dr

Tarnowskie Góry
50,435946818,8460247604611056

Kalendarz przyjęć
Pon25.05Wt26.05Śr27.05Czw28.05Pt29.05So30.05Nd31.05
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
3.4/5
Średnia:
3.75
13 opinii

Najbardziej nieprofesjonalny, niekompetentny i gburowaty lekarz jakiego znam. Jak mozna nie przyjac kobiety w ciazy tylko od razu wyslac ja do szpitala ... Jako pacjent nfz mam prawo do opieki medycznej za ktora place a obowiazkiem tego lekarza bylo zdiagnozowanie pacjenta. Kpina i hanba !! Co jesli inna pacjentke odesle w takim stanie i nie daj boze skonczy sie to poronieniem?

Nie polecam! Byłam jego pacjentką przez długie lata (nfz). Faktycznie przeważnie jest miły...dopóki mu się coś nie spodoba. Wystarczyło powiedzieć, że było się w międzyczasie na jednej prywatnej wizycie i ton rozmowy był diametralnie inny!!! Zrezygnowałam z wizyt, ponieważ nie zauważył przy USG torbieli na jajniku na kilka centymetrów średnicy. Po wizycie u niego wylądowałam w szpitalu z torbielą i zapaleniem.

Nie polecam. Lekarz, któremu zależy chyba tylko na pieniądzach. Odmawiał mi zrobienia cytologi przez 2 lata z powodu (według niego) nieregularnych miesiączek, które spowodują błędne wyniki (to chyba jakiś żart był). Doświadczenie ma (bo jak się chwalił na każdej wizycie, że ma ponad 25 lat praktyki) więc kobiety z poważnymi problemami mogą do niego chodzić, ale ja osobiście nie polecam. Dodatkowo jest wulgarny, wspomina o swoim prywatnym gabinecie i o cenach za poszczególne badania, które wykonuje (uważam, że jeżeli odprowadzam składki na ubezpieczenie to należy mi się ta pomoc medyczna z NFZ, i tak samo jestem jego klientką "prywatną" bo pieniądze za każdą osobę w poradni tak czy siak bierze). Pacjentki z NFZ traktuje z góry, natomiast te prywatne stawia na 1. miejscu.

Jestem zadowolona z wizyty. Doktor ma fajne podejście i jest miły. Nie denerwuje się, skrupulatnie wszystko tłumaczy. Uważam że można go polecać.

Dokładnie zgadzam się z ostatnią opinią... Chcesz znać płeć dziecka... przyjdź prywatnie, chcesz pokazać mężowi usg - przyjdź prywatnie. Dodatkowo brak jakiejkolwiek kolejki. Ustala ją według znajomości zapewne. Typowy kombinujący "polaczek" - w jego rozumieniu dziecko to idealna okazja do zarobienia. Proponuje dokładnie przemyśleć decyzję tego właśnie lekarza.

lekarz zajda prowadził juz mi 2 ciąze i wszystko było OK!! jedynie co w drugiej ciąży okazało sie ze doktor jest tylko jeden dzien w szpitalu i to kilka godzin takze no troche to kłopotliwe :-/ Ale tak to lekarz super!!! miły i az zbyt rozmowny ;-) a co do porodów to przy pierwszym porodzie był a drugi niestety nie ale tez dobrze sie mną i dzieckiem zajeli lekarze a zajda był z nimi w kontakcjie, ogólnie lekarza polecam!!

Bardzo sympatyczny lekarz, zarazem uprzejmy i fachowy.

NIE MAM ZADNYCH ZASTRZEŻEŃ POLECAM!!! PRZY KAZDEJ WIZYCIE JEST UPRZEJMY,WYTŁUMACZYŁ WSZYTKO ,ODPOWIEDZIAL NA KAZDE PYTANIE :) JESTEM ZADOWOLONA

bardzo fajny sympatyczny lekarz. Chodze do niego od 5 lat. Prowadzil moje 2 ciazy. Nie ma za dobrej opini w szpitalu nr3 ale ja uwazam ze jest ok POlecam

początkowo również byłam zadowolona, Pan doktor zawsze miły, dokładnie o wszystkim informował i super podejście do pacjentki. Byłam zachwycona... Zawsze zaznaczał, że ma prywatny gabinet. Zaczęło się kiedy poszłam do niego na kolejną wizytę w 5 miesiącu ciąży, ważyłam wtedy 5 kilo więcej, dowiedziałam się, że jestem za gruba i że jak dalej będę tak tyła to przyjdę do niego płakać. Pozatym nie chciał wpuścić męża na USG, powiedział, że jeśli mąż chce zobaczyć dziecko to zaprasza prywatnie. Na kolejnej wizycie, również miałam z nim spięcie odnośnie nie obowiązkowego badania prenatalnego, nie zrobiłam go u jego kolegów tylko u innego lekarza, i to mu nie pasowało, nie dałam im zarobić. Więcej do niego nie pójdę...

zdecydowanie polecam. doktor jest uprzejmy i kompetentny w tym co robi. z pewnością poprowadzi moją ciązę.

Pan doktor prowadzi moją pierwsza ciążę. Jestem zadowolona, bo jest moim ginekologiem od zawsze. Niestety podczas ostatniej wizyty rozmawiał ze mną jak z małolatą w ciąży, co bardzo mi się nie podobało. Poświęca mi dużo czasu, jest uprzejmy, poza tą ostatnią wizytą nie mam do niego zastrzeżeń, bardzo chciałabym żeby odbierał poród mojego dziecka.

Lekarz godny polecenia,bardzo uprzejmy,potrafi rozluznic atmosfere,nigdy nie czuje sie u niego skrepowana

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny