dr n. med.Dariusz Żebiełowicz

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
3.6512345
18 opinii

• 5

Świetny lekarz, prowadził moją ciążę 2 lata temu. Niestety podczas ostatniej wizyty dowiedziałam się, że dr Żebiełowicz już nie pracuje w Goleniowie:( Szczerze pisząc jestem bardzo zawiedziona, bo znalazłam lekarza, któremu zaufałam, a teraz muszę wybrać innego, co będzie raczej trudne... Mam jednak nadzieję, że dr Żebiełowicz wróci jeszcze do Goleniowa.

• 1

Dzisiaj byłam na USG piersi w Goleniowskim szpitalu. Za badanie zapłaciłam 80 zł. w kasie szpitala. Niestety do badania nie doszło, czekałam ponad godzinę, ale dr. zdawał się mnie nie zauważać. W końcu poszłam do pokoju lekarzy, w którym przebywał.Zapytałam czy wykona mi badanie, ponieważ czekam już godzinę. Doktor niemiło spytał z kim ja się wogóle umawiałam na to USG, po mojej odpowiedzi, że z nim, jeszcze bardziej niemiło zapytał czy już za badanie zapłaciłam. W końcu ponowiłam pytanie czy wykona mi badanie na co odpowiedział że tak, ale nie wie kiedy dokładnie, więc mam iść na poczekalnie USG i czekać. Rozmawiając ze mną dr Żabiełowicz patrzył w monitor komputera na którym oglądał stadiony na euro i czytał wiadomości. Poczułam się bardzo zlekceważona i w kasie szpitala poprosiłam o zwrot pieniędzy za niewykonane badanie. Lekarz bardzo niemiły,brak kultury osobistej i zainteresowania pacjentem. Zdecydowanie nie polecam!

• 5

Szczerze polecam Dr. Zebielowicza jest swietnym specjalista, prowadzil moja ciaze bardzo dobrze i ze szcegolna opieka poniewaz pierwsza ciaze niestety mialam martwa. Dwa miesiace temu urodzilam cudownego i zdrowego synka. jestem bardzo zadowolona z uslug tego lekarza naprawde polecam bo warto. Pozdrawiam

• 5

Pan doktor to bardzo życzliwy, kulturalny człowiek a przy tym wspaniały lekarz, bardzo kompetentny. Odpowiada cierpliwie na wszystkie nurtujace pytania, poświeca pacjentce tyle czasu, ile tego potrzebuje, bardzo deliktny podczas badania. U Pana dra Żebiełowicza leczę się od kilku lat i naprawdę szczerze polecam.

• 1

Biznesmen z niego i nic więcej, prowadził mi zagrożoną ciąże, na wszystkich opisach kontrolnych wszystko prawidłowo, bez zastrzeżeń, a na to że urodziłam córkę z wadą genetyczną zaradził bym zrobiła sobie drugie. Wspomnę iż na prywatne wizyty zapraszał co dwa tygodnie a nawet co tydzień, leżałam na oddziale ponad dwa miesiące, gdzie doktorek zostawił mnie na pastwę losu i poszedł na miesięczny urlop. Przez dwa miesiące nikt mi nawet nie zlecił krzywej cukrowej. Kiedy wrócił wypoczęty i opalony wysłał mnie na kilkudniową przepustkę, kiedy wróciłam na oddział wziął mnie pod skrzydło prawdziwy specjalista, który miał wiele zastrzeżeń co do prowadzenia mojej ciąży przez Biznesmena. Minęło sporo czasu, żal pozostał, nawet kolejna ciąża nie złagodziła pozostawionej goryczy ;-(

• 5

Pan doktor Żebiełowicz prowadził moją ciążę, miesiąc temu urodziłam zdrowego synka, dwa razy było ryzyko wczesnego porodu, ale dzięki fachowej opiece i diagnostyce urodziłam w terminie. Chodzę do poradni publicznej i nigdy nie zauważyłam, żeby traktował jakoś gorzej pacjentki, które leczą się na NFZ, a nie prywatnie. Rzeczowy, służący radą i pomocą, do tego bardzo sympatyczny, z poczuciem humoru. Po prostu-lekarz z powołania-polecam.

• 1

Wykonywałam USG 3D Po przyjeździe do domu okazało się że płyta nagrana z USG nie działa . Zapewniono mnie że po odesłaniu lekarz odzyska nagranie i skontaktuje się ze mną. Po kilku monitach z mojej strony dziwnym trafem dowiedziałam się że aparat do USG 3D się popsuł i nie można otrzymać nagrania. Wprawdzie lekarz miał już nowy sprzęt czyli wystarczyło by zrobić ponowne badanie i sprawa by była załatwiona ale niestety lekarz widocznie stwierdził że po co ma się gimnastykować. Cała sprawa ciągnęła się przeszło miesiąc. Niestety nie skończyła się ona pozytywnie do tej pory nie mam płytki. Po prostu zapłaciłam za usługę która nie została wykonana. Nie polecam lekarza chyba że ktoś chce mieć dodatkowe atrakcje:)

• 5

Lekarz kompetentny.Wszystko dokładnie tłumaczy.Poświęca odpowiednio dużo czasu na pacjenta.Choć inni lekarze potrafią wyznaczyć sobie limit czasowy wizyty. Uważam, że podchodzi indywidualnie do każdego pacjenta. Wzbudził we mnie nadzieje,że urodzę wkrótce zdrowe dziecko.

• 1

Byłam dziś u doktora na USG 3D. Wizyta ok, ale za 200zł filmik mógłby trwać trochę dłużej niż 4 x po 6 sekund. Generalnie nie polecam, szkoda pieniędzy.

• 5

W moim przypadku lekarz ten jest super.Dmuchał na zimne więc urodziłam zdrową śliczną córeczkę.Zachowanie tez nie wzbudzalo żadnych wątpliwości że jest On fachowcem w każdym calu.Pozdrawiam serdecznie wraz z moją córką Jowitą.

• 2

Potwierdzam,że doktor swoje prywatne pacjentki traktuje lepiej niż te ,które leżą na oddziale.Nie jestem jego prywatną pacjentką więc będąc na oddziale niestety spotkałam się z jego nieuprzejmośćią i brakiem zainteresowania.

• 1

mogę tylko podpisać się pod opinią poprzedniczki, ten Pan nastawia się na zysk, niekoniecznie na człowieka i jego problemy

• 1

dwcydowanie nie polecam dr Żebiełowicza, szczególnie pacjentkom w ciąży, chyba, że muszą zrobić USG fachowiec=super, człowiek=kompletne dno. Nawet nie będę pisać czego dopuścił sie w moim przypadku.

• 5

Bardzo dobry lekarz choć równie mocno wyliczony. Chodzę do niecho gdyż jest dobrym specjalistą i czuję się pod dobrą opieką. Zdaję sobie jednak sprawę, że za ten komfort słono płace

• 4

Do doktora chodziłam w ciąży na usg 3D. Wszystko super. Chociaż słyszałam, że swoje prywatne pacjentki traktuje lepiej ale to chyba standard u ginekologów. Jeśli chodzi o usg to polecam.

• 5

Polecam szczególnie dla kobiet w ciąży

• 5

Bardzo kompetentny lekarz. Zawsze poświęca mi tyle czasu ile potrzebuję i szczegółowo odpowiada na moje pytania i wątpliwości. Bardzo polecam Dr żebiełowicza

• 2

Byłam u niego prywatnie na USG - zachowywał się tak jak powinien zachowywać się lekarz (choć czuło się "taśmówkę"), a potem trafiłam na oddział... i tutaj już zachowywał się, bardzo delikatnie rzecz ujmując, bardzo nieprofesjonalnie, żeby nie napisać wprost - po chamsku. Zdecydowanie inaczej na oddziale traktował "prywatne" pacjentki niż całą resztę.

Gdzie przyjmuję

Pon01.09Wt02.09Śr03.09Czw04.09Pt05.09So06.09Nd07.09
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat