Bogusław Kapelak

Kardiochirurg

Gdzie przyjmuję
place 11

UL.FIELDORFA NILA 14 kraków
Kraków
50,088921419,934062412/ 626 08 08
unicardia@unicardia.pl

Kalendarz przyjęć
Pon27.10Wt28.10Śr29.10Czw30.10Pt31.10So01.11Nd02.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.75
26 opinii

Pragnę z całego "wskrzeszonego" do życia serduszka podziękować Panu docentowi Bogusławowi Kapelakowi. Jest Pan doskonałym specjalistą, ale również wspaniałym, życzliwym i bardzo sympatycznym człowiekiem. Pana poczucie humoru i podejście do pacjenta pozwoliło mi przeżyć ten trudny okres długiego pobytu w szpitalu. Pana doskonałe zdolności mentorskie sprawiły, że członkowie Pana zespołu to również wartościowi, poświęcający się pacjentowi lekarze. Bardzo dziękuję Teresa Zając

Najserdeczniejsze podziękowania za przeprowadzoną operacje,za danie nadziei życia z całego serca przesyła Adam Wachel i dla całego zespołu oraz dla pana docenta asystentów z całego serca jeszcze raz dziękuje.

Panie Docencie bardzo dziękujemy za przeprowadzenie operacji Wujka Roberta... Jesteśmy Panu bardzo wdzięczni...Pan jest aniołem i cudownym człowiekiem... bardzo polecam Pana Docenta wszystkim i jestem wdzieczna za to co Pan Docent zrobil dla nas...DZIĘUJEMY Z CAŁEGO SERCA.... POZDRAWIAMY GORĄCO...RODZINA BAŁYSÓW

Życze doktorowi dużo ZDROWIA ,aby mógł tak fantastycznie pracować.Wszyscy na oddziale kardiochirurgi - fantastyczni . Jestem zdrowa i wiosna idę w góry.Stokrotne DZIĘKI.

ŻYCZĘ WSZYSTKIM LUDZIOM ABY W RAZIE POTRZEBY TRAFILI DO PANA DOCENTA BOGUSŁAWA KAPELAKA.JA MIAŁEM TO SZCZĘŚCIE I DZIĘKI PANU,PANIE DOCENCIE MOGĘ W DALSZYM CIĄGU CIESZYĆ SIĘ ŻYCIEM.ŻYCZĘ PANU I CAŁEMU PERSONELOWI DUŻO SZCZĘŚCIA I SAMYCH SUKCESÓW W PRACY ZAWODOWEJ. SZCZĘŚLIWY PACJENT.

Ciesze się że PAN BÓG stworzył takich ludzi jak docent Bogusław Kapelak bo dzięki nim jest nadzieja że nadal mam szanse na życie.

Jestem wdzięczny za całą opiekę,za udanie przeprowadzoną operację tętniaka aorty wstępującej i wymianę tętnic. Życzę dużo zdrowia i sił Panu i całemu zespołowi ,,młodych pistoletów,,

dr Kapelak jest geniuszem w swoim zawodzie,znerwicowany i bardzo zagubiony,próbuje wszystko obrócić w żart,ale On naprawdę wie co obrócić...

Osoba która nie boi się beznadziejnych przypadków. Mój Ojciec 2 lata temu trafił na oddział do doktora, w opinii osób które go wcześniej konsultowały w stanie bardzo ciężkim. Był jedyną Osobą która zdecydowała się wykonać bardzo trudny zabieg. Ojciec funkcjonuje w dobrej formie od tamtego czasu (rehabilitacja, rozrusznik). Świetny odważny specjalista chylę czoło i Człowiek który rozmawia z rodziną i pacjentem.

Wspaniały lekarz,wspaniały człowiek który z pełnym zaangażowaniem ratuje ludzkie życie.Bardzo uprzejmy , życzliwy. Po prostu WIELKI CZŁOWIEK do którego ma się pełne zaufanie , którego należy szczególnie podziwiać i szanować. Moje życie także uratował. Serdecznie dziękuję Panie doktorze.ŻYCZĘ PANU,PANIE DOKTORZE SAMYCH SUKCESÓW W W PRACY ZAWODOWEJ JAK I W ŻYCIU OSOBISTYM. Jan Gogoł.

operował mojego męża w lipcu 2008 r jest cudowny wszystko tłumaczy odpowiada na wszystkie pytania , do mnie dzonił około północy jak się skończyła operacja ,który lekarz tak by postąpił widział jaka jestem przerażona i sam zaproponował brakuje mi słów uznania,oby więcej było takich ludzkich lekarzy.

Podziękowanie i najwyższy szacunek dla dr Kapelaka i Całego zespołu za uratowanie mojego życia. Jeszcze raz dziękuje. Z poważaniem Marta Woźniak

To wspaniały człowiek, obdarzony nadzwyczajnym talentem do ratowania serca z sercem. Panie Doktorze dziękuję za życie mojej mamy.

Nie spełnił oczekiwań pacjenta!Obiecał,że będzie operował,czego nie uczynił!Ciekawe ,czy może mieć spokojne sumienie?

po operacji Pana kapelaka walcze o życie

Pan Doktor jest bardzo smieszny, dowcipny i ma duze poczucie humoru co w mojej sytuacji ciezko chorego czlwoieka jest bardzo mile. na dodatek zartowal ze jak on nie da rady to pomoze profesor Sadowski i ja na to licze. jestem przed operacja i prosze wszystkich swietych o wsparcie pana doktora. Bogumila Walas

Najwyższe wyrazy szacunku dla dr Kapelaka, za jego ogromne poświecenie,trud i oddanie w codziennych obowiązkach dla ratowania życia, wraz z jego wspaniałym zespołem . Dziękuję.

Przemily czlowiek, na dodatek prawa reka Pana PRofesora Sadowskiego wielkioego GURU kardiochirurgii swiatowej, od ktorego sie uczyl najtrudniejszych rzeczy. Mily, cieply, dokladny , nawet jak dla mnie lekko flegmatyczny. Za to swietny gosc, z poczuciem humoru, ktory czlowiekowi przed oparcja serca, jaka mial miec moj ukochany brat - NIEOCENIONY!!!!! Wart kazdego pieniadza z profesorem tworza niezwykly TEAM

1997.06.28nagłe omdlenie i ostry ból w klatce piersiowej.W szpitalu w Zamościu Pan Doktor Leszek Batalia rozpoznaje ostre rozwarstwienie aorty wstępującej(w tamtych czasach i na ówczesnym sprzęcie!).Daje jeden procent na Zycie pod warunkiem natychmiastowej operacji.W grę wchodzą trzy ośrodki.Kraków jest najbliżej.Trwa wyścig: uzyskanie zgody na przyjęcie,pozwolenie na helikopter,znalezienie pilota-wolna sobota,wyjazdowa ekipa lekarska,,wpięcie pióropusza,,Krakowscy lekarze kończą wielogodzinny przeszczep serca,są zmęczeni.Z urlopu odwołują Doktora Bogusława Kapelaka.W tak poważnych(dla pacjenta dramatycznych chwilach)potrafił rozładować napięcie.Czas naglił,,nie golić bo jak Kniaź mógłby żyć bez brody,,żartował.Obudziłem się i z radością stwierdziłem,że to jeszcze nie Niebo...To była pierwsza w moim życiu operacja .Zdawałem sobie sprawę jak wiele się zmieniło.Powtarzałem sobie,,że w życiu najważniejsze jest samo życie,,niosąc swój los z pokorą.Po ponad 10 latach okazało się,że potrzebuję kolejnej operacji(jeszcze trudniejszej)!2008.09.2 Doktor Kapelak witał mnie jak starego znajomego.Na słowa,że ponownie składam życie w Jego ręce,odpowiedział,,nie ja dysponuję życiem,ale plan operacji już mam i zrobie wszystko co w mojej mocy,,.Najlepszym opatrunkiem na pooperacyjne rany był widok Pana Doktora w momencie wybudzenia.Teraz już się nie lękam!Wspaniały Człowiek i Prawdziwy Lekarz z Powołania.Z serca dziękuję Panu Doktorowi Bogusławowi Kapelakowi oraz całemu personelowi medycznemu za służbę chorym(znacznie przewyższającą oczekiwania..wzorową,bez zastrzeżeń)

Bardzo dziękuję Panu Doktorze i całemu personelowi J.P.

Najlepszy lekarz jakiego do tond poznałem

Doskonały lekarz, wspanialy człowiek.Podjął się bardzo trudnej operacji na sercu mojej mamy , todzięki niemu żyje do dziś.

przemily, sympatyczny i z poczuciem humoru lekarz. potrafim mi dodac skrzydel przed tak starszna operacja.myslalem ze umre, a dzieki niemu i panu profesorowi sadowskiemu ktory jest szefem dr kapelaka zyje pelna piersia.jestescie cudowni w Krakowie, niech Pan Bog ma was w swojej opiece

Wspaniały człowiek i prawdziwy lekarz z powołania. PODZIĘKOWANIE Dziękujemy z całego serca Panu dr n. med. Bogusławowi Kapelakowi i całemu zespołowi operacyjnemu Oddziału Klinicznego Chirurgii Serca, Naczyń i Transplantologii w Krakowie za przeprowadzenie operacji i uratowanie życia oraz personelowi tego oddziału za intensywną opiekę przedoperacyjną i pooperacyjną i pomoc w powrocie do zdrowia. Dziękujemy rodzinie i przyjaciołom, którzy oddali krew. Stanisław Antosz wraz z rodziną Mszana Dolna 2010

Wspaniały fachowiec i człowiek. Bardzo wesoły i uprzejmy!

Brak slow aby powiedziec co to za wspanialy czlowiek i fachowiec. Polecam!!!!

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny