lekarzDorota Lindenau

Okulista

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.2512345
4 opinie

• 4
  • 5

Pani doktor Lindenau to oaza spokoju i cierpliwości. Pomimo późnej pory przyjęcia wykonała konsultacje i badania, które były niezbędne w dalszym leczeniu wady wzroku u naszego syna. Dobranie okularów odpowiednich do wady wzroku było bezbłędne. Rzeczowo i konkretnie odpowiadała na każde nasze pytanie dotyczące dalszego postępowania w przyszłości. Pan z recepcji będący małżonkiem Pani doktor trochę śmieszny, zalatany i pomimo prywatnego interesu jakim jest wykonywanie okularów nie odniosłem wrażenia naciągacza i prywaty, o której ktoś napisał w poprzednim komentarzu (nowe okulary okazały się znacznie tańsze niż u konkurencji a są o klasę lepsze). Faktycznie może trochę chaotycznie rozmawia ale stara się trzymać poziom profesjonalisty. Wykonanie okularów,przymiar i doradztwo - bezbłędnie.

• 1
  • 1

Nie polecam , zamiast zając się tym co do niej należy to razem z mężem postanowili , że nauczą mnie i mojego męża w ciągu paru minut jak mam wychowywać i ubierać moje dziecko , brak kultury zdecydowanie. Odradzam wizyty wszystkim młodym matką bo tam spotkacie się z nie akceptacją .

• 4
  • 5

Pani doktor bardzo dobry specjalista, cierpliwy, dokładny, ale pan, który siedzi w recepcji, chyba mąż tej pani doktor to człowiek bez kultury. Co wiecej naciagacz na prywatne wizyty. Wykrzyczał mi, że powinnam przyjść prywatnie, nie dał dojść do słowa i to w obecności innych pacjentów. Strasznie nerwowy. Dodam, że wcześniej chodziłam prywatnie, to był bardzo miły.

• 5

Najlepsza pani doktor jaką znam poznała się jako jedyna że przyczyną ropienia oczka mojej małej córeczki jest alergia pokarmowa a nie jak twierdzili inni zapchany kanał łzowy i tak by moje maleństwo niepotrzebnie pokroili'

Gdzie przyjmuję

place 11

o. Maksymiliana Kolbe 1a
    Piła
    53,153323916,73559780 67 214 83 58

Kalendarz przyjęć

Pon21.07Wt22.07Śr23.07Czw24.07Pt25.07So26.07Nd27.07
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat