Cezary Najman

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.45
24 opinie

Pan Dr prowadził całą moją ciążę i już na pewno zostanę Jego stałą pacjentką. Jest to lekarz posiadający szeroką wiedzę i umiejętności praktyczne. Zawsze mogłam do niego zadzwonić w razie jakiś wątpliwości i zawsze uzyskałam pomoc. Dr jest osobą bardzo konkretną, co nie każdemu może odpowiadać, jeśli od lekarza oczekuje się zabawiania pacjenta. Jeśli jednak ktoś szuka fachowcaw swojej dziedzinie polecam dr Najmana z czystym sumieniem.

Pan doktor prowadził moją ciążę. Dziś mój synek ma 6 tyg. i jest zdrowym, silnym i kochanym dzieckiem. Dr zawsze uważnie badał małego, gdy dostawałam skurczy od razu zalecił leki i częstsze wizyty u niego. Teraz nadal będę do niego uczęszczac. Polecam.

Rodzenie u tego lekarza to czysta przyjemnosc :) szybko i fachowo

Dr.Najman prowadzil moja ciaze od poczatku do konca.Odebral porod i bylam bardzo zaowolona,mily,sympatyczny,dowcipny..polecamm

Lekarz godny polecenia. Prowadził moją ciążę od początku do końca. Mogłam zadzwonić o każdej porze. Gdy robiło się rozwarcie w 5 m-cu Pan dr. Najman szybko zareagował. Jest konkretny, sympatyczny. Atmosfera w czasie wizyt świetna Teraz jestem mamą ślicznej córeczki:)

polecam tego lekarza,dzięki niemu mam ślicznego synka.

Zdecydowanie nie polecam nikomu tego pana!!! Gdyby dalej prowadził moją ciążę (bliźniaczą) to dzisiaj moich dzieciaczków raczej by nie było na świecie! Z pozoru miły, ale całkowicie nieprofesjonalny.

Chodziłam jakieś 4 lata do tego lekarza z pierwszym dzieckiem całą ciążę . Byłam bardzo zadowolona , długa wizyta i dokładnymi wyjaśnieniami . Pan Doktor był przy porodzie mimo ,że trwał ponad 20 godzin. Polecam

Nie polecam. Gabinet to, fabryka, zdarzało się, że w szpitalu na dyżurze mnie przyjmował i również brał wtedy pieniądze. Nie poinformował mnie jak duże mam rodzić dziecko, przez to mała mogła się udusić,bo nie mogła wyjść na świat. Powinna być cesarka.

Super lekarz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i tyle !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kiepski lekarz nie potrafi wykryć nieprawidłowości płodu

Jestem bardzo zadowolona.Lekarz jak najbardziej godny polecenia,zawsze wysłucha i odpowie na każde pytania.Z poczuciem humoru,prowadził moją ciąże i jestem teraz szczęśliwą Mamą.Serdecznie polecam na prawdę warto:))

Byłam zadowolona z wizyty u Pana Najmana,jednak zaskoczyła mnie wysoka cena .

Bardzo kompetentny lekarz.Jestem teraz w ciąży i pan doktor prowadzi mnie.Wiem, że mogę zadzwonić o każdej porze i na pewno mi pomoże a co przynajmniej dla mnie najważniejsze to to,że stara się pamiętać swoje pacjentki,nie czuję sie taka anonimowa.Pozdrawiam.

Super lekarz prowadził moją ciążę od początku do końca. Jestem z niego bardzo zadowolona polecam kobietom nie tylko tym w ciąży ale także tym z innymi problemami ginekologicznymi .

Swietny lekarz prowadzil moja ciaze od poczatku do konca, tlumaczyl wyniki badan odpowiada na wszystkie pytania, wizyta przebiega spokojnie bez pospiechu w milej atmosferze.

lekarz godny polecenia, jest dostępny o każdej porze, interesuje się pacjentkami

Świetny lekarz z poczuciem humoru. Idealny do "prowadzenia ciąży". Dostępny o każdej porze dnia i nocy.

Dla mnie jest lekarzem z powołania straciłam już 2 razy ciąże dzięki panu doktorowi dowiedziałam że jestem chora i zostałam wyleczona miałam opiekę bardzo dobrą i dzięki niemu jestem po raz 3 w ciąży i prowadzi mnie pan doktor .

BARDZO POLECAM WSZYSTKIM KOBIETOM TEGO LEKARZA.!!! BARDZO SYMPATYCZNY PROFESJONALISTA.

świetny specjalista, konkretny,bardzo sympatyczny

Wspaniały człowiek i specjalista

świetny lekarz,kompetentny z poczuciem humoru, godny polecenia

swietny ginekolog nie wiem jaki jest jak sa jakies problemy bo nigdy ich nie mialam ale jest godny polecenia

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny