lekarz Bożena Małecka

ODRADZAM !!! OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM ! Po trzygodzinnym oczekiwaniu ( z dziewięciolatkiem) na wizytę, "pani doktor" odmówiła nam przyjęcia. Dodam, że WIZYTA BYŁA WCZEŚNIEJ UMÓWIONA I OPŁACONA ! Jednak pani stwierdziła, że cyt. " nie będę siedzieć do godziny 20". Pieniądze zwrócono, ale jak dla mnie zachowanie skandaliczne, totalna ignorancja, brak szacunku dla Pacjenta, Małego Pacjenta. Uprzedzam sama rejestracja, opłata i oczekiwanie w kolejce nie gwarantuje przyjęcia. Jak widać jest to zależne od widzimisię pani doktor.

Byłam dziś u Pani doktor pierwszy raz i muszę przyznać, że jestem zachwycona! Kompetentna i jednocześnie przemiła kobieta. Żaden lekarz nie poświecił mi nigdy tyle czasu na badanie, dokładne wyjaśnienie. Jedyny minus to dość długi okres oczekiwania na wizytę, ale naprawdę warto. Nigdy już nie pójdę do innego okulisty. Przenigdy! :)

Pani doktor Małecka jest świetnym specjalistą. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i wyczerpująco odpowiada na pytania. Jak najbardziej polecam.

Doskonala Lekarka!!!Mam wade wzroku od 20 lat a do Pani Doktor dopiero 4lata temu.Nigdy wczesniej nie bylam tak przebadana i nie mialam tak super dobranych soczewek czy okularow.Jua pomijam fakt,ze jest niesamowicie uprzejma,delikatna i ciepla.Najwazniejsze,ze jest KOMPETENTNA!Powodzenia nadal Pani Doktor!Izabela Rzeszow

Leczyłam sie u wielu okulistow, ale odkad trafilam do Pani Doktor Małeckiej to sie zmienilo.. Jest ona swietnym specjalista, bardzo dobrym lekarzem. Liczy sie dla niej kazdy pacjent, zawsze wyslucha, pocieszy, poradzi. Dzieki niej moge ogladac swiat w wyraznych barwach, ksztaltach . Jest ona naprawde najlepsza okulistka jaka znam, dlatego polecam ja wszystkim znajomym majacym problemy ze wzrokiem byc moze stad te kolejki...;P)

Pani Dr. Małecka bardzo uprzejma. Pyta o inne choroby i zażywane leki. Super dokładnie wykonuje badania. Wyczerpująco informuje o sposobach zapobiegawczych. Z porad Pani Dr. korzystam od kilku lat. Polecam gorąco. Rzeszów – Władysław.

Pani Dr. Małecka bardzo uprzejma.
Pyta o inne choroby i zażywane leki.
Super dokładnie wykonuje badania.
Wyczerpująco informuje o sposobach zapobiegawczych.
Z porad Pani Dr. korzystam od kilku lat. Polecam gorąco.
Rzeszów – Władysław.

Nie potrafi zorganizować swojej pracy, po zarejestrowaniu się na określoną godzinę trzeba odczekać co najmniej 2 godziny na wejście do gabinetu . Pani doktor prosi pacjentów wg własnego uznania.