dr n. med.Edyta Biernat-Kałuża

Średnia:
3.5512345
4 opinie

• 1

Jedno wielkie naciaganie pacjenta ! Wizyta (w cenie 340,-zl) obejmowala wreczanie ulotek restauracji, firm cateringowych, wczasow w zakonie... no blagam. Do tego naciagane badania za bagatela 600 zl. Oczywiscie mozna bylo zamowic sobie badania "lepsze" za 2000,- (ktore wyslane bylyby do Londynu). Po godzinie oczekiwania dostalam kartke przygotowana w WORDZIE (ctrl C, Crtl V) podpisana przez PIELEGNIARKE ! Za 1000 zl dowiedzialam sie ze jak chce schudnac nie moge jesc jajek, cukru i bialej maki. Musze jesc tylko warzywa i owoce ! Reszte mialam sie dowiedziec na nastepnej wizycie... (i pewne kolejne 1000 zl ) Nie POLECAM !!!! Szkoda tylko tych biednych naciaganych ludzi...

• 3
  • 1

nie kompetentna naciągaczka bez jakiejkolwiek wiedzy merytorycznej tylko pogorszyla moj stan zdrowia ostrzegam

• 4

Pani doktor jest kompetentna w swojej specjalizaji i dociekliwa. Śmiem twierdzić że najbardziej z dotychczas odwiedzonych przeze mnie lekarzy. Proces leczenia u mnie jak dotąd nie dobiegł jeszcze końca a poprostu trwa. Tak czy inaczej uważam że jestem pod dobrym okiem. Leszek

• 5

Choruję na dnę moczanową. Pani Doktór okazała się być pierwszym specjalistą (a odwiedziłem ich kilku, w tym również profesorów), który zalecił konkretne działania w celu złagodzenia choroby. Poświęciła mi mnóstwo czasu, najpierw dokładnie badając, a później tłumacząc na czym polega moja choroba. Jestem zmotywowany do działania, choć wiem, że to długa droga.

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
    2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
    3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
    4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
    5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
    6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
    9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.
    display statlastseen stat