lekarz Dominika Kostoń-Mędrala

Psychiatra

Może i lekarz świetny. Ale uważam , że jest nieporozumieniem , że człowiek który płaci nie małe pieniądze za prywatną wizytę uczestniczy jakiejś wojnie o kolejkę, gdzie ludzie od wczesnych godzin koczują pod domem Pani Doktorz robią sobie jakąś sztafetę rodzinna kto aktualnie trzyma miejsce w kolejce. Gdybym chciał siedzieć w poeczkalni 5 godzin poszedł bym do przychodni na NFZ. Do gabinetu Pani doktor przychodzą ludzie z depresjamiz nerwicami i innymi poważnymi sprawami i maja czekać 5 godzin w poczekalni. Co z pracą, jak zaplanować sobie dzień idąc do Pani ...

Gdybym chciał siedzieć w poeczkalni 5 godzin poszedł bym do przychodni na NFZ.

Co z pracą, jak zaplanować sobie dzień idąc do Pani doktor....uważam, że to podejście jest bardzo słabe. Można przecież wprowadzić zapisy na konkretną godzinę, już zrobiło by to jakiś porządek, ale nie...gdyby się wysypało paru pacjentów Pani doktor nie zarobi.

Lekarka nie mająca pojęcia o leczenie tylko o wystawianiu recept jak pacjent wchodzi zrealizować receptę to aptekarze z daleka widzi że leczy się o Kostoń ona chce całe Piekary sypać czy ludzie tego nie widzą.

Zachęcony opiniami wybrałem się do Pani Doktor z bardzo poważna sprawa i niestety ale bardzo zawiodłem się. Zostałem potraktowany po macoszemu, Pani doktor odbierała w trakcie wizyty telefony, nie poświęciła mi dostatecznie dużo czasu i uwagi mimo tego z czym ludzie rzekomo wyżej się spotkali. Zapłaciłem za wizytę na której dostałem skierowanie na prywatne badania i miałem oczekiwać kilka dni na e-mail z proponowanym leczeniem ostatecznie czekałem tydzień jeszcze się przypominając na brak rozwiązań. Brak zwrotu brak najmniejszej pomocy, a Pani Doktor umyła ręce. Nie wiem skąd te wszystkie pozytywne wrażenia może w najprostszych przypadkach jak depresja bądź jakichś zaburzeniach Pani Doktor jest skuteczna, nie polecam natomiast w sytuacjach skrajnych kryzysowych i wymagających odwagi, wiedzy i profesjonalizmu.

Doskonały lekarz. Wspaniałe podejście do pacjenta, cierpliwa, wyrozumiała, słucha uważnie. Bardzo dobra aura. Dzięki pani doktor mam dzisiaj drugie życie. Polecam wszystkim z problemami.

Polecam , wprawdzie jestem dopiero po pierwszej wizycie u pani doktor ale ,pozwolę sobie na komentarz dlatego że , przeszłam już paru (2) lekarzy i do tej pory żaden z nich nie poświecił mi tyle czasu i zainteresowania co pani doktor mało tego podejście do pacjenta rzadko spotykane wśród lekarzy ( nie czułam się przypadkiem medycznym ani klientem - pacjentem ale człowiekiem ).

wspaniały Lekarz!Polecam Wszystkim! Wyciągnęła mnie ze strasznej nerwicy lękowej, myślałem że już nie dam rady, Pani Dr pozwoliła mi urodzić się na nowo. Tomek

Jestem zadowolona i polecam PANIĄ DOKTOR.

Jestem zadowolona i polecam PANIĄ DOKTOR.

Zdecydowanie NIE POLECAM! Jej praca w przychodni pozostawia wiele do życzenia...

Pani doktor Dominika Koston-Medrala jest lekarzem z powolania i jest godna zaufania,sama leczylam sie u niej i jest swietna w tej specjalizacji.Wiec jezeli ktos szuka takiego wlasnie lekarza to polecam w 100%!!!!

Polecam wszystkim którym potrzebny jest lekarz o tej specjalności.

Polecam wszystkim którym potrzebny jest lekarz o tej specjalności.