Bogusław Kapelak

Kardiochirurg

Teresa Zając

23.12.2013

Pragnę z całego "wskrzeszonego" do życia serduszka podziękować Panu docentowi Bogusławowi Kapelakowi. Jest Pan doskonałym specjalistą, ale również wspaniałym, życzliwym i bardzo sympatycznym człowiekiem. Pana poczucie humoru i podejście do pacjenta pozwoliło mi przeżyć ten trudny okres długiego pobytu w szpitalu. Pana doskonałe zdolności mentorskie sprawiły, że członkowie Pana zespołu to również wartościowi, poświęcający się pacjentowi lekarze. Bardzo dziękuję Teresa Zając

07.09.2013

Najserdeczniejsze podziękowania za przeprowadzoną operacje,za danie nadziei życia z całego serca przesyła Adam Wachel i dla całego zespołu oraz dla pana docenta asystentów z całego serca jeszcze raz dziękuje.

12.04.2013

Panie Docencie bardzo dziękujemy za przeprowadzenie operacji Wujka Roberta... Jesteśmy Panu bardzo wdzięczni...Pan jest aniołem i cudownym człowiekiem... bardzo polecam Pana Docenta wszystkim i jestem wdzieczna za to co Pan Docent zrobil dla nas...DZIĘUJEMY Z CAŁEGO SERCA.... POZDRAWIAMY GORĄCO...RODZINA BAŁYSÓW

25.01.2013

Życze doktorowi dużo ZDROWIA ,aby mógł tak fantastycznie pracować.Wszyscy na oddziale kardiochirurgi - fantastyczni . Jestem zdrowa i wiosna idę w góry.Stokrotne DZIĘKI.

Jestem zdrowa i wiosna idę w góry.Stokrotne DZIĘKI.

19.09.2012

ŻYCZĘ WSZYSTKIM LUDZIOM ABY W RAZIE POTRZEBY TRAFILI DO PANA DOCENTA BOGUSŁAWA KAPELAKA.JA MIAŁEM TO SZCZĘŚCIE I DZIĘKI PANU,PANIE DOCENCIE MOGĘ W DALSZYM CIĄGU CIESZYĆ SIĘ ŻYCIEM.ŻYCZĘ PANU I CAŁEMU PERSONELOWI DUŻO SZCZĘŚCIA I SAMYCH SUKCESÓW W PRACY ZAWODOWEJ. SZCZĘŚLIWY PACJENT.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Kardiochirurg "?

Kraków

szpital miejski

Gdańsk

ulica szwajcarska
Medicor
ul. Chartowo 27 lokal 11
Poznań
I-Kar centrum chorób serca i układu krążenia
Poznań ul. Szkolna 8/12
None