lekarz Dariusz Roszczypała

2,9
2,7
2,7

Pan doktor nieco roztrzepany, ale dociekliwy i kompetentny, mialam duzo szczescia, ze trafilam Na niego bo dopytywal i mial wiedze. Przeszlam przez tabun najlepszych specjalistow i co.. i doktor Roszczypala postawil domniemana przyczyne mojego zlego stanu zdrowia i mnie pokierowal dalej. To dzieki niemu moge nadal normalnie zyc.

Pan doktor nieco roztrzepany, ale dociekliwy i kompetentny, mialam
duzo szczescia, ze trafilam

Badanie trwało 10 sekund, lekarz nie wyszedł nawet zza biurka, a jedynie się przechylił. Opóźnienia około godzinne są normą, nikogo w kolejce to już nawet nie dziwi... Zamiast indywidualnego podejścia do pacjenta, dostałam karteczkę ze stosiku wydrukowanych zaleceń - traktowanie pacjenta ogólnikowo, podejście kopiuj-wklej! Zero pytań, szczegółowych zaleceń czy wywiadu lekarskiego. Porażka!

lekarz (za duże słowo) masakra!!!!!umówieni byliśmy na daną godzinę wizyta prywatna !!nie przeszkadzało nam że czekaliśmy z dzieckiem 1,5 godziny jak przyszłą nasza kolej zaprosił nas do gabinetu po czym nie mówiąc nic wyszedł staliśmy jak kołki przez 15 minut w gabinecie potem wyszliśmy bo szło się udusić,po następnych minutach oczekiwania nie przyszedł ,pytamy kogoś z obsługi gdzie jest doktor usłyszeliśmy od jednego że je od 2 osoby że jest czymś zajęty,jak zrobiło się zamieszanie wyszedł wydłubując z zębów i mówi że o co chodzi wyszliśmy bo przecież takie rzeczy nie powinny mieć miejsca!!!nie polecam wręcz odradzam lekceważy pacjentów,nie miły i z podejściem że on jest panem całego świata a pacjent ma czekać na niego!o warunkach w gabinecie nie zamierzam wspominać bo robi się nie dobrze!!!!uważajcie!!!!

Super lekarz!!! Polecam. Zawsze wysłucha, zdiagnozuje i ma czas dla pacjenta przez co są niewielkie opóźnienia ale zawsze każdego przyjmie- jest dostępny dla każdego o każdej porze.

BEZNADZIEJNY LEKARZ ORAZ NIE UPRZEJMY NIE POTRAFI ZDIAGNOZOWAĆ CHOROBY JEST NIE KOMPETENTNY I ZAWSZE SPÓŹNIONY

Masakra. Bardzo bolała mnie głowa. Nie potrafił zdiagnozować, że to zatoki. Przepisał antybiotyki, które lekko mnie "spustoszyły" przez 1,5 tygodnia.

Bardzo dobry lekarz...Miły, uprzejmy, uśmiechnięty z dobrym sercem- czego niektórym tego brakuje ;-). Zawsze odbierze telefon gdy się do niego dzwoni, nawet gdy to jest ,,święto bożego ciała,, Jest po prostu przemiły a do tego posiada bardzo obszerną wiedzę na temat medycyny !!! Godny polecenia Pan Dariusz Roszczypała... AAAA i zapomniałam dodać, że nie zdziera z ludzi, wizyta według uznania.

Dokładny,uprzejmy, nigdy się nie spieszy. Nawet jeżeli zadzwonisz z jakimś problemem zawsze odbieże( nawet w póżnych godzinach) i doradzi. Cieszę się że to mój lekarz rodzinny.

Bardzo sympatyczny, poświęca pacjentowi dużo czasu :)

Bardzo sympatyczny, poświęca pacjentowi dużo czasu :)

Doktor Dariusz miły i upszejmy co do leczenia to małe obiekcje ale jest ok

Doktor Dariusz miły i upszejmy co do leczenia to małe obiekcje ale jest ok