lekarz Cezary Warężak

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Opinii15

Anonim

16.09.2015

Lekarz który nie szanuje czasu pacjenta, spóżnia się ponad godzinę na wyznaczony przez siebie zabieg, po czym zmienia diagnozę i wszystko odwołuje. Nie polecam

Lekarz który nie szanuje czasu pacjenta,

Małgorzata

30.01.2015

Bardzo kompetentny i solidny specjalista. Wykonywał mi biopsję stereotaktyczną piersi.Wyczerpująco informował o przebiegu zabiegu. Szczerze polecam Pana Doktora innym pacjentom.

irena

08.01.2015

Pan Doktor przeprowadził u mnie mammotomiczną biopsję piersi. Zabieg był bezbolesny, przeprowadzony bardzo sprawnie - trwał kilkanaście minut. Dużo wiecej czasu Pan Doktor poświecił przed zabiegiem na analizę dokumentów zawierającymi historię choroby. Jest kompetentym lekarzem, serdecznym i empatycznym dla pacjenta.

Kminikowska deevrecord

26.09.2012

Pan doktor jest zajebi***, dziękuje mu za opiekę i wyrozumiałość i fachowość zrobienia pięknej piersi. To jest lekarz którego moge polecić każdej kobiecie która chciałaby by zrobić rekonstrukcje piersi. Jeszcze raz dziękuje.

Łukasz

18.05.2014

Lekarz nie jest godny polecenia. Bardzo niesympatyczny. Byłem raz u tego Pana. Powiedział, że marnuje jego i swój czas. ODRADZAM

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Gdańsk"?

dr
Dariusz Wyrzykowski

Chirurg dziecięcy
Klinika Chirurgii Dziecięcej i Urologii Akademii Medycznej w Gdańsku
Nowe Ogrody 1-6
Poradnia Chirurgii Dziecięcej (NFZ) – Budynek Szpitala Kolejowego
ul. Powstańców Warszawy
Gdańsk
Poradnia Chirurgii Dziecięcej (NFZ lub prywatnie) – Budynek Szpitala „Swissmed”
ul. Wileńska 44
Przychodnia „Medicover”