lekarz Danuta Byczyńska

Psychiatra

3,9

29.06.2011

Nistety Pani Doktor nie powinna zajmować się tym na czym nie do końca się zna. Próbowała pomóc mojej starszej mamie i dopiero kiedy trafiliśmy do innego lekarza pomoc okazała się nie trafiona. Pani Doktor za mało wie na ten temat

28.03.2011

Chodziłem do tej pani rok czasu. Pierwsze wrażenie dobre. Wydawało mi się, że nie jest pazerna, ponieważ zwolnienia lekarskie wypisywała tak jak prosiłem, czyli co miesiąc, żeby było mnie stać na wizyty. Jednak zaminusowała u mnie 3x. 2x w gabinecie, gdy podczas mojej wypowiedzi mi ...

Jednak zaminusowała u mnie 3x. 2x w gabinecie, gdy podczas mojej wypowiedzi mi przerwała pokazując na zegarek, znaczy, że kończy się mój czas, czyli 20 min. - płacę 100 zł, a ona mi przerywa. Więc wychodzi na to, że ważniejsza jest kasa, a nie moje samopoczucie. Poza tym, gdy podczas jednej z wizyt zapomniałem wspomnieć o wypisaniu recepty na lek, który mi się kończył i zadzwoniłem po 2 tyg. z prośbą o wypisanie recepty, to skasowała mnie jak za normalną wizytę.
Podczas tego czasu żadne przepisane leki mi nie pomogły. Postęp nastąpił jedynie przez moją silną wolę. Był czas, że nawet ich nie brałem. Ćwiczenia żadne nie przyniosły skutku. Podczas rozmowy kultura, ale co z tego. Nie idę tam po to, aby mnie traktować jak barona, a żeby mnie leczyć.
Te pochlebne opinie, to chyba rodzina napisała. "Jestem zadowolony, polecam" itp. to może napisać każdy o wszystkim.
Teraz chodzę do innej pani, na NFZ i mimo, że na NFZ, to widzę różnicę.

09.04.2014

W Bydgoszczy chyba najlepszy specjalista w tej dziedzinie, na którego trafiłem. Trafiła z lekarstwa za pierwszym razem i po 3 dniach byłem zdrowy.

DD

21.03.2014

warto, polecam. Na pewno wróce, jak będzie taka konieczność DD no tak sto znakow w opinii musi byc? no to warto, polecam. Na pewno wróce, jak będzie taka konieczność :)

warto, polecam. Na pewno wróce, jak będzie taka konieczność
DD
no tak sto znakow w opinii musi byc?
no to
warto, polecam. Na pewno wróce, jak będzie taka konieczność

10.03.2014

Witam . Czy ta Pani przyjmuje na NFZ ? i czy wypisuje recepty ?? bardzo zależy mi na tym ,żeby jakiś psychiatra wypisał mi receptę , ponieważ mój prowadzący znajduje się w Krakowie, a obecnie nie mam pieniędzy ,żeby taki kawałek pojechać po receptę . Pozdrawiam

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Bydgoszcz"?

Sue Ryder
Rentgena

Wojska Polskiego
gabinet psychiatryczny
Bałtycka 68

Remedium Clinic
ul. Gdańska 80A
Bydgoszcz
NZOZ Centrum Kultury, Higieny i Zdrowia Psychicznego Prof. dr Aleksander Araszkiewicz
Ks. Skorupki 2
"COGITO"
Świętopełka 26
Toruń
Gabinet Lekarski Psychiatrii Dorosłych, Dzieci i Młodzieży dr med. Mirosław Dąbkowski
ul. Kurpińskiego 12 A