Bożena Wawrzycka

witam po latach znalazłam panią doktor jak zwykle kompetentna,rzeczowa, tak jak dawniej jestem zadowolona super dla zainteresowanych przyjmuje na chodzki 25 lok 3 umówić się można pod numerem 602265578 polecam gorąco każdą kobitkę z problemami babskimi

Ja jestem zadowolona z Pani Dr i również ja polecam. Miała bym ogromną prośbę jak by ktoś mógł podać nr do Dr ponieważ zgubiłam i nie mam jak się zapisać na wizytę. Z góry dziękuję

Ja jestem zadowolona z Pani Dr i również ja polecam.

Polecam dr Wawrzycką wszystkim Pacjentkom, które cenią sobie profesjonalizm, rzetelność , szybkie podejmowanie decyzji, kiedy jest to niezbędne. Sama byłam pod opieką Pani Dr w czasie ciąży oraz rodziłam w szpitalu przy ul. Lubartowskiej, gdzie pełni Ona funkcję Ordynatora. Szczerze polecam jedno i drugie. Jest lekarzem, któremu zależy na pacjencie i to się da odczuć zarówno przed jak i po porodzie. Czasami potrafi krzyknąć i niektórzy mogą to źle odebrać, ale chodzi tu o szybką mobilizację pacjentki czy personelu do działania. Uważam, że jest właściwą osobą we właściwym miejscu i na właściwym stanowisku i szczerze polecam jako była pacjentka a aktualnie szczęśliwa mama zdrowego sześciotygodniowego synka ;-)

Witam gorąco polecam Dr Wawrzycka jestem jej pacjentką od kilku lat. Podaje numer telefonu do Pani Doktór dla zainteresowanych 692883154

Rodziłam u tej lekarki dwukrotnie, od lat chodzę do niej na badania profilaktyczne. To nie jest lekarka, która przytuli, ale jedyna, której ufam. Niedawno córka chodziła do lekarzy z bólem brzucha, dopiero dr Wawrzycka od razu postawiła właściwą diagnozę, choć nie były to sprawy ginekologiczne. Polecam, choć nic z tego nie mam. Po prostu dlatego, że ostatnio moja znajoma szukała dobrego ginekologa dla koleżanki, która poroniła i pomyślałam, że inne panie też mogą mieć problem ze znalezieniem godnego zaufania lekarza.

Pani doktor może i stara sie być Mila ale kto by nie był w końcu to dla niej pieniądze. Chodziłam do pani dr prywatnie. Kiedy poszłam rodzic niby mialysmy sie spotkać rano założyła scos na rozwarcie żeby przyspieszyć a juZ o 21 zajął sie mną jakiś pan doktor wysłał na porodowke a tam zajęła sie mną jakaś sadystka która nawstrzykiwala mi Czegos nieważne. Wielka trauma nie polecam lubartowskiej. A co do pani jak sie okazało nie miałam zrobionych badania tarczycy które jest obowiązkowe. Wszystko chaotycznie zero profesjonalizmu a to juZ nie te czasy ja oczekiwałem więcej.

Miałam trochę problemów zdrowotnych w ciąży. W tym czasie przeszłam przez kilku ginekologów, którzy ani mi nie zaszkodzili ani nie pomogli. Moje problemy skończyły się po wizycie u Pani dr Wawrzyckiej. Wystarczył jeden lek za 1 zł! Trafna, szybka diagnoza i jeszcze szybsze pozbycie się problemu. Rodziłam na Lubartowskiej. W przyszłości nie wyobrażam sobie innego miejsca porodu. Świetny, fachowy, bardzo konkretny zespół - lekarze i wspaniałe położne - p. Ania, p. Grażynka Stochmal i inni (przepraszam imion nie pamiętam). Dr Wawrzycka ma specyficzne poczucie humoru, które bardzo u ludzi lubię, ...

Dr Wawrzycka ma specyficzne poczucie humoru, które bardzo u ludzi lubię, więc proszę się nie zrażać na tej podstawie do Pani dr :) 100% pozytyw!

Najlepszy najmądrzejszy lekarz na świecie, polecacm

Najlepszy najmądrzejszy lekarz na świecie, polecacm