Dorota Janiuk

Wąbrzeźno
53,291496318,9404863056 687 16 46

Kalendarz przyjęć
Pon24.11Wt25.11Śr26.11Czw27.11Pt28.11So29.11Nd30.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.15
12 opinii

Bardzo dobra i mia z wyjątkowym podejściem do dzieci Moje pociechy chętnie wchodzą do gabinetu .Polecam

zdecydowanie najlepszy lekarz! leczy mnie od dziecka już przez te paręnaście lat i zawsze było wszystko okej. pomimo wielu pacjentów znalazła czas nawet i dla dorosłych. miła, kompetentna, dobre podejście do dzieci.

NIE POLECAM!!!Pani doktor wszystkim mowi to samo i z kazdego dziecka robi alergika. kilkakrotnie twierdzila, ze nasze dziecko jest zdrowe, ze to tylko alergiczny kaszelek i ze gardelko czysciutkie, a tym czasem bylo juz zapalenie ostre gardla lub oskrzeli! u kolezanki osluchujac nie wykryla zapalenia pluc. badajac inne dziecko w rodzinie tez twierdzila, ze wszystko ok,a chlopiec wyladowal zaraz w szpitalu w krytycznym stanie. jest mila to fakt, ale jej diagnozy radze potwierdzac u innego lekarza dla dobra dziecka.

Bardzo miła,a przy tym bardzo kompetentna.Ma podejście zarówno do dzieci jak i dorosłych(pacjentów lub rodziców).Nie ukrywa poważniejszych symptomów choroby.Antybiotyki i skierowania daje kiedy naprawdę trzeba.Polecam zdecydowanie !

Wydaję mi się,że jak tylko spojrzy na małego pacjanta to wie co mu jest.zawsze mówię że ma ręce które leczą,gdyż często zdarzało się tak że po wizycie u pani doktor mój syn był zdrów,coć w tym może jest!żadko daje na wyniki,bo uważa że nie ma takiej potrzeby ale i w tym ma racje,bo kiedy ja panikuję i robię dziecku wyniki prywatnie to okazuje się że jest wszysto ok.polecam i pozdrawiamy panią doktor.

kompetentna, uprzejma, z poczuciem humoru

Bardzo uprzejma i kompetentna osoba. Najbardziej podoba mi się to, że pamięta imiona dzieci oraz przebieg ich chorób od noworodka do nastolatka, nawet jeśli nie są częstymi pacjentami. Lekkie zastrzeżenia budzi to, że dość często zapisuje antybiotyki.

Dobry lekarz lecz moim zdaniem lekceważy niektóre dolegliwości pacjenta.

Bardzo dobry lekarz. Poświęca dużo czasu na badanie i wywiad lekarski. Potrafi rozmawiać z dzieckiem.

Leczy mnie od dziecka..jestem zadowolona..I pomimo wielu pacjentów zawsze znajdzie czas, aby jeszcze zobaczyć dorosłych.

Jest bardzo dobrym lekarzem.Rozpoznaje się na chorobie.

Zdecydowanie Świetny Lekarz!!! Doskonała specjalistka i wspaniały człowiek. Gdyby każdy lekarz był taki jak Pani Doktor Janiuk żaden z pacjentów nie narzekał by na Lekarzy i służbę zdrowia!

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny