Dariusz Kutella

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Maja

23.02.2016

Najlepszy stomatolog oraz chirurg. Godny polecenia. Bardzo uprzejmy, zawsze pomoże - nawet w nagłych sytuacjach.

basia

02.12.2015

witam, polecam bardzo szczególnie jeśli jest wada zgryzu,żałuję ,że tak późno się zgłosiłam ,normalny uśmiech.....bezcenny bp

bp

Anonim

16.11.2015

Naprawdę godny polecenia chirurg, zwłaszcza kobietom w ciąży w drugim trymeście (tylko wtedy bezpieczne i wskazane jest usunięcie bolącego zęba w trakcie ciąży), którym dokucza boląca ósemka. Profesjonalne i miłe podejście do pacjenta. Po upewnieniu się czy znieczulenie działa, doktor usunął ząb bezboleśnie. Po zabiegu obyło się bez przykładania lodu i tabletek przeciwbólowych, nie sądziłam że to możliwe, a jednak :)

Ola

26.02.2014

Wyrwanie ósemki poszło szybko i gładko. Umierałam z przerażenia, ale p. Kutella podszedł do mnie z empatią, uwinął się ze sprawą szybciutko, chyba w 2 minuty i mam już spokój. Polecam

Anonim

15.02.2014

moze i dobry dla innych ale nie mam dobrych wspomnien , bylem z 8 , bolalo jak diabli ; ciezko trafic bo to niby centrum, ale ciemno ja na perfyferiach

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Gdańsk"?

DentiCo Stomatologia
Kołobrzeska 5/7