lekarz Bożena Kazimierczak

Gastroenterolog

25.02.2013

na pierwszej wizycie,p.doktor przepisała ścisłą dietę,tzn.dziecko w wieku szkolnym musiałoby tylko pić wodę mineralną itp,a reszta do jedzenia praktycznie większość posiłków zabroniona,dziecko nie ma stwierdzonej alergii na zabronione produkty,a tu taka dieta,dosyć że jest drobniutkie to nie bardzo jestem zadowolona z pierwszej wizyty...

10.07.2012

Pani doktor nie dosc ze kompetentna to jeszcze bardzo mila i uprzejma. Zarowno w placowce publicznej jak i prywatnie co sie bardzo rzadko zdarza!!!

10.10.2011

Pani doktor jest osobą kompetentną wzbudza zaufanie u dzieci i opiekunów,wie dlaczego jest lekarzem:)to jej powołanie.Pomogła nam dużo.Dziękujemy.Mateusz M z mamą Agnieszką Ostrzeszów.Pozdrawiamy

19.11.2010

Polecam. Bardzo miła, konkretna i kompetentna osoba!

Polecam. Bardzo miła, konkretna i kompetentna osoba!

10.09.2009

Pani Doktor jest kompetentna , uprzejma , budząca zaufanie , godna polecenia , zawsze tłumaczy mi chorobę i metodę leczenia . BARDZO POLECAM. MIKI.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Gastroenterolog Kalisz"?

Prżychodnia

Kalisz