dr n. med.

Danuta Kucharska

Laryngolog

Gdzie przyjmuję
place 11

Radom, ul. Focha 9
Radom
51,402642521,1541432

Kalendarz przyjęć
Pon02.05Wt03.05Śr04.05Czw05.05Pt06.05So07.05Nd08.05
Brak informacji o godzinach przyjęć
place 22


Kozienice
51,585532821,5511768

Kalendarz przyjęć
Pon02.05Wt03.05Śr04.05Czw05.05Pt06.05So07.05Nd08.05
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
3.7/5
Kompleksowość podejścia
3.4/5
Tłumaczenie choroby i leczenia
3.7/5
Ilość poświęconego czasu
3/5
Uprzejmość
3.1/5
Godny polecenia
3.5/5
Średnia:
3.45
15 opinii
Opinie pacjentów
4,2/5

Jestesmy z zona zadowoleni corka miala bezdechy w nocy pani doktor usunela 3migdala i widac duzy postep dziecko spi normalnie poza tym nie jest to lekarz ktorego nic nie obchodzi wrecz przeciwnie pozdrawiam pania doktor

2,2/5

Odradzam. Traktuje pacjenta jak 100zł i wypad. Zapisuje pacjentów hurtowo, a poźniej wyczekujesz jak w szpitalu, choć płacisz bo to prywatnie. Ja musiałem czekać najpierw 30min, później 40. Tylko "kosi" kasę, prośba o wypisanie rachunku kończy się zdawkowo "skończyły" mi się blankiety. [najpierw trzeba je mieć]. Te opinię, że jest taka super to może i była prawda parę lat temu, teraz wpadła w rutynę i liczy się tylko zarobek. Ja się jeszcze leczę, ale już do niej nie pójdę - szkoda tych 100zł na nią, są inny. Kontakt telefoniczny z doktor - niemożliwy, więc jak coś się dzieje niepokojącego w trakcie przyjmowania leków to zostaje tylko pogotowie lub kolejna wizyta i stówka. Ja dzwoniłem 12 razy plus sms, musiałem dzwonić na pogotowie.

3,2/5

Zabawna Pani Doktor, szybkie i celne diagnozy, trochę stereotypowe myślenie, ale najwidoczniej poparte wieloma latami doświadczeń i przypadków medycznych. Bardzo lakoniczne, szorstkie wypowiedzi i brak zaangażowania czasu w pacjenta mogą gubić, trzeba więc ufać jej na słowo i nie drażnić wdając w dyskusje. Uwaga - może gubić ważne dla pacjenta drobnostki. Do pracy podchodzi konkretnie, zatem bez mazgajenia. Polecam.

1,0/5

Szczerze odradzam.Długo by pisać.W skrócie Pani doktor jest tak zabiegana że nie wie z czym dany pacjent przyszedł do szpitala(skierowany przez nią samą)myli przypadki,wizyta codzienna odbywa się hurtowo nie daje szansy zapytać o cokolwiek-wyprasza mówiąc "nie mam czasu" trzeba się przypomnieć, że miało być wykonane jakieś badanie bo w innym przypadku można się nie doczekać albo dostać "opieprz" że dlaczego tak późno się przypomniało(w moim przypadku o usg, zrobili mi po tym jak się przypomniałam 6-tego dnia chwilę przed wyjściem do domu),wprowadza innowacyjne rozwiązania typu płukanie uszu płynem do dezynfekcji rąk,koniec końców czy wyleczyła czy nie,wyrzuca do domu(mnie po 6 dniach-"już wystarczająco długo pani tu była")... nie muszę chyba pisać że dalej jestem chora...

5,0/5

bardzo dobra lekarz polecam usuwała mi torbiela bez zadnych komplikacji jeszcze raz POLECAM

1,2/5

Moje niespełna 4-letnie dziecko zakwalifikowała do usunięcia trzeciego migdała i podcięcia bocznych, co wykonała w szpitalu w Kozienicach (tak nam się wydawało). Przy zabiegu skróciła również wiązadełko języka, oczywiście bez konsultacji z nami. Z takim wypisem "usunięty migdał trzeci, boczne podcięta, skrócone wiązadełko języka" i z taką świadomością żyliśmy, do czasu przypadkowej wizyty u innego laryngologa, który stwierdził, a kolejny jeszcze potwierdził że dziecko nie ma wogóle migdałów, gdyż wszystkie zostały usunięte. WIĘC STANOWCZO ODRADZAM GDYŻ ROBI CO CHCE I NIC NIE KONSULTUJE!!!!!!!

2,8/5

Pani doktor wszystkie problemy laryngologiczne leczyłaby wycięciem migdałków

4,0/5

Jest w porządku. Nie ma zastrzeżeń do przebiegu wizyty, wszystko było tak, jak być powinno. Wyleczyła mi zapalenie ucha kroplami do oczu - może niekonwencjonalne, ale skuteczne ;-)

4,8/5

Pani raczej oschła, ale jak najbardziej świetny lekarz, który nie czaruje tylko konkretnie podchodzi do sprawy. Lekarz jak najbardziej godny polecenia!!!

3,0/5

Komunikatywna ,ale czy jednakowo kompetentna?Sprawia wrażenie nieobliczalnej.Jeżeli jest taka możliwość polecam zdać się na profesjonalistę.

1,2/5

Bardzo niemiła,niezrównoważona kobieta.Nie przejmująca się zdrowiem dzieci.

5,0/5

Jest to bardzo dobry lekarz przez niego właśnie już nie choruje dlatego,że wycięła mi wszystkie migdałki naprawdę polecam innym.

4,7/5

Babeczka zna się na tym co robi. Mój syn miał problem ze słuchem, okazało się że to przez migdałki.Zabieg zrobiła w Kozienicach, wszystko super sama operowała. Może wydawać się czasami niemiła ale taki ma sposób bycia. Ważne że jest bardzo solidna i kompetentna .Z czystym sumieniem polecam.

4,5/5

Bardzo konkretny lekarz, nie owija w bawełnę. Udziela konkretnych informacji bez "głaskania" pacjenta.

4,5/5

Sprawnie i bez problemów, Polecam

  Wystaw opinię
  Musisz podać wszystkie oceny
  Kompetencje
  ?/5
  Kompleksowość podejścia
  ?/5
  Tłumaczenie choroby i leczenia
  ?/5
  Ilość poświęconego czasu
  ?/5
  Uprzejmość
  ?/5
  Godny polecenia
  ?/5
  display statdisplay statlastseen stat