lekarz Bogusława Kruszewska

Neurolog

Witam serdecznie dziękuję za opinie.Pozdrawiam Panią Doktor Bogumiłe. Byłem pacjentem w szpitalu Biskupiec na oddzielnie neurologiczny . Badania które zostały przeprowadzone przez Panią doktor w stu procentach zostały potwierdzone w Kopenhadze. Pani doktor stwierdziła L.3 L4. L5 dyskopatia zwężenie kanału między dysków ego pojechałem na konsultacje do Olsztyna potwierdzili ze potrzebna operacja. Skierowali na operację ale Pani doktor Bogumila powiedziała że po operacji będę na wózku jeździł odmuwiłem już 40 lat chodzę z tymi chorobami i dziękuję z całego serca za dobrą opiekę i super postawiona diagnozę. Pani Bogumila må złote ręce co do diagnozy i punkcji gdzie została przeprowadzona w Biskupcu. Nigdy nie uwierzę ze ludzie piszą takie bzdury o tak dobrym lekarzu. Pozdrawiam z Kopenhagi Andrzej Janusz Górecki.

Ta osoba nie powinna leczyć. Nie wiem kto dał jej prawo wykonywania zawodu. Poszedłem z bólem kręgosłupa a ta osoba mówi mi, że wymyślam i mam iść do psychologa. Po wizycie u innego specjalisty okazało się, że muszę być operowany bo mam przepuklinę kręgosłupa i grozi mi niedowład. Ludzie przychodzą z poważnymi problemami a ona każdemu mówi, że to wina stresu. Nawet nie spojrzy na pacjenta, nie wspominając już o badaniu... Ostatnio osobę, która ma silne bóle głowy chciała leczyć landrynkami. Okazało się później, że pacjentka ta miała zapalenie opon mózgowych. Każdemu, kto ceni swoje zdrowie i życie szczerze odradzam styczności z tą kobietą. To ona powinna iść się leczyć. Ona nadaje słowu lekarz złą reputację. NIE NIE NIE i jeszcze raz NIE!!!

Kobieta z bardzo lekceważacym podejściem. Na objawy typowo neurologiczne wciska ludziom Wizytę u psychologa. Wysmiewa i bogatelizuje. Kwestionuje wyniki badań i kompetencje osob je wykonujacych. Opiera się na jakichś przypadkach z doświadczenia a nie na konkretnym-uznaje ze skoro Kowalskiemu się nie pogorszylo to tobie tez. 100% odradzam!! Zyje w świadomości ze nikt jej nie zwolni bo nie ma osoby na jej miejsce i traktuje pacjentów jak śmieci