dr n. med. Bohdan Dźwigała

3,6
3,5

Małgorzata

19.10.2015

B.kompetentny, miły, uprzejmy, naprawdę godny polecenia. Można liczyć również na szybkie przyjęcie na oddział, szybki termin operacji i najlepszą opiekę tamże.

Diana

26.02.2015

Zdecydowanie nie polecam. Lekarz naciągający na kosztowną wizytę prywatną we własnym gabinecie po otrzymaniu informacji że badanie które proponuje miałam już wykonane i mam ze sobą wyniki całkowicie traci zainteresowanie. Nawet nie obejrzał wyników a przed chwilą badanie było takie istotne. Nie opisuje co bada, co podejrzewa, nie dyskutuje dalszych kroków postępowania. Nie polecam.

09.02.2011

wizyta rzeczywiscie do najtańszych nie nalezy,ale lakarz kompetentny i godny zaufania. prowadził mi dwie ciąze i nie miałam zastrzeżeń.mozna mu zaufac. polecam

26.12.2010

Bardzo miły , wyrozumiały , nie materialista , najważniejsze jest zdrowie pacjentki.Małgorzata

10.09.2010

Jest bardzo dobrym specjalistą w tej dziedzinie więc i ma prawo się cenić. Polecam, prowadziłam u niego ciążę i: wszystkie badania były zrobione, wątpliwości zawsze rozwiane, a co najważniejsze można mu zaufać...

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Warszawa"?

Emilii Plater 47 lok. 73
Centrum Medyczne Damiana