lekarz Dorota Janiuk

Neonatolog, Pediatra

26.02.2014

Bardzo dobra i mia z wyjątkowym podejściem do dzieci Moje pociechy chętnie wchodzą do gabinetu .Polecam

23.02.2014

zdecydowanie najlepszy lekarz! leczy mnie od dziecka już przez te paręnaście lat i zawsze było wszystko okej. pomimo wielu pacjentów znalazła czas nawet i dla dorosłych. miła, kompetentna, dobre podejście do dzieci.

11.04.2013

NIE POLECAM!!!Pani doktor wszystkim mowi to samo i z kazdego dziecka robi alergika. kilkakrotnie twierdzila, ze nasze dziecko jest zdrowe, ze to tylko alergiczny kaszelek i ze gardelko czysciutkie, a tym czasem bylo juz zapalenie ostre gardla lub oskrzeli! u kolezanki osluchujac nie wykryla zapalenia pluc. badajac inne dziecko w rodzinie tez twierdzila, ze wszystko ok,a chlopiec wyladowal zaraz w szpitalu w krytycznym stanie. jest mila to fakt, ale jej diagnozy radze potwierdzac u innego lekarza dla dobra dziecka.

30.09.2012

Bardzo miła,a przy tym bardzo kompetentna.Ma podejście zarówno do dzieci jak i dorosłych(pacjentów lub rodziców).Nie ukrywa poważniejszych symptomów choroby.Antybiotyki i skierowania daje kiedy naprawdę trzeba.Polecam zdecydowanie !

11.04.2012

Wydaję mi się,że jak tylko spojrzy na małego pacjanta to wie co mu jest.zawsze mówię że ma ręce które leczą,gdyż często zdarzało się tak że po wizycie u pani doktor mój syn był zdrów,coć w tym może jest!żadko daje na wyniki,bo uważa że nie ma takiej potrzeby ale i w tym ma racje,bo kiedy ja panikuję i robię dziecku wyniki prywatnie to okazuje się że jest wszysto ok.polecam i pozdrawiamy panią doktor.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Neonatolog Wąbrzeźno"?

None
Grudziądzka 50/37

None
Akacjowa 2/21
Wąbrzeźno

Przychodnia medycyny rodzinnej "BRADER"

NZOZ Nowy Szpital w Wąbrzeźnie
ulica Wolności 27