Dariusz Majkowski

Internista

Średnia ocen:5/5

13.12.2012

Świetny lekarz i miły człowiek. Polecam wszystkim korzystającym z LuxMedu. Po wizytach u lekarzy pierwszego kontaktu z NFZ, gość wydał mi się z innej bajki. A raczej z serialu telewizyjnego.

22.09.2011

Człowiek nieprzeciętny. Miły, kompetentny, typ naukowca. Zamiast leków polecił mi dietę, na podstawie najnowszych badań amerykańskich naukowców. Polecam każdemu, bo to naprawdę perła wśród lekarzy.

15.06.2011

Znakomity lekarz, polecam z czystym sumieniem :)

Znakomity lekarz, polecam z czystym sumieniem :)

jarosz11 dariuszufnal

27.05.2011

Nic dodać, nic ująć! Profesjonalista. Kilka razy zmieniałem lekarza, w końcu, mogę powiedzieć przypadkowo, trafiłem do dr Majkowskiego. Jestem bardzo zadowolony, że tak się stało, albowiem teraz wreszcie mam wrażenie, że jestem pod opieką kompetentnego, budzącego zaufanie lekarza. Bez improwizacji i domysłów lecz po specjalistycznych badaniach zostały zdiagnozowane moje dolegliwości, z resztą z uwzględnieniem moich możliwości finansowych. Z pełnym przekonaniem - POLECAM !!!

19.03.2011

Najlepszy lekarz u jakiego kiedykolwiek byłam na wizytach. Nie bagatelizuje żadnej dolegliwości, kieruje na potrzebne badania nie zapisując kuracji na oślep. Gorąco polecam!!!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Internista Warszawa"?

Płocka 49

Lekarz Medycyny Marcin Jarek