lek. dent.

Katowice
50,257177819,03128520 32 206 09 09

Kalendarz przyjęć
Pon27.10Wt28.10Śr29.10Czw30.10Pt31.10So01.11Nd02.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.55
6 opinii

Bardzo dobra dentystka godna polecenia wszystkim pacjentom bojących się dentysty od niej wyjdziemy zadowoleni i uśmiechnięci. lecznie bezbolesne bez strachu. Ceny nie za wysokie za tą jakiość usług

Lekarka miła, aczkolwiek zostawiła mnie z niewyleczonym zębem na fotelu , tłumacząc to, że pomimo bólu mam siedzieć w spokoju, jak zdecydowałam się na znieczulenie nie zgodziła się i wyszła

Wszystko byłoby świetnie, gdyby nie straszliwy upał w gabinecie. Pomimo otwartego okna i wentylatora wytrzymanie godzinnej wizyty było strasznie trudne. Na przyszłość będę korzystać z usług tylko w chłodniejsze dni.

Bardzo kompetentna i miła obsługa. Pani doktor wzbudza zaufanie i potrafi stworzyć przyjazną atmosferę, poza tym to jedyny gabinet w Katowicach gdzie umówiona godzina jest bardzo skrupulanie przestrzegana. Asystentki kompetentne i miłe, czystość i wyposażenie nie budza zastrzeżeń.

Polecam. Wiele lat męczyłem się z dwoma zębami, a u dr Słomkowskiej diagnoza była praktycznie od razu - po leczeniu kanałowym właściwego zęba jestem szczęśliwym człowiekiem.

Serdecznie polecam Gabinet stomatologiczny Pani doktor Doroty Słomkowskiej. Po raz pierwszy spotkałam się z tak uprzjmą, fachową i rzetelną obsługą. Gabinet wyposażony jest w materiały i sprzęt na najwyższym poziomie. Dodatkowym atutem jest aparat RTG na miejscu. Personel bardzo dba o higienę i estetykę gabinetu. Warunki są wręcz sterylne. POLECAM WSZYSTKIM!!!!!

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny