lekarzCezary Klank

Ortopeda, Chirurg urazowy

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
3.3512345
5 opinii

• 5

Byłam wczoraj u doktora tj. 06,11,2013. Lekarz przesympatyczny, ludzki bez tej lekarskiej maniery charakterystycznej dla większości z nich. Jestem bardzo zadowolona. Podejście w sam raz ani na wyrost szukając dziury w całym ani nie bagatelizuje problemu. Dla mnie lekarz w sam raz. Polecam.

• 5

Konkretnie i fachowo. Dokładnie takiej porady potrzebowałem. Pan doktor wytłumaczył mi wręcz łopatologicznie jaki mam problem a co najważniejsze pomógł. Z czystym sumieniem polecam!

• 1

Zgadzam się z pacjentem, który jest niezadowolony. Jak dla mnie przerost formy nad treścią. Nie zasługuje na miano lekarza przyjaznego pacjentowi. Nie polecam a ja będę się trzymał od tego gościa z daleka.

• 5

Szczerze mówiąc, to jestem absolutnie zaskoczony negatywnym komentarzem odnośnie p.Doktora jaki przeczytałem. Zupełnie jakby o innego lekarza tu chodziło. Może to ja jestem wyjątkiem, a może wyjątkiem jest niezadowolony "anonim"? Ja do doktora trafiłem po małym wypadku, w którym uszkodziłem kolano. Kilka punkcji, operacja, rehabilitacja itd. Ale od pierwszej wizyty nie mógłbym nic złego powiedzieć o kompetencjach, wiedzy, czy podejściu do pacjenta p.Doktora. Od początku byłem, że tak powiem, uświadamiany :) co się stało z moim kolanem, co trzeba zrobić, żeby je naprawić i że nie będzie to takie hop-siup, a długa (jak dla mnie) rehabilitacja. Miłym zaskoczeniem było, że p.Doktor potrafi w naprawdę czytelny sposób przełożyć pacjentowi "z ichniego na nasze" ;)bo to często problem w tych naszych relacjach pacjent-lekarz. Dodam jeszcze, że przed operacją p.Doktor przyszedł do mnie na salę wytłumaczyć co i jak a po operacji powiedział co mi wolno robić z kolanem a czego mam przez jakiś czas jeszcze unikać itp. Krótko mówiąc zainteresował się swoim pacjentem. Ja wiem, że wielu się to wyda normalne zachowanie, ale uwierzcie mi, z tego co zauważyłem, będąc w szpitalu, to jednak nie dla wszystkich lekarzy (sąsiad z sali np nie doświadczył tej "przyjemności"). Z kierowaniem mnie na rezonans, jeszcze przed zabiegiem, tez nie robił żadnego problemu i nawet ćwiczenia jakie powinienem robić po operacji dostałem od p.Doktora mailem. Trochę się rozpisałem, ale jak widać jest o czym. Dziwi mnie że ktoś mógł mieć negatywne doświadczenia odnośnie p.Doktora, wręcz trudno w to uwierzyć, zwłaszcza że ja trafiłem do Niego z polecenia znajomego (również jego pacjenta, również zadowolonego). Ja jestem p.Doktorowi wdzięczny za pomoc, bo dzięki niemu mogę normalnie funkcjonować i z czystym sumieniem będę go polecać.

• 1

Nie polecam nikomu, tego człowieka używającego tytułu lekarskiego(bo lekarzem go nazwać nie można), omijajcie z daleka. Zbywał mnie na wizytach, sugerując mi iż symuluję chorobę. Nie rozpoznał poważnego urazu; zmieniłem lekarza na lek.med Sławomira Marcinkowskiego i szczerze polecam go wszystkim.

Gdzie przyjmuję

place 11

ARTIMED

ul. Paderewskiego 4B
    Kielce
    50,869502220,6224368

Kalendarz przyjęć

Pon25.08Wt26.08Śr27.08Czw28.08Pt29.08So30.08Nd31.08
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat