lekarz Beata Wasilewska

Neurolog dziecięcy

29.12.2010

Proszę wszystkich rodziców o nie wystawianie superlatyw komuś, kto na nie nie zasługuję. Zgubiła Ją zapewne rutyna i kompletny brak zaangażowania w to co robi. Jestem ojcem 2,5 letniej córeczki która na skutek powikłań przy porodowych ma schorzenia neurologiczne, a o których nie wiedziałem uczęszczając do Pani Beaty.; . Uczęszczam do w/w lekarza 7 m-cy i nic nie wiem co jest mojemu dziecku. Zdecydowanie odradzam.

02.02.2013

Pani Doktor jest bardzo kompetentna.Pomogła mojemu dziecku, które leczy już 3 lata i jest znaczna poprawa.

08.03.2012

pani Beatka jest bardzo dobrym neurologiem dziecięcym,ma znakomite podejście do dzieci,wszystko dokładnie wyjaśni,odpowie na każde pytanie,miła,sympatyczna osoba,naprawdę polecam!!!!

13.06.2011

Pani doktor leczy moje dziecko od urodzenia, jest kompetentnym specjalistą, wspaniałym człowiekiem i serdeczną osobą. Dzięki współpracy z Panią doktor moja córka z porażeniem mózgowym chodzi, sprawnie komunikuje się werbalnie i poza werbalnie z otoczeniem. Pani doktor zawsze ma czas dla pacjentów, spotkana na ulicy potrafi obserwować swoich pacjentów i dopytywać się o postępy, a do tego wszystkiego jest delikatna i ma super podejście do dzieciaczków.

16.11.2010

Panią Doktor polecam z całego serca. Byłam pod jej opieką kilka lat. Zawsze uśmiechnięta i miła. Do dzieci ma super podejście. Wie co robi. Można jej zaufać. Wszystko tłumaczy. Szczerze polecam :)

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Neurolog dziecięcy Koszalin"?

Ludmiła Hajek

Neurolog dziecięcy