lek. dent. Camilla Trinczek

Zgadzam się zupełnie z dobrą opinią o Pani doktor. Uprzejma, solidna, punktualna, profesjonalna, życzliwa i sympatyczna. Chciałabym mieć innych lekarzy równie dobrych. Anna

Anna

SUPER PODEJŚCIE , WSPANIAŁY SPECIALISTA ,FACHOWIEC BEZ DYSKUSJI , GORĄCO POLECAM !!!!!!!!!!!

W zyciu nie mialem kontaktu z lepszym stomatologiem niz p.Camilla.Cudowna i wspaniala Pani Doktor,przesympatyczna osoba i znakomity fachowiec,niesamowicie delikatna i dokladna.Jestem kolejnym nawróconym bojacym sie dentystów pacjentem. Pozdrawiam Pania Doktor Camille Trinczek. Arek Z.

Pozdrawiam Pania Doktor Camille Trinczek. Arek Z.

Pani Klaudia jest uprzejmą miła osobą bardzo dobrze wykonującą swoje obowiązki.Z pewnością wylecze u niej wszystkie zęby ;) <lol>

Najlepszy stomatolog jakiego miałam okazje poznać. Bardzo dokładna, fachowa i przeuprzejma osoba. Wszystkim bardzo polecam.

Pani Camilla T bardzo uprzejma,delikatna wiecej mówiąc bardzo UROCZA Kobieta. Sama rozkosz poddac sie jej opiece stomatologicznej:)

Polecam profesjonalną Panią doktor Klaudie Stankowską,leczenie tak profesjonalne,że plomby utrzymują się latami bez jakiegokolwiek uszczerbku,odnalazłam Panią doktor po 8 latach i jechałam specjalnie z Wrocławia do Opola.!!!!))) WAAAAAAAARTO!!!!!! nic nie bolało,sprzęt z najwyższaej półki, ukształtowanie plomb idealne!! Polecam serdecznie KasiaŻ.

Polecam serdecznie
KasiaŻ.

Nie dość, że niesamowicie sympatyczna, to jeszcze w pełni profesjonalna. Jeszcze nigdy do tej pory nie byłem tak zadowolony po wizycie u stomatologa. Szczerze polecam

Niewiarygodnie uprzejma pani doktor. Polecam!!!!

Niewiarygodnie uprzejma pani doktor. Polecam!!!!