Beata Wasilewska

Koszalin
54,186789316,1850720 94 342 50 91

Kalendarz przyjęć
Pon20.10Wt21.10Śr22.10Czw23.10Pt24.10So25.10Nd26.10
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.65
9 opinii

Pani Doktor jest bardzo kompetentna.Pomogła mojemu dziecku, które leczy już 3 lata i jest znaczna poprawa.

pani Beatka jest bardzo dobrym neurologiem dziecięcym,ma znakomite podejście do dzieci,wszystko dokładnie wyjaśni,odpowie na każde pytanie,miła,sympatyczna osoba,naprawdę polecam!!!!

Pani doktor leczy moje dziecko od urodzenia, jest kompetentnym specjalistą, wspaniałym człowiekiem i serdeczną osobą. Dzięki współpracy z Panią doktor moja córka z porażeniem mózgowym chodzi, sprawnie komunikuje się werbalnie i poza werbalnie z otoczeniem. Pani doktor zawsze ma czas dla pacjentów, spotkana na ulicy potrafi obserwować swoich pacjentów i dopytywać się o postępy, a do tego wszystkiego jest delikatna i ma super podejście do dzieciaczków.

Proszę wszystkich rodziców o nie wystawianie superlatyw komuś, kto na nie nie zasługuję. Zgubiła Ją zapewne rutyna i kompletny brak zaangażowania w to co robi. Jestem ojcem 2,5 letniej córeczki która na skutek powikłań przy porodowych ma schorzenia neurologiczne, a o których nie wiedziałem uczęszczając do Pani Beaty.; . Uczęszczam do w/w lekarza 7 m-cy i nic nie wiem co jest mojemu dziecku. Zdecydowanie odradzam.

Panią Doktor polecam z całego serca. Byłam pod jej opieką kilka lat. Zawsze uśmiechnięta i miła. Do dzieci ma super podejście. Wie co robi. Można jej zaufać. Wszystko tłumaczy. Szczerze polecam :)

Bardzo miłe podejscie do pacjentów szczególnie do tych najmniejszych.Polecamy tego lekarza.

Pani Beatka jest wspaniałą lekarką leczy moją córkę na epilepsję pourazową po posocznicy przebytej naprawdę jest wspaniała polecam wszystkim rodzicą :)))

Super lekarka,miła i uprzejma.polecam!!!! Byłam dziś z córką:)doradzi i wyjaśni.

Takiego lekarza zawsze chciałam znalezć aby leczył moje dzieci ,jeżdze do pani doktor z moim synkiem u którego wykryła epilepsję.Leczenie i rokowania są bardzo dobre tylko trzeba czasu i cierpliwości a razem z naszą panią Beatką damy radę .Gorąco ją polecam rodzicom.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny