Dejan Simić

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.55
10 opinii

Jest świetnym ortopedą,zawsze uśmiechnięty,uprzejmy, miły i sympatyczny z poczuciem humoru.Bardzo dokładnie wszystko wytłumaczy.

Pan Dejan Simić to najlepszy ortopeda w regionie - ciesze się, ze w Wodzisławiu mamy takich świetnych lekarzy!

po przejściu kilku ortopedów u doktora Simica wreszcie wyleczyłem achilesy teraz leczę u niego inne schorzenie i wreszcie wiem co mi jest i jak postępować, wszystko wyjaśnione i wytłumaczone , Super lekarz

Kompetentny, rzetelny lekarz, a przy tym życzliwy. Polecam innym pacjentom.

Rewelacyjny lekarz, ktory zawsze z wielka uwaga podchodzi do moich problemów. Bardzo mocno polecam Pana Doktora.

U tego lekarza byłam podczas leczenia zerwanego ściegna Achillesa. Scięgno zostało zszyte operacyjnie 22 maja w innym szpitalu. 21.07.12 podknełam się na schodach, oparłam się na kontuzjowanej nodze i znowu coś strzelilo mi w tym ściegnie. 23.06 byłam na wizycie u doktora Simić`a, który bardzo profesjonalnie podszedł do mojego problemu. Podczas badania USG stwierdził naderwanie owego sciegna, opowiedział o przyczynach oraz o ogólnym przebiegu leczenia ściegien Achillesa. Zaproponował kilka metod leczenia, z których sama moglam wybrac najbardziej mi odpowiadającą. Uwazam, iz jest to lekarz kompetentny, uprzejmy, wyrozumiały i godny polecenia.

Dobry specjalista gorąco polecam, przyjmuje w Rydułtowskim szpitalu

Ja nie zdawałam sobie sprawy,że tacy lekarze jeszcze żyją!!!!Zdecydownie polecam Pan Doktor bardzo pozytywny,a do tego konkretny,pomocny, prze sympatyczny....jednym słowem jestem nim oczarowana!!!!Polecam wszystkim!

Zdecydowanie na poziomie XXI wieku. Dobry specjalista -trafiłem z polecenia i będe polecał Pana Doktora dalej.

Ten lekarz jest w komisji ds niepełnosprawności i zdrcydowanie nie umie obchodzić sie z ludźmi powaznie chorymi, poswięca im za mało czasu i nie podchodzi do ich problemu powaznie

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny