lekarz

Cezary Klank

Ortopeda, Chirurg urazowy

Gdzie przyjmuję
place 11

ul. Paderewskiego 4B
Kielce
50,869502220,6224368

Kalendarz przyjęć
Pon02.05Wt03.05Śr04.05Czw05.05Pt06.05So07.05Nd08.05
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
3.2/5
Kompleksowość podejścia
3/5
Tłumaczenie choroby i leczenia
3.3/5
Ilość poświęconego czasu
3.3/5
Uprzejmość
3.3/5
Godny polecenia
3.3/5
Średnia:
3.25
6 opinii
Opinie pacjentów
3,0/5

Witam Lekarz godny zaufania i polecenia. Niech każdy mówi co chce, nie ma takiego co dogodził by wszystkim. W zależności czego od lekarza się oczekuje, czy pogawędki czy konkretnej diagnozy. W jego przypadku jest to konkretna diagnoza i leczenie. Operował mojemu mężowi kolano i dzięki niemu chodzi i jest w pełni sprawny. Polecam go znajomym i są zadowoleni. Przez ostatni rok leczył także mnie, korzystam z jego wizyt w razie potrzeby nadal. Jest mądrym i konkretnym człowiekiem i lekarzem. Pozdrawiam go serdecznie.

4,7/5

Byłam wczoraj u doktora tj. 06,11,2013. Lekarz przesympatyczny, ludzki bez tej lekarskiej maniery charakterystycznej dla większości z nich. Jestem bardzo zadowolona. Podejście w sam raz ani na wyrost szukając dziury w całym ani nie bagatelizuje problemu. Dla mnie lekarz w sam raz. Polecam.

4,8/5

Konkretnie i fachowo. Dokładnie takiej porady potrzebowałem. Pan doktor wytłumaczył mi wręcz łopatologicznie jaki mam problem a co najważniejsze pomógł. Z czystym sumieniem polecam!

1,0/5

Zgadzam się z pacjentem, który jest niezadowolony. Jak dla mnie przerost formy nad treścią. Nie zasługuje na miano lekarza przyjaznego pacjentowi. Nie polecam a ja będę się trzymał od tego gościa z daleka.

5,0/5

Szczerze mówiąc, to jestem absolutnie zaskoczony negatywnym komentarzem odnośnie p.Doktora jaki przeczytałem. Zupełnie jakby o innego lekarza tu chodziło. Może to ja jestem wyjątkiem, a może wyjątkiem jest niezadowolony "anonim"? Ja do doktora trafiłem po małym wypadku, w którym uszkodziłem kolano. Kilka punkcji, operacja, rehabilitacja itd. Ale od pierwszej wizyty nie mógłbym nic złego powiedzieć o kompetencjach, wiedzy, czy podejściu do pacjenta p.Doktora. Od początku byłem, że tak powiem, uświadamiany :) co się stało z moim kolanem, co trzeba zrobić, żeby je naprawić i że nie będzie to takie hop-siup, a długa (jak dla mnie) rehabilitacja. Miłym zaskoczeniem było, że p.Doktor potrafi w naprawdę czytelny sposób przełożyć pacjentowi "z ichniego na nasze" ;)bo to często problem w tych naszych relacjach pacjent-lekarz. Dodam jeszcze, że przed operacją p.Doktor przyszedł do mnie na salę wytłumaczyć co i jak a po operacji powiedział co mi wolno robić z kolanem a czego mam przez jakiś czas jeszcze unikać itp. Krótko mówiąc zainteresował się swoim pacjentem. Ja wiem, że wielu się to wyda normalne zachowanie, ale uwierzcie mi, z tego co zauważyłem, będąc w szpitalu, to jednak nie dla wszystkich lekarzy (sąsiad z sali np nie doświadczył tej "przyjemności"). Z kierowaniem mnie na rezonans, jeszcze przed zabiegiem, tez nie robił żadnego problemu i nawet ćwiczenia jakie powinienem robić po operacji dostałem od p.Doktora mailem. Trochę się rozpisałem, ale jak widać jest o czym. Dziwi mnie że ktoś mógł mieć negatywne doświadczenia odnośnie p.Doktora, wręcz trudno w to uwierzyć, zwłaszcza że ja trafiłem do Niego z polecenia znajomego (również jego pacjenta, również zadowolonego). Ja jestem p.Doktorowi wdzięczny za pomoc, bo dzięki niemu mogę normalnie funkcjonować i z czystym sumieniem będę go polecać.

1,0/5

Nie polecam nikomu, tego człowieka używającego tytułu lekarskiego(bo lekarzem go nazwać nie można), omijajcie z daleka. Zbywał mnie na wizytach, sugerując mi iż symuluję chorobę. Nie rozpoznał poważnego urazu; zmieniłem lekarza na lek.med Sławomira Marcinkowskiego i szczerze polecam go wszystkim.

  Wystaw opinię
  Musisz podać wszystkie oceny
  Kompetencje
  ?/5
  Kompleksowość podejścia
  ?/5
  Tłumaczenie choroby i leczenia
  ?/5
  Ilość poświęconego czasu
  ?/5
  Uprzejmość
  ?/5
  Godny polecenia
  ?/5
  display statdisplay statlastseen stat