lekarz Dejan Simić

Ortopeda

Roman

26.09.2016

Pan Dejan Simić jest lekarzem, który w pełni zasługuje na polecenie. Zabieg rekonstrukcji ACL, mojego kolana przeprowadził w sposób mistrzowski. Najlepszym dowodem jest to, że po 6 tygodniach od operacji swobodnie się poruszałem z pełnym wyprostem stawu kolanowego. Jego zaangażowanie, uprzejmość, merytoryczne przygotowanie przed, w trakcie i po zabiegu zasługuje na najwyższe słowa uznania.
W czasie, gdy dzisiejsza "służba zdrowia" traktuje pacjenta instrumentalnie taki ortopeda to rzadkość.

Gagata

04.02.2016

"Świetny lekarz, rzeczowy, kompetentny, poświęca wystarczająco dużo czasu na poznanie dolegliwości pacjenta, doskonale wyjaśnia dolegliwości, wykonuje USG w gabinecie już podczas pierwszej wisyty, dodatkowo bardzo sympatyczna osobowość, polecam"

Anonim

15.01.2014

Jest świetnym ortopedą,zawsze uśmiechnięty,uprzejmy, miły i sympatyczny z poczuciem humoru.Bardzo dokładnie wszystko wytłumaczy.

pacjent

02.01.2014

Pan Dejan Simić to najlepszy ortopeda w regionie - ciesze się, ze w Wodzisławiu mamy takich świetnych lekarzy!

anonim

13.06.2013

po przejściu kilku ortopedów u doktora Simica wreszcie wyleczyłem achilesy teraz leczę u niego inne schorzenie i wreszcie wiem co mi jest i jak postępować, wszystko wyjaśnione i wytłumaczone , Super lekarz

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Wodzisław Śląski"?

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 3

None