Dariusz Kutella

Gdańsk
54,401508418,56639290 602 31 44 35

Kalendarz przyjęć

Pon15.09Wt16.09Śr17.09Czw18.09Pt19.09So20.09Nd21.09
Brak informacji o godzinach przyjęć

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.5512345
36 opinii

• 4
  • 5

Wyrwanie ósemki poszło szybko i gładko. Umierałam z przerażenia, ale p. Kutella podszedł do mnie z empatią, uwinął się ze sprawą szybciutko, chyba w 2 minuty i mam już spokój. Polecam

• 2

moze i dobry dla innych ale nie mam dobrych wspomnien , bylem z 8 , bolalo jak diabli ; ciezko trafic bo to niby centrum, ale ciemno ja na perfyferiach

• 5

Dzisiaj rano wyrywałam po raz pierwszy jakikolwiek ząb w życiu (w dodatku 8mkę), zwlekałam jak najdłużej się dało, bo mój strach był przeogromny - teraz już wiem, że właściwie irracjonalny. Cały zabieg trwał może 7min, przy czym 90% czasu polegało na odczekaniu odpowiednio długo, by znieczulenie zadziałało prawidłowo oraz sprawdzaniu, a nie zabieraniu sie w ciemno za zabieg, czy napewno nic nie boli, co więcej podczas tego czasu doktor rozwiał moje wszystkie obawy i wątpliwości, po zabiegu udzielił wskazówek co robić dalej, a gdyby coś mnie niepokoiło zaprosił do swojego gabinetu z powrotem, chocby tego samego dnia - oczywiście takiej potrzeby nie było, wiec obyło się zarówno bez bólu, bez opuchlizny, w miłej atmosferze u wykwalfikowanego specjalisty - szczerze polecam, sama napewno kolejne 'stomatologiczne przygody' bedę załatwiała u Pana doktora ; )

• 5

Wczoraj usuwałam górną ósemkę i pomimo ogromnego strachu wyszłam z gabinetu dosłownie z „uśmiechem na ustach” ;-) Wcześniej wiele razy zawiodłam się na umiejętnościach i podejściu do pacjenta niektórych stomatologów więc mając w perspektywie usuwanie zęba (pierwszy raz w życiu!) moja panika sięgała zenitu ;-) Okazało się jednak (zgodnie z opiniami przyjaciół i rodziny, którzy korzystali już z pomocy pana Doktora), że mój strach był całkowiecie nieuzasadniony. Dr. Kutella to najlepszy fachowiec z jakim kiedykolwiek miałam do czynienia. Rzeczowo wyjaśnił mi najpierw szczegóły zabiegu. Następnie, z perfekcyjnie dobranym znieczuleniem, całkowicie bezboleśnie usunął mi ząb dosłownie w kilka minut. Również po zabiegu czuję się bardzo dobrze - obyło się bez stosowania okładów z lodu, jakiegokolwiek spuchnięcia, tabletek przeciwbólowych – nie odczuwam żadnych dolegliwości i wszystko goi się rewelacyjnie. Raz jeszcze, z pełną odpowiedzialnością, polecam Pana Darka jako świetnego i profesjonalnego lekarza, który jednocześnie jest przemiłym człowiekiem a jego podejście do pacjenta i atmosfera w gabinecie może być wzorem dla innych ;-) Dziękuję i wiem, że w razie potrzeby wrócę tam z przyjemnością ;-)))

• 5

GENIALNY stomatolog,delikatny,profesjonalny,przemiły,nie"znęca się"nad pacjentem,pracuje tak,żeby nie sprawić bólu i nie przeciągać siedzenia w fotelu,bardzo czuły na potrzeby pacjentów i ich problemy-jak miałam zapalenie kości po usuwaniu zeba to przychodziłam codziennie na zmianę opatrunków i założenie środka przeciwbólowego i nic nie płaciłam.A ceny u Pana doktora są stosunkowo niskie-poleciłam znajomym,są zachwyceni.Polecam wszystkim.

• 5

Od wielu lat jestem pacjęntką Doktora, podobnie jak moja rodzina i znajomi. Wszyscy chwalimy sobie jego podejście do pacjenta, umiejętności etc. Wizyta u niego to mimo wszystko przyjemność, nawet jak rwie zęba :). Człek nie zauważy nawet kiedy wyrwie.

• 5

Bardzo dobry stomatolog. Szybko, bezboleśnie, w miłej atmosferze.

• 1

Pan Doktor jest niekompetentny od chwili umówienia się (nie dotrzymuje terminów, o swojej niedyspozycji informuje obdartą kartką na drzwiach), ponowna próba umówienia się - w gabinecie pojawia się kilka osób umówionych na tą samą godzinę, kłamstwa recepcjonistki i nieprzyjemne zachowanie doktora to standard w tym gabinecie - zdecydowanie nie polecam

• 5

Pan Darek jest bardzo sympatyczną osobą. Zęby leczę u niego od 4 lat. Wszystko robi dobrze i bezboleśnie. Wybielałam żeby i jestem zadowolona z efektów, jak również usuwałam 8 i nie miałam, żadnych problemów z gojeniem się miejsc po usuniętych zębach. Polecam Pana Darka

• 4
  • 5

Od podstawowki balam sie chodzic do dentysty ze wzgledu na b.zle leczenie na kanale otwartym.Od 8lat chodze do dr Kutteli i nie boje sie, jest super. Dr wyleczyl mi wszystkie zeby, uratowal te, ktore inni by wyrwali i zawsze ide tam z usmiechem- teraz juz tylko na przeglad co 6m-cy.

• 3
  • 1

bardzo sie rozczarowalam jego brakiem kompetencji

• 1

pan doktor leczy zęby pobieżnie po jego dlugoletnim leczeniu i ostatniej wizycie na ktorej stwierdził ze jest wszystko ok. Okazalo sie jednak ze mam prawie wszystkie zęby do zrobienia pod plombami znajdowała sie próchnica.

• 5

Polecam tego lekarza, leczy szybko i bezboleśnie, wszystkim bojącym się radzę udać się do pana Darka i jestem pewna że ponownie do niego wrócą!! Wspaniały specjalista!!

• 5

Leczę ząbki u doktora od zawsze, zresztą jak cała moja rodzina. Nie ma lepszego specjalisty ! Polecam !

• 5

Trafiłam do P.Doktora ponad 2 lata temu z polecenia mojej teściowej.Wspaniały człowiek ,wspaniały fachowiec,nie spotkałam do tej pory tak dobrego stomatologa,po prostu nie ma sobie równych!Jest profesjonalistą do tego ma bardzo miłe asystentki,wielki szacunek i wielkie dzięki.

• 5

Do Pana doktora chodze już ponad 20 lat, zarówno ja jak i moja rodzina jesteśmy bardzo zadowoleni - bardzo wysokie kompetencje, bezbolesna praca przy zębach i przede wszystkim dokładność.

• 5

Do Pana Doktora trafiłem z polecenia rodziny i znajomych, od początku spodobało mi się jego podejście i sposób traktowania pacjenta. Jest życzliwie, miło, Doktor informuje o tym, co się dzieje, aplikuje bardzo skuteczne i doskonale dobrane znieczulenia, używa bardzo dobrych materiałów, nie wątpię w najwyższe umiejętności i doświadczenie Doktora Kutelli. Pierwsze w życiu leczenie kanałowe, którego okropnie się bałem, zostało przeprowadzone BEZ BÓLU od A do Z w ciągu trzech wizyt. To była najlepsza decyzja, jaką mogłem podjąć, że trafiłem do Dr.Kutelli w trosce o swoje zęby, a sprawdzałem wielu prywatnych stomatologów oraz znane kliniki wyłudzające kasę za mikro-ubytki. Teraz, po kilku wizytach, nieśmiało stwierdzam, że chyba mija mi mój odwieczny, paniczny strach przed dentystą. Dziękuję Panie Doktorze!

• 5

Wyśmienity fachowiec, jeśli chodzi o usuwanie zębów. Radzi sobie nawet z niewielkimi pozostałościami, których usunięcia inni lekarzy się nie podejmowali. Do tego wszystko bezboleśnie, profesjonalnie i w miłej atmosferze. Miła odmiana po innych rzeźnikach - zwłaszcza z gdańskiej Polikliniki. Ponadto przystępna cena - chyba 50 zł za sztukę (początek 2011 r.). Polecam!!! Nie wiem, jak inne zabiegi, ponieważ nie korzystałem jeszcze.

• 1

Moje zęby uwielbiają Pana Doktora i jego personel już od wielu lat :). Wizyta u niego to przyjemność nawet jak rwie zęba.

• 5

Polecam każdemu ! Przez 20 lat nie znalazłam lepszego stomatologa!

• 5

Wiele lat korzystam z umiejętności dentystycznych Pana Kutelli. W gabinecie dzięki doskonale dobranemu personelowi panuje przemiła atmosfera. Zawsze jestem zadowolona. Bezboleśnie, profesjonalnie i zawsze z uśmiechem :) POLECAM !

• 5

Świetny człowiek, miły i kontaktowy - Polecam wszystkim !!! miałem wyrywaną dolną 8 - ma super znieczulenie działało przez 3,5 godziny.

• 5

Polecam...zwłaszcza tym którzy boja sie dentysty..profesjonalnie i szybko..

• 5

Pan Darek jest rewelacyjny - profesjonalista a na dodatek bardzo miły dla pacjentów (zresztą jak i cały personel). Dzięki Niemu przestałam się bać wizyt u stomatologa.

• 5

Dobry zawodnik, w tym gabinecie trafiłem tylko na porządnych lludzi. Godny polecenia

• 5

jest swietny, leczy moja niewidoma Mame. Bala sie po utracie wzroku wizyty w gabinecie, ale dr.Darek potrafi rozmawiac tez ze starszymi i cierpiacymi ludzmi.polecam goraco.. Grzegorz

• 5

Rewelacyjny stomatolog!Lecze się u niego od kilkunastu lat, zawsze jestem zadowolona, bezboleśnie, bezstresowo, miła atmosfera.

• 5

Super zawsze profesjonalnie ,bezboleśnie.Miła atmosfera ,nowoczesny gabinet.Od lat leczę zęby u doktora Kutelli i zawsze jestem zadowolona .

• 5

Super Lekarz.Same superlatywy,bardzo go polecam!!!

• 5

Pana Dariusz jest świetnym specjalistą, leczy szybko i bezboleśnie, bez problemu podejmuje sie trudnych przypadków. Jest przy okazji bardzo miłym człowiekiem. Gorąco polecam!

• 5

Wizyta u Pana Doktora to czysta przyjemność pod każdym względem :)))

• 5

Pan Dariusz jest świetnym specjalistą. Wyrwanie zęba nie bolało ani trochę, znieczulenie dobrane perfekcyjnie. Do tego miły i bardzo się stara, żeby nic nie bolało. Długo szukałam takiego specjalisty, a ten jest jak najbardziej godny polecenia.

Poprostu Bomba nic nie czułam podczas wyrywania zęba Gorąco polecam

• 5

Super lekarz!!!!!!!!!!!! nie chodzę do nikogo innego. Tomek

To świetny lekarz. Polecam wszystkim znajomym. E.G.U

• 5

wspanialy kontakt z pacjentem, bezbolesne leczenie,

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
    2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
    3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
    4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
    5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
    6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
    9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.
    display statlastseen stat