lekarzDaria Dąbrowska

Jastrzębie-Zdrój
49,948844618,58720260 606 12 10 02

Kalendarz przyjęć

Pon15.09Wt16.09Śr17.09Czw18.09Pt19.09So20.09Nd21.09
Brak informacji o godzinach przyjęć

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.2512345
11 opinii

• 5

Do dr Dąbrowskiej chodzę na NFZ a czuję się tak, jak u innych lekarzy prywatnie. Jeszcze nie zdarzyło się żeby odmówiła pomocy- nawet jeśli przyszłam w inny dzień niż byłam zapisana. Bardzo delikatna i taktowna w rozmowie, troszczy się o pacjenta. Poświęca mu tyle czasu ile trzeba. Wiadomo- czasem wizyta trwa 5 minut, czasem 30. Lekarz godny polecenia.

• 1

Pani doktor po I wizycie i kilku pytaniach wydała wyrok :) od razu zgadała co mi dolega. Po konsultacja z innymi lekarzami opinią była nie trafiona.

• 5

Pani doktor jest wspaniała, napewno z powołania,oddaje się w pełni swojej pracy, jest dla ludzi. Bardzo, lubię i cenię panią doktor za wyrozumiałość, życzliwość, i pomoc w potrzebie.Mi Pani doktor właśnie pomogła, postawiła trafną diagnozę, i dobiera zawsze dobre leki.Jestem wdzięczna za wszystko Pami doktor, i dziękuje, pacjentka.

nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

• 5

Wspaniala lekarka, bardzo mi pomogla,wlasciwie wyleczyla mnie z nerwicy i poczatkow depresji... cierpliwa, mila,nigdy sie nie spieszyla, zawsze miala czas na dluzsza rozmowe... inni lekarze przed Nia nie umieli mi pomoc, traktowali mnie jak pacjenta, a Pani Dabrowska potraktowala mnie jak czlowieka. Wielkie dzieki!!! szczerze polecam!!!

• 3
  • 2

Prywatnie to owszem cud miód malina....potem leczenie na NFZ i już nie tak kolorowo, dostałam leki silnie uzależniające, pani doktor nie znalazła przyczyny tylko chciała ją zakamuflować po jakimś czasie spotkałam się z b. dobrym specjalistą, który zakwestionował ostro leczenie pani doktor -moje zaufanie do niej jest na poziomie 0 także jeśli ktoś chce niech chodzi do niej prywatnie może wtedy poświęci 10 min dłużej ale tak czy siak nie gwarantuje że zdiagnozuje problem i wdroży odpowiednie leczenie, bo niestety u mnie nie popisała się profesjonalizmem .....

• 5

Pierwsza wizyta u Pani dr kosztowała 100 zł, kolejne po 60 zł. Sama jestem zaskoczona, ale wystawiłam same piątki wg mnie w pełni zasłużone. Tak jak słyszałam od pacjentów w poczekalni: Proszę się nie martwić to bdobry specjalista. Niestety diagnoza powaliła mnie z nóg, ale żyję nadzieją że z Panią dr dojdę do zdrowia. Zmian tabletek, wycofanie poprzednich, no zobaczymy.

• 5

Pani dr to wspaniała osoba pomogła mi w 95% (nerwica ,depresja) bo jescze nie jestem zdrowa całkowicie heheh jest naprawde godna polecenia i ma anielska dusze lekarz z powołania:)

• 5

bardzo kompetentna pani lekarz. Polecam wszystkim potrzebującym.

• 5

polecam,godna zaufania, fachowa pomoc, uprzejmość,delikatność .

• 5

Jest to lekarka, która potrafi rozmawiać z pacjentem, jest bardzo cierpliwa i uprzejma. rozwiewa wszelkie wątpliwości i dba o pacjenta poświęcając mu tak dużo czasu ile ten potrzebuje. jest delikatna w rozmowie i godna zaufania.

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
    2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
    3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
    4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
    5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
    6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
    9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.
    display statlastseen stat