dr n. med. Czesław Kwiatkowski

Chirurg naczyniowy

Nietuzinkowy człowiek, dobry lekarz. Ma czas dla pacjenta i rodziny. Polecam z całego serca. Dobry fachowiec, dokładny. Ma szacunek u pacjentów i ze strony personelu również.

Niesamowity lekarz, wybitny specjalista. Uratował życie i zdrowie mojemu tacie. Dzięki dr Kwiatkowskiemu mój tata chodzi - uratował mu nogę. Dr Kwiatkowski to bardzo rzadkie połączenie wybitnej wiedzy, doświadczenia z życzliwością i serdecznością do pacjenta. Niesamowity człowiek. Dziękuję doktorze.

Z polecenia kolegi któremu "ozdrowił" matkę, 2 lata temu poddałem się udrożnieniu i wyprostowaniu tętnicy domózgowej. Zabieg był przeprowadzony profesjonalnie, zaś stosunek do pacjenta wręcz wzorowy. Jutro wybieram się na konsultacje z bratem którego dopadł podobny problem (przypadłość prawdopodobnie rodzinna) i sądzę,że będzie nie mniej zadowolony niż ja. Dlatego też polecam Go z pełną odpowiedzialnością i zaufaniem

Profesjonalista,kompetentny, uprzejmy,życzliwy. Najlepszy jakiego znam i nie tylko w Gdańsku. Mogę polecić, jak najbardziej godny zaufania.

najlepszy moim zdaniem w trojmiescie naczyniowiec

najlepszy moim zdaniem w trojmiescie naczyniowiec

A ja, z racji tego, że dr Kwiatkowski opiekuje się od długiego czasu moim ojcem mogę powiedzieć, że jesteśmy zadowoleni z efektów - operował doktor mojego ojca, z dobrym efektem. Dlatego ja osobiście polecam, jest dobrym fachowcem według mnie. Teraz tylko czeka nas kontrola. Polecili nam go znajomi, też zadowoleni.

Nie spełnia oczekiwań pacjentów,mało kompetentny,poświęca mało czasu pacjentowi choć ich wcale nie ma ,nie wzbudza zaufania , za drogi -lekarze z tytułem profesora są tańsi i bardziej kompetentni.Zdecydowanie nikomu nie polecam.