drBogusław Zajda

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.3512345
10 opinii

• 4

Jestem zadowolona z wizyty. Doktor ma fajne podejście i jest miły. Nie denerwuje się, skrupulatnie wszystko tłumaczy. Uważam że można go polecać.

• 3
  • 2

Dokładnie zgadzam się z ostatnią opinią... Chcesz znać płeć dziecka... przyjdź prywatnie, chcesz pokazać mężowi usg - przyjdź prywatnie. Dodatkowo brak jakiejkolwiek kolejki. Ustala ją według znajomości zapewne. Typowy kombinujący "polaczek" - w jego rozumieniu dziecko to idealna okazja do zarobienia. Proponuje dokładnie przemyśleć decyzję tego właśnie lekarza.

• 4

lekarz zajda prowadził juz mi 2 ciąze i wszystko było OK!! jedynie co w drugiej ciąży okazało sie ze doktor jest tylko jeden dzien w szpitalu i to kilka godzin takze no troche to kłopotliwe :-/ Ale tak to lekarz super!!! miły i az zbyt rozmowny ;-) a co do porodów to przy pierwszym porodzie był a drugi niestety nie ale tez dobrze sie mną i dzieckiem zajeli lekarze a zajda był z nimi w kontakcjie, ogólnie lekarza polecam!!

• 5

Bardzo sympatyczny lekarz, zarazem uprzejmy i fachowy.

• 5

NIE MAM ZADNYCH ZASTRZEŻEŃ POLECAM!!! PRZY KAZDEJ WIZYCIE JEST UPRZEJMY,WYTŁUMACZYŁ WSZYTKO ,ODPOWIEDZIAL NA KAZDE PYTANIE :) JESTEM ZADOWOLONA

• 5

bardzo fajny sympatyczny lekarz. Chodze do niego od 5 lat. Prowadzil moje 2 ciazy. Nie ma za dobrej opini w szpitalu nr3 ale ja uwazam ze jest ok POlecam

• 3
  • 1

początkowo również byłam zadowolona, Pan doktor zawsze miły, dokładnie o wszystkim informował i super podejście do pacjentki. Byłam zachwycona... Zawsze zaznaczał, że ma prywatny gabinet. Zaczęło się kiedy poszłam do niego na kolejną wizytę w 5 miesiącu ciąży, ważyłam wtedy 5 kilo więcej, dowiedziałam się, że jestem za gruba i że jak dalej będę tak tyła to przyjdę do niego płakać. Pozatym nie chciał wpuścić męża na USG, powiedział, że jeśli mąż chce zobaczyć dziecko to zaprasza prywatnie. Na kolejnej wizycie, również miałam z nim spięcie odnośnie nie obowiązkowego badania prenatalnego, nie zrobiłam go u jego kolegów tylko u innego lekarza, i to mu nie pasowało, nie dałam im zarobić. Więcej do niego nie pójdę...

• 5

zdecydowanie polecam. doktor jest uprzejmy i kompetentny w tym co robi. z pewnością poprowadzi moją ciązę.

• 4

Pan doktor prowadzi moją pierwsza ciążę. Jestem zadowolona, bo jest moim ginekologiem od zawsze. Niestety podczas ostatniej wizyty rozmawiał ze mną jak z małolatą w ciąży, co bardzo mi się nie podobało. Poświęca mi dużo czasu, jest uprzejmy, poza tą ostatnią wizytą nie mam do niego zastrzeżeń, bardzo chciałabym żeby odbierał poród mojego dziecka.

• 5

Lekarz godny polecenia,bardzo uprzejmy,potrafi rozluznic atmosfere,nigdy nie czuje sie u niego skrepowana

Gdzie przyjmuję

place 11

Tarnowskie Góry
    50,435946818,8460247604611056

Kalendarz przyjęć

Pon28.07Wt29.07Śr30.07Czw31.07Pt01.08So02.08Nd03.08
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat