lekarz

Cezary Warężak

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Gdzie przyjmuję
place 11

al. Zwycięstwa 49
Gdańsk
54,364967218,6353741

Kalendarz przyjęć
Pon25.04Wt26.04Śr27.04Czw28.04Pt29.04So30.04Nd01.05
Brak informacji o godzinach przyjęć
Kalendarz przyjęć
Pon25.04Wt26.04Śr27.04Czw28.04Pt29.04So30.04Nd01.05
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
4.5/5
Kompleksowość podejścia
4.3/5
Tłumaczenie choroby i leczenia
4.3/5
Ilość poświęconego czasu
4.3/5
Uprzejmość
4.3/5
Godny polecenia
4.5/5
Średnia:
4.45
15 opinii
Opinie pacjentów
1,3/5

Lekarz który nie szanuje czasu pacjenta, spóżnia się ponad godzinę na wyznaczony przez siebie zabieg, po czym zmienia diagnozę i wszystko odwołuje. Nie polecam

5,0/5

Bardzo kompetentny i solidny specjalista. Wykonywał mi biopsję stereotaktyczną piersi.Wyczerpująco informował o przebiegu zabiegu. Szczerze polecam Pana Doktora innym pacjentom.

5,0/5

Pan Doktor przeprowadził u mnie mammotomiczną biopsję piersi. Zabieg był bezbolesny, przeprowadzony bardzo sprawnie - trwał kilkanaście minut. Dużo wiecej czasu Pan Doktor poświecił przed zabiegiem na analizę dokumentów zawierającymi historię choroby. Jest kompetentym lekarzem, serdecznym i empatycznym dla pacjenta.

1,0/5

Lekarz nie jest godny polecenia. Bardzo niesympatyczny. Byłem raz u tego Pana. Powiedział, że marnuje jego i swój czas. ODRADZAM

5,0/5

Pełen profesjonalizm, życzliwość i ludzkie podejście do pacjenta to cechy tego lekarza. .Pan Dr. wykonał u mnie rekonstrukcje piersi . Jestem bardzo zadowolona z efektu. Kształt i wielkość dobrana perfekcyjnie.Wspaniała opieka nad pacjentem,przed i po operacji, wyrozumiały był na mój strach.Pacjent czuje się potraktowany indywidualnie i z szacunkiem. Ze spokojem i zaufaniem można oddać się w Jego ręce. Polecam, pozdrawiam Aneta C

5,0/5

Wspaniały i kompetentny lekarz. Miałam wiele wątpliwości przed operacją rekonstrukcji piersi, ale teraz wiem, że podjęłam słuszną decyzję. Nie spodziewałam się takiego dobrego efektu. Jestem szczęśliwa i polecam dr Warężaka.

5,0/5

Brakuje mi słów żeby opisać podejście Pana Doktora do pacjenta. Jest wyrozumiały, troskliwy, serdeczny i przede wszystkim kompetentny. Wiem że jest najlepszą osobą jaką mogłam spotkać na swojej drodze do odzyskania zdrowia. Bardzo mu za to dziękuję i wszystkim szczerze rekomenduję.

5,0/5

Przemiły człowiek i oddany lekarz. Operację przeprowadził b. szybko i sprawnie. Rana świetnie się zabliźnia i jest prawie niewidoczna. Niełatwo mieć serce do pacjentów uwijając się jak w ukropie na Oddziale Onkologicznym, w międzyczasie przyjmując nowych chorych, konsultując przebieg przyszłych operacji, a na końcu operując. A jednak można, jak widać na przykładzie dra Warężaka.

4,8/5

Dr Cezary Warężak jest lekarzem naprawdę godnym polecenia. Jest kompetentny i dokładny. Interesuje sie losem swojego pacjenta. Cieszę sie że właśnie do niego trafiłam po diagnozie nowotworowej nie umiałam zebrać myśli dzięki jemu i jego podejściu uwierzyłam że będzie dobrze. W jego ręce oddałam sie podczas operacji, po wybudzeniu sie doktor się nadal interesował stanem mojego zdrowia. Operację wykonał bardzo profesjonalnie i mimo że nie mam już po części piersi wiem że uratował mi to co sie dało. Będę mu zawsze wdzięczna za to.

4,7/5

Pan doktor jest zajebi***, dziękuje mu za opiekę i wyrozumiałość i fachowość zrobienia pięknej piersi. To jest lekarz którego moge polecić każdej kobiecie która chciałaby by zrobić rekonstrukcje piersi. Jeszcze raz dziękuje.

3,8/5

nie wiem ile kosztuje wizyta. mam abonament z zakładu pracy,

5,0/5

Wspaniały człowiek, doskonały specjalista - mistrzowsko przeprowadzona operacja usunięcia tarczycy z węzłami (rak brodawkowaty), zainteresowany samopoczuciem pacjenta po zabiegu, sam od siebie zorganizował kontynuację leczenia jodem radioaktywnym w Zgierzu. Szczerze polecam tego specjalistę!

5,0/5

polecam tego lekarza, rzeczywiście jest miły i fachowy, jasno tłumaczy zawiłości choroby, pomaga w załatwieniu formalności, bardzo pozytywnie się wyróżnia na tle innych lekarzy i całej służby zdrowia, widać że mu zależy, nie stosuje spychologii, nie zbywa, naprawdę dobry lekarz

5,0/5

Wspaniały lekarz. Pełen profesjonalizm. Zainteresowany stanem zdrowia pacjenta w szpitalu. Miły i kontaktowy.

5,0/5

Lekarz zajął się mną bardzo kompleksowo, choć jak się okazało problem nie był w obszarze jego specjalizacji. Poświęcił mi czas nie tylko w czasie wizyty, ale i po. Nadzorował badania i konsultował się z innymi specjalistami. Miły, cierpliwy, bez problemu udzielał mi wyjaśnień. Bardzo dziękuję!:)

  Wystaw opinię
  Musisz podać wszystkie oceny
  Kompetencje
  ?/5
  Kompleksowość podejścia
  ?/5
  Tłumaczenie choroby i leczenia
  ?/5
  Ilość poświęconego czasu
  ?/5
  Uprzejmość
  ?/5
  Godny polecenia
  ?/5
  display statdisplay statlastseen stat