lek. dent. Edyta Górna

Polecam stomatologa. Miła i bezproblemowa wizyta. Wszystko przebiegało sprawnie, ząb wyleczony. Bezbolesny zabieg w przyjemnej atmosferze.

Pierwszy gabinet stomatologiczny, w którym słucha się pacjenta i na uwadze ma się przede wszystkim jego oczekiwania, zdrowie i dobro. Pani Edyta zawsze uprzejma i pełna profesjonalizmu, podobnie jak i cały personel. Ceny konkurencyjne biorąc pod uwagę bardzo wysoki poziom wykonywanych usług i pierwszej klasy sprzęt. Z czystym sumieniem polecam.

Pełen profesjonalizm i usługi na najwyższym poziomie. Bardzo konkurencyjne ceny. Gabinet do którego nie bohr się chodzić z mils obsługa i atmosferą dla pacjenta. Nie na ciągają na kasę, wszystko tłumaczy Pani Doktor i planuje leczenie wraz z pacjentem. Chodziłem już do wielu stomatologów ale tu jestem już parę lat i zostanę. Polecam!

Rewelacyjne podejście do pacjenta, miła obsługa, całkowicie bezbolesne metody leczenia (kanałówka). Idealny stomatolog dla osób,które panicznie bały się dentysty - jak ja. Już po pierwszej wizycie,byłam zachwycona i teraz każda wizyta jest bezstresowa :) Gorąco polecam!!

Najlepszy stomatolog jakiego znam. Wcześniej leczylam się w wielu ogólnie polecanych gabinetach ale dopiero u Panii Edyty znalazłam wszystko czego oczekiwałam. Pełen profesjonalizm, uprzejma obsluga, ceny bardzo atrakcyjne. Leczylam zeby u tej pani kanalowo, wypelnienia estetyczne jak również licowki. Piekne wykonanie. Jestem bardzo zadowolona. Z całą swiadomiscia stomatolog godny polecenia. Nie wiem skad niepochlebne komentarze-lecza się u tej pani moi znajomi oraz rodzina, rowniez dzieci. Same pozytywne opinie!!!! POLECAM!!!

Pani Edyta osiadła na laurach, leczyłem się u niej od wielu lat, ale ostatnio poziom jej usług wyraźnie spadł. Odmawia w nagłych przypadkach, trzeba poprawiać, na robocie estetycznej nie zna się w ogóle. Odnoszę wrażenie że dawny profesjonalizm i zaangażowanie zostały wchłonięte przez komercyjną masówkę. Asystentka za to I-sza klasa. Ja jednak zmieniam lekarza. ego

Rewelacja, polecam zwłaszcza osobom, które bardzo boją się dentysty!

Rewelacja, polecam zwłaszcza osobom, które bardzo boją się dentysty!

Bardzo kompetentny stomatolog. Najlepszy u jakiego kiedykolwiek byłam. Panie bardzo miłe. :) Gorąco polecam tego dentystę ! :)

Jestem bardzo zadowolona z wizyty, bezbolesnie, mila atmosfera, bardzo dobre podejscie do pacjenta. Osobiscie polecam.

Zdecydowanie polecam. Leczyłem już kilka zębów. Koszty nie welkie jak na warunki drogości opola. Kompetencji 200%