lekarzDanuta Dębska-Jaroszewicz

12 opinii

15.12.2011
02:43
  • 5

Miła, uprzejma, proponuje z własnej inicjatywy dodatkowe badania. Poświęca pacjentom dużo czasu- z tego powodu często godziny umówionych wizyt przesuwają się i trzeba nieco dłużej poczekać, ale to moim zdaniem właściwe podejście.

18.09.2011
19:24
  • 5

Po długoletnich poszukiwaniach i dwuch ciążach(każda prowadzona przez innego ginekologa położnika)ktoś polecił mi panią doktor,byłam sceptycznie nastawiona ponieważ słyszałam rózne opinie o lekarzach kobietach(ginekologach)ale zmieniłam lekarz i poszłam na pierwszą wizytę,kobiety i jestem w szoku pierwsz lekarz który zbadał równierz piersi,od tamtej pory mineło 8 lat,a ja w końcu zaprzestałam poszukiwań bo natrafiłam na lekarza który jest lekarzem z powołania,zawsze pogodna potrafi wyjaśnić wszystko o co pytam.Takich lekarzy niestety nie mamy zbyt wielu

21.03.2011
07:57
  • 5

Dr,Dębska jest lekarzem ginekologiem ,którą z czystym sumieniem poleciłabym swoim znajomym:)Takich lekarzy jak ona jest już coraz mniej,a szkoda:(

14.03.2011
14:39
  • 5

Polecam gorąco p. Dębską - Jaroszewicz. Jestem jej pacjentką już 7 lat. Jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Od samych drzwi wita nas uśmiechnięta lekarka, z którą można porozmawiać o wszystkim, nie tylko o tematach ginekologicznych. Bardzo kompetentna lekarka, do każdej pacjentki podchodzi indywidualnie. Została mi polecona przez koleżankę oraz siostrę, które prowadziły u niej również swoje ciąże. Teraz p. Dębska - Jaroszewicz prowadzi również moją ciążę. Pacjentkom poświęca bardzo dużo czasu, szczególnie ciężarnym (wizyta "ciężarówki" trwa około 30 min., zwykła wizyta około 15).Wykonuje wszystkie badania, sama wykonuje usg na miejscu. O tym, że jest bardzo dobrym lekarzem może świadczyć również tablica pełna zdjęć "jej dzieci", czyli tych, których ciążę prowadziła :) Pani położna z rejestracji bywa niemiła, choć od jakiegoś czasu widać u niej zmiany w nastawieniu :) Mimo tego nie zmieniłabym jej na innego lekarza.

Anjaz, 40 lat

31.01.2011
11:15
  • 5

Pani dok.Danuta DĘBSKA to lekarz z powołania.Mam troje dzieci i po złym prowadzeniu pierwszej ciąży,dwie ostatnie prowadzone przez p.DANUTĘ były pozytywną odmianą.Szacunek dla pacjentki i profesjonalizm to główne cechy p.doktor.Jedyny minus to pani z recepcji,która potrafi zepsuć nastrój przed wizytą i szybki termin wizyty.Ania(mama Weroniki,Frania i Filipka)

display statlastseen stat