Cezar Kurkliński

Piastów
52,185828920,85729040 22 723 11 58

Kalendarz przyjęć
Pon27.10Wt28.10Śr29.10Czw30.10Pt31.10So01.11Nd02.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.05
16 opinii

Byłam totalnie rozczarowana, nie tylko tym, że zupełnie zlekceważył mój problem, ale również tym, jak mnie potraktował. Krótko mówiąc - po prostu obraził, raz nawet używając wulgaryzmu. Byłam w totalnym szoku, w życiu się z czymś takim nie spotkałam!! Chociaż lekarze czasem są mało uprzejmi, to ten po prostu wyszedł poza jakiekolwiek ramy!! Skarga do RPP już napisana.

nie polecam, za mało czasu poświęca,jest niezbyt uprzejmy drogi i nie budzi zaufania.

Pan doktor może i jest dobry pod warunkiem że przyjmuje prywatnie..bo państwowo nic nie można od niego sie dowiedzieć...byłam raz jedyny u niego wciąży i potraktowal mnie jak gówniare ktora zrobila sobie dziecko na boku....a do tego zaprosil mnie do prywatnego gabinetu jeśli che coś wiecej wiedziec..oczywiście poszłam i to nic konkretnego nie powiedzial...nie polecam...kase ciągnie poleca swoich kolegów za chorendalne pieniądze i tyle z tego jest.,,a jeśli chodzi o porade czy leczenie to nic specjalnego.

Bardzo dobry lekarz,jestem pacjentką od ponad 15 lat,zawsze wytłumaczy dolegliwości,cierpliwy,polecam

Bardzo miły i kompetentny lekarz, u mnie prowadził pierwszą ciąże. Teściowej wykrył torbiele na jajnikach i skierował na dalsze badania. Moja ciąża i poród przebiegła pomyślnie a i teściowa ma już problemy za sobą. Polecam

Mimo dolegliwosci 11 lat temu nie rozpoznał u mnie torbieli jajnika , nawet nie zlecił badania usg , skutkiem czego doszło do jej pęknięcia . Na szczęście trafiłam pod opiekę prawdziwego Fachowca .

Nie znam lepszego lekarza:) jest bardzo miły i profesjonalnie podchodzi do pacjentów, prowadziłam dwie ciąże i wszystko ok.

rzeczowy, konkretny, miły ii sympatyczny, pozytywnie Go oceniam

suuuuuuuuuuuuuuuuuper lekarz!! Polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Fantastyczny lekarz, z powołaniem. Bardzo cierpliwy, dokładny!

ten lekarz wykrył i wyleczył mi torbiel jajnika, jakieś 15 lat temu kiedy nie było USG. Obecnie mam dwie zdrowe córeczki, i jest to duża zasługa tego lekarza. Polecam.

Pełen profesfonalizm w pracy tego lekarza, definitywnie polecam.

Miły, konkretny, nie czuje skrępowania. polecam

polecam goraco, lekarz profesjonalny. Mila atmosfera. Pelne zaufanie

super ginekolog goraco polecam.pełen profesjonalizm

Prowadzenie ciąży do (na razie) 6 miesiąca.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny