Bożena Dybich

Chodze do Pani Doktor od ponad 15 lat - probowalam zmienic, ale i tak zawsze wracalam. Teraz chodzi tu rowniez moj synek. Pani Doktor jest bardzo mila i kompetentna. Nie nacoąga pacjentow- leczy wtedy kiedy zachodzi potrzeba, a nie "na zapas". Cena przystepna jak na dzisiejsze czasy. Bardzo polecam!

Jedyny stomatolog, do którego nie boję się iść na wizytę. Pani doktor jest miłą, życzliwą osobą z bardzo fachowym podejściem do pacjenta. Jestem pacjentką Pani doktor od ponad 15-tu lat, z przerwą kilkuletnią z powodu wyjazdu za granicę. Po powrocie - nie pójdę do nikogo innego, a plomby założone przez Panią doktor 15 lat temu do tej pory się trzymają:)SZCZERZE POLECAM WSZYSTKIM

Chodzę do Pani Dr od dzieciństwa oraz cała moja rodzina, dla mnie jest to najlepszy stomatolog na świecie. Pani Dr nigdy mnie nie zawiodła. Polecam serdecznie

bardzo dobra dentystka, którą mogę każdemu polecić

bardzo dobra dentystka, którą mogę każdemu polecić

Moja dentystka od co najmniej 10 lat, wspaniały lekarz i człowiek. Dokładna, delikatna, można jej zaufać. Leczy się u niej cała moja rodzina i większość znajomej okolicy, mimo, że nie brakuje tutaj stomatologów. Ten fakt chyba świadczy najlepiej o profesjonalizmie pani dr Dybich.

nie polecam ! byłem, próbowałem- zawiodłem się. Jak już wiele razy podkreślałem w tym rankingu- jak stomatolog to tylko Pani Anna Krzywda.

nie polecam ! byłem, próbowałem- zawiodłem się.

20 lat razem z mężem korzystamy z usług pani doktor jest wspaniała ,delikatna,dokładna.Polecam w 100%