dr n. med. Dariusz Żebiełowicz

3,7
3,7
3,3

06.04.2013

Świetny lekarz, prowadził moją ciążę 2 lata temu. Niestety podczas ostatniej wizyty dowiedziałam się, że dr Żebiełowicz już nie pracuje w Goleniowie:( Szczerze pisząc jestem bardzo zawiedziona, bo znalazłam lekarza, któremu zaufałam, a teraz muszę wybrać innego, co będzie raczej trudne... Mam jednak nadzieję, że dr Żebiełowicz wróci jeszcze do Goleniowa.

04.06.2012

Dzisiaj byłam na USG piersi w Goleniowskim szpitalu. Za badanie zapłaciłam 80 zł. w kasie szpitala. Niestety do badania nie doszło, czekałam ponad godzinę, ale dr. zdawał się mnie nie zauważać. W końcu poszłam do pokoju lekarzy, w którym przebywał.Zapytałam czy wykona mi badanie, ponieważ czekam już godzinę. Doktor niemiło spytał z kim ja się wogóle umawiałam na to USG, po mojej odpowiedzi, że z nim, jeszcze bardziej niemiło zapytał czy już za badanie zapłaciłam. W końcu ponowiłam pytanie czy wykona mi badanie na co odpowiedział że tak, ale nie wie kiedy dokładnie, więc mam iść na poczekalnie USG i czekać. Rozmawiając ze mną dr Żabiełowicz patrzył w monitor komputera na którym oglądał stadiony na euro i czytał wiadomości. Poczułam się bardzo zlekceważona i w kasie szpitala poprosiłam o zwrot pieniędzy za niewykonane badanie. Lekarz bardzo niemiły,brak kultury osobistej i zainteresowania pacjentem. Zdecydowanie nie polecam!

26.10.2011

Szczerze polecam Dr. Zebielowicza jest swietnym specjalista, prowadzil moja ciaze bardzo dobrze i ze szcegolna opieka poniewaz pierwsza ciaze niestety mialam martwa. Dwa miesiace temu urodzilam cudownego i zdrowego synka. jestem bardzo zadowolona z uslug tego lekarza naprawde polecam bo warto. Pozdrawiam

14.06.2011

Pan doktor to bardzo życzliwy, kulturalny człowiek a przy tym wspaniały lekarz, bardzo kompetentny. Odpowiada cierpliwie na wszystkie nurtujace pytania, poświeca pacjentce tyle czasu, ile tego potrzebuje, bardzo deliktny podczas badania. U Pana dra Żebiełowicza leczę się od kilku lat i naprawdę szczerze polecam.

08.06.2011

Biznesmen z niego i nic więcej, prowadził mi zagrożoną ciąże, na wszystkich opisach kontrolnych wszystko prawidłowo, bez zastrzeżeń, a na to że urodziłam córkę z wadą genetyczną zaradził bym zrobiła sobie drugie. Wspomnę iż na prywatne wizyty zapraszał co dwa tygodnie a nawet co tydzień, leżałam na oddziale ponad dwa miesiące, gdzie doktorek zostawił mnie na pastwę losu i poszedł na miesięczny urlop. Przez dwa miesiące nikt mi nawet nie zlecił krzywej cukrowej. Kiedy wrócił wypoczęty i opalony wysłał mnie na kilkudniową przepustkę, kiedy wróciłam na oddział wziął mnie pod skrzydło prawdziwy specjalista, który miał wiele zastrzeżeń co do prowadzenia mojej ciąży przez Biznesmena. Minęło sporo czasu, żal pozostał, nawet kolejna ciąża nie złagodziła pozostawionej goryczy ;-(

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Szczecin"?

Katarzyna Oronowicz

Zdroje
Milczańska 6a

ul. Szafera 24a

Katarzyna Strojny

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Prawobrzeże - Medyk"
ul.Kostki Napierskiego 6c, 70-783 Szczecin

gabinet