prywatne wizyty :(

JESTEM BARDZO ZADOWOLONA.PANI DOKTOR WYJASNILA MI SZCZEGLOWO O CO JA PROSILAM

Wystaw opinię