Danuta Kucharska

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.45
14 opinii

Odradzam. Traktuje pacjenta jak 100zł i wypad. Zapisuje pacjentów hurtowo, a poźniej wyczekujesz jak w szpitalu, choć płacisz bo to prywatnie. Ja musiałem czekać najpierw 30min, później 40. Tylko "kosi" kasę, prośba o wypisanie rachunku kończy się zdawkowo "skończyły" mi się blankiety. [najpierw trzeba je mieć]. Te opinię, że jest taka super to może i była prawda parę lat temu, teraz wpadła w rutynę i liczy się tylko zarobek. Ja się jeszcze leczę, ale już do niej nie pójdę - szkoda tych 100zł na nią, są inny. Kontakt telefoniczny z doktor - niemożliwy, więc jak coś się dzieje niepokojącego w trakcie przyjmowania leków to zostaje tylko pogotowie lub kolejna wizyta i stówka. Ja dzwoniłem 12 razy plus sms, musiałem dzwonić na pogotowie.

Zabawna Pani Doktor, szybkie i celne diagnozy, trochę stereotypowe myślenie, ale najwidoczniej poparte wieloma latami doświadczeń i przypadków medycznych. Bardzo lakoniczne, szorstkie wypowiedzi i brak zaangażowania czasu w pacjenta mogą gubić, trzeba więc ufać jej na słowo i nie drażnić wdając w dyskusje. Uwaga - może gubić ważne dla pacjenta drobnostki. Do pracy podchodzi konkretnie, zatem bez mazgajenia. Polecam.

Szczerze odradzam.Długo by pisać.W skrócie Pani doktor jest tak zabiegana że nie wie z czym dany pacjent przyszedł do szpitala(skierowany przez nią samą)myli przypadki,wizyta codzienna odbywa się hurtowo nie daje szansy zapytać o cokolwiek-wyprasza mówiąc "nie mam czasu" trzeba się przypomnieć, że miało być wykonane jakieś badanie bo w innym przypadku można się nie doczekać albo dostać "opieprz" że dlaczego tak późno się przypomniało(w moim przypadku o usg, zrobili mi po tym jak się przypomniałam 6-tego dnia chwilę przed wyjściem do domu),wprowadza innowacyjne rozwiązania typu płukanie uszu płynem do dezynfekcji rąk,koniec końców czy wyleczyła czy nie,wyrzuca do domu(mnie po 6 dniach-"już wystarczająco długo pani tu była")... nie muszę chyba pisać że dalej jestem chora...

bardzo dobra lekarz polecam usuwała mi torbiela bez zadnych komplikacji jeszcze raz POLECAM

Moje niespełna 4-letnie dziecko zakwalifikowała do usunięcia trzeciego migdała i podcięcia bocznych, co wykonała w szpitalu w Kozienicach (tak nam się wydawało). Przy zabiegu skróciła również wiązadełko języka, oczywiście bez konsultacji z nami. Z takim wypisem "usunięty migdał trzeci, boczne podcięta, skrócone wiązadełko języka" i z taką świadomością żyliśmy, do czasu przypadkowej wizyty u innego laryngologa, który stwierdził, a kolejny jeszcze potwierdził że dziecko nie ma wogóle migdałów, gdyż wszystkie zostały usunięte. WIĘC STANOWCZO ODRADZAM GDYŻ ROBI CO CHCE I NIC NIE KONSULTUJE!!!!!!!

Pani doktor wszystkie problemy laryngologiczne leczyłaby wycięciem migdałków

Jest w porządku. Nie ma zastrzeżeń do przebiegu wizyty, wszystko było tak, jak być powinno. Wyleczyła mi zapalenie ucha kroplami do oczu - może niekonwencjonalne, ale skuteczne ;-)

Pani raczej oschła, ale jak najbardziej świetny lekarz, który nie czaruje tylko konkretnie podchodzi do sprawy. Lekarz jak najbardziej godny polecenia!!!

Komunikatywna ,ale czy jednakowo kompetentna?Sprawia wrażenie nieobliczalnej.Jeżeli jest taka możliwość polecam zdać się na profesjonalistę.

Bardzo niemiła,niezrównoważona kobieta.Nie przejmująca się zdrowiem dzieci.

Jest to bardzo dobry lekarz przez niego właśnie już nie choruje dlatego,że wycięła mi wszystkie migdałki naprawdę polecam innym.

Babeczka zna się na tym co robi. Mój syn miał problem ze słuchem, okazało się że to przez migdałki.Zabieg zrobiła w Kozienicach, wszystko super sama operowała. Może wydawać się czasami niemiła ale taki ma sposób bycia. Ważne że jest bardzo solidna i kompetentna .Z czystym sumieniem polecam.

Bardzo konkretny lekarz, nie owija w bawełnę. Udziela konkretnych informacji bez "głaskania" pacjenta.

Sprawnie i bez problemów, Polecam

Wystaw opinię