Edyta Stefaniak-Monsour

Lekarz rodzinny

Pogotowie ratunkowe kazało nam się zgłosić do placówki w której pracuje owa Pani z zapewnieniem, że lekarz przyjedzie pomóc. Podczas rozmowy przedstawiłam sytuację: mąż zwija się z powodu bólu brzucha, pada na ziemię i cały się trzęsie, ciągle wymiotuje. Poinformowałam, że jest jedynym kierowcą i nie jest w stanie przyjechać, poprosilam o wizytę domową. Pani Stefaniak stwierdziła, że jeździ jedynie do osób starszych, niepełnosprawnych oraz do zgonów, a z racji młodego wieku mąż ma sobie radzić i przyjechać sam. Absolutnie nie polecam, nie okazano nawet odrobiny zrozumienia oraz empatii, nie chce sobie wyobrażać jakie byłoby postępowanie jakby mąż trafił pod opiekę tej Pani.

kompetentna-uprzejma-w leczeniu skuteczna.

kompetentna-uprzejma-w leczeniu skuteczna.

Godna polecenia Pani doktor. Miła, zawsze uśmiechnięta, a jednocześnie konkretna. Jak najbardziej polecam.!

Kto pisał te oceny???!!! Pani sama czy pani mąż??? Czy może pani kogoś najeła??? Pożałowania godne.

Moja Pani Doktor jest najlepsza na świecie. Zawsze ma czas dla wszystkich ,chociaż przed gabinetem tłumy.Wchodzę do gabinetu chory ,a wychodzę zdrowy.

Pani doktor Edyta jest wspaniałym lekarzem i świetnym fachowcem.Każda wizyta w jej gabinecie to prawdziwa przyjemność.Jest lekarzem od którego kultury bycia i taktu wielu mogłoby się uczyć.Szczerze polecam!

PANI EDYTKA TO BARDZO DOBRY LEKARZ, NIEZWYKLE SYMPATYCZNA I MILA CO TERAZ RZADKO SIE ZDARZA.

Wspaniały fachowiec i bardzo dobry człowiek - jeden z niewielu lekarzy naprawdę z powołania.