Dariusz Mączka

Dietetyk

30.07.2012

Rewelacyjny facet , mialem obawy przed piersza wizyta ale bylo warto , wyrozumialy i konkretny bardzo szczery ,a to cenie w ludziach ,porada trwala dlugo ale pomogl !Polecam

27.02.2012

Bardzo proszę o podanie adresu gabinetu lub nr telefonu do tego lekarza jeżeli ktoś już był i zna ten adres. Jeżeli nie tutaj to proszę na e-maila: polewka@tlen.pl

28.10.2011

Szukając dietetyka natrafiłem na te namiary i bardzo przesłodzone komentarze, czy to wszystko jest prawda. Jest inż. żywienia, skąd taka rozległa wiedza medyczna. Chciałbym schudnąć, mam dużą nadwagę i związku z tym problemy zdrowotne, czy trafię na kompetentną osobę. Dzięki za wszelkie info. Czekam, Grubas.

Dzięki za wszelkie info. Czekam, Grubas.

10.06.2011

Witam, czytam tu same pozytywne opinie o tym specjaliscie,jednak w internecie nigdzie nie moge znalesc namiarow na tego Pana.Tzn nie wiem gdzie przyjmuje, ile kosztuje wizyta, nigdzie nie moge znalesc telefonukontaktowego. Jest u góry coprawda podany jakis mail,ale wyglada dziwnie ;) Proszę o jakies informacje ...

Witam, czytam tu same pozytywne opinie o tym specjaliscie,jednak w internecie nigdzie nie moge znalesc namiarow na tego Pana.Tzn nie wiem gdzie przyjmuje, ile kosztuje wizyta, nigdzie nie moge znalesc telefonukontaktowego. Jest u góry coprawda podany jakis mail,ale wyglada dziwnie ;) Proszę o jakies informacje :)

11.05.2011

Super człowiek ,super fachowiec . Przez zaleconą przez niego dietę schudłam 10 kg. Znajomi wprost oniemieli jak zobaczyli moją wiosenną przemianę. Zawsze mogłam liczyć na wsparcie telefoniczne lub mailowe.Wreszcie wróciłam do mojej dawnej wagi sprzed lat.Jestem bardzo zadowolona. Szczerze i z przyjemnośćią polecam moim znajomym i rodzinie wizytę u Pana Dariusza. A Panu Darkowi dziękuję za wszystko.
A.W

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Dietetyk Będzin"?

NZOZ Centrum Medyczne Hajduki Sp. z o.o.
Jubileuszowa 42
Chorzów