dr hab. n. med. Bożena Bidzińska-Speirt

2,6
2,4

gmi

18.09.2013

Pierwsza wizyta u pani doktor (i w ogóle u endokrynologa) trwała kilka minut, z czego większość czasu poświęcone było na założenie karty. Zero wywiadu, brak jakichkolwiek badań, zero zainteresowania pacjentem, rzut oka na badania zrobione prywatnie przed wizyta i momentalnie postawiona diagnoza, za to cena wizyty bardzo wysoka.

23.01.2013

Dobry lekarz, ale bardzo droga wizyta. Podczas wizyty profesor poświęca pacjentowi dużo uwagi, udziela wyczerpujących odpowiedzi.

10.11.2012

Witam, właśnie dzisiaj byłam u Pani doktor na prywatnej wizycie, która trwała około 3min. Miałam skierowanie od lekarza pierwszego kontaktu. Jednak w mojej okolicy obecnie nie było już miejsc,dlatego tez zdecydowałam się na wizytę prywatną. Oprócz tego,że straciłam 150zł to Pani doktor miała jeszcze pretensje po co do niej Przyszłam .Nic dodać nic ująć.

27.09.2010

Pani Profesor jest bardzo rzeczowa i uprzejma. Poświęciła mi 45 minut. Nie wymusza niepotrzebnych wizyt. Bardzo dokładnie rozpisała mi program leczenia.

21.09.2009

Pani doktor w ciągu kilku godzin potrafi przyjąć ponad 60 osób. Bez kometarza

Pani doktor w ciągu kilku godzin potrafi przyjąć ponad 60 osób.
Bez kometarza

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza