lekarz Danuta Koturbasz

Internista, Cytolog, Patomorfolog

2,5
2,5

Zupełnie nie zgadzam się z opiniami powyżej. Moje doświadczenia z tą Panią lekarz były zupełnie odwrotne. Ciężko powiedzieć czy Pani miała zły dzień czy tak wygląda każda wizyta, bo normalnie chodzę do innego lekarza, ale był niestety na urlopie. Pomijam fakt, że musiałam czekać godzinę po umówionej godzinie, ale cała wizyta trwała ponad godzinę, a nie uzyskałam pomocy na wszystko co potrzebowałam. Przez 50 % czasu Pani doktor na mnie krzyczała, praktycznie o wszystko: już na wstępie: że nie może znaleźć moich wyników - tłumaczyłam, że robiłam badania prywatnie- że nie potrafi mi przepisać dawki leku i że ona się na tym nie zna (czyli ja mam się znać?), kończąc na tym, że nie byłam w stanie odpowiedzieć jej na pytania w stylu jakie rozpoznanie dał mi inny lekarz, pomimo, że starałam się wytłumaczyć to własnymi słowami. Dodam do tego totalne zagubienie, jeśli chodzi o szeroko pojętą technologie, przez narzekanie na służbę zdrowia, kraj, pacjentów, oraz dziwne wybuchy agresji zupełnie niesprowokowanej. Nigdy nie spotkałam się z tak nieadekwatnymi reakcjami na zupełnie normalne odpowiedzi.
Starałam się być uprzejma i grzeczna, ale jak po raz kolejny ta Pani się na mnie wydarła, opuściłam gabinet ze zniesmaczeniem.
Uważam, że ta Pani powinna już sobie dać spokój z pracą w zawodzie, bo ją to zwyczajnie przerasta.

Bardzo dobry lekarz o dużej kulturze osobistej. Kompetentna, Jej diagnozy uzyskują aprobatę lekarzy specjalistów. Wykazuje dużą empatię wobec pacjentów. Szkoda, że zamierza odejść na zasłużoną emeryturę.

B. dobry lekarz; poświęciła sporo czasu pacjentce podczas wizyty domowej, doradzila i ukierunkwala dalsze leczenie.

Nie polecam!!!!!!! Osoba nie szanuje pacjenta a dotego chorego. Lekcewazace podejscie a zachowanie ponizej godnosci lekarza!