Dorota Lindenau

Piła
53,153323916,73559780 67 214 83 58

Kalendarz przyjęć
Pon25.04Wt26.04Śr27.04Czw28.04Pt29.04So30.04Nd01.05
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
3.4/5
Średnia:
3.65
5 opinii

JESTEM BARDZO ROZCZAROWANA!!! samej lekarki ocenic nie mogę, ponieważ mąż optyk-nie dał mi szansy na wizytę! Poszłam z MIESIĘCZNYM DZIECKIEM, dziecko ma zatkany kanalik, ale też spuchnięte oczko i ropną wydzielinę a ten bezduszny człowiek kazał mi czekać 6 miesięcy na wizytę, pomimo skierowania od pediatry. BYŁ BARDZO NIEMIŁY, WRĘCZ ORDYNARNY. Powiedział, że zarówno on jak i jego żona mają dużo pracy i mam sobie szukać innego okulisty, nie obchodziło go, że pomocy potrzebuje noworodek, bo jak stwierdził, każdy czeka. Najważniejsze co jego interesowało to czy byłam na wizycie prywatnej-dając do zrozumienia, że prywatnie bym się dostała. ZUPEŁNY BRAK PROFESJONALIZMU, SZACUNEK DO KLIENTA NA ZEROWYM POZIOMIE. Samej Pani doktor nie mam szansy ocenic, bo Pan Nas skutecznie zniechęcił do wizyty

Pani doktor Lindenau to oaza spokoju i cierpliwości. Pomimo późnej pory przyjęcia wykonała konsultacje i badania, które były niezbędne w dalszym leczeniu wady wzroku u naszego syna. Dobranie okularów odpowiednich do wady wzroku było bezbłędne. Rzeczowo i konkretnie odpowiadała na każde nasze pytanie dotyczące dalszego postępowania w przyszłości. Pan z recepcji będący małżonkiem Pani doktor trochę śmieszny, zalatany i pomimo prywatnego interesu jakim jest wykonywanie okularów nie odniosłem wrażenia naciągacza i prywaty, o której ktoś napisał w poprzednim komentarzu (nowe okulary okazały się znacznie tańsze niż u konkurencji a są o klasę lepsze). Faktycznie może trochę chaotycznie rozmawia ale stara się trzymać poziom profesjonalisty. Wykonanie okularów,przymiar i doradztwo - bezbłędnie.

Nie polecam , zamiast zając się tym co do niej należy to razem z mężem postanowili , że nauczą mnie i mojego męża w ciągu paru minut jak mam wychowywać i ubierać moje dziecko , brak kultury zdecydowanie. Odradzam wizyty wszystkim młodym matką bo tam spotkacie się z nie akceptacją .

Pani doktor bardzo dobry specjalista, cierpliwy, dokładny, ale pan, który siedzi w recepcji, chyba mąż tej pani doktor to człowiek bez kultury. Co wiecej naciagacz na prywatne wizyty. Wykrzyczał mi, że powinnam przyjść prywatnie, nie dał dojść do słowa i to w obecności innych pacjentów. Strasznie nerwowy. Dodam, że wcześniej chodziłam prywatnie, to był bardzo miły.

Najlepsza pani doktor jaką znam poznała się jako jedyna że przyczyną ropienia oczka mojej małej córeczki jest alergia pokarmowa a nie jak twierdzili inni zapchany kanał łzowy i tak by moje maleństwo niepotrzebnie pokroili'

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny