lekarz Dorota Filipowicz

Dermatolog

2,9
2,9

Szczerze nie polecam niezależnie czy prywatnie czy na kasę chorych!!!tłumaczenie zawodowe zabiegi bardzo bolesne efekt mizerny. Konieczne konsultacje z innym dermatologiem

Pani doktor wymroziła mojej córce z ręki mięczaki w taki w sposób że zostały dziury jak po przypalaniu papierosem! Mimo że 2 tygodnie wcześniej inna dermatolog z Poznania usunęła mięczaki z drugiej ręki nie Zostawiając śladu! Dodatkowo leczyla moją córkę masciami sterydowymi przez co zostały jej na skórze odbarwienia(wg opinii innej dermatolog dzieciom nie zapisuje się takich maści). Jednym słowem to po prostu DRAMAT

Pani doktor wyleczyła mnie bardzo szybko z problemu z którym zmagałam się wiele lat Jestem jej bardzo wdzięczna!

To jest jakis dramat a nie Lekarz.Mam atopowe zapalenie skóry a pani doktor zapisuje mi sterydy gdzie inny dermatolog mowi ze sterydami juz sie nie leczy. 10 min w gabinecie i 80 zł z portfela ucieka nastepne 150 zl w aptece i robi sie juz kwota.Zostawilem u tej pani 1000 zł i zero poprawy tylko wysyp jeszcze wiekszy.Naprawde jak najdalej od tej pani!!!!!!!!!

Zgłosiłem się do usunięcia grupy brodawek na pięcie. Pani doktor wyleczyła środkową tlenkiem azotu, całą resztę kazała smarować tłustym kremem!!! Po tygodniu nastąpiły przerzuty – miałem już trzy takie kompanię na stopie, chodzić się nie dało. Powrót do lekarza rodzinnego, natychmiastowe przekierowanie na ostry dyżur i natychmiastowe usunięcie chirurgiczne! 5 tyg o kulach, a można było od razu się zabrać do tematu jak trzeba. Brak słów.

10 lat chorowałam na AZS, dr Filipowicz mnie wyleczyła. Polecam! :)

10 lat chorowałam na AZS, dr Filipowicz mnie wyleczyła. Polecam! :)

jest ok,miła,potrafi wysłuchać pacjenta i najważniejsze , że mi pomogła.Wiem , że ludzie dobrze o niej mówią.