Elena Kirsz

Toruń
53,027593418,6169588

Kalendarz przyjęć
Pon17.11Wt18.11Śr19.11Czw20.11Pt21.11So22.11Nd23.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.75
8 opinii

Przesympatyczna Pani doktor. Jest bardzo cierpliwa i otwarta do ludzi. Wielu lekarzy powinno brać z niej przykład, w jaki sposób traktować pacjenta. Podczas badania zwraca nie tylko uwagę na problem z jakim się przyszło, ale też radzi na temat np.wad sylwetki, które dostrzegła.

Wspaniały lekarz, szkoda, że tak rzadko spotyka się tak oddanych ludzi swojej pracy

Lekarz, który podczas wizyty nawet nie bada okolicy ciała, w której wystąpił problem i stwierdza:Nie mogę pomóc.Wysyła mnie... w kosmos, bo daje skierowanie do poradni, której nie ma, o czym dowiaduję się od innego lekarza.Nie polecam

Lekarka, która zdecydowanie ma podejście do ludzi i jest wspaniałym profesjonalistą. Oby każdy lekarz umiał podejść do pacjentów z taką dozą empatii.

Jestem pod wrażeniem ,że są tacy wybitni lekarze jak pani Elena.Kwintesencja uprzejmości i wrażliwości .Polecam

Wspaniały lekarz, kompetentna i przejęta problemem. Nie czaruje w razie potrzeby odsyła dalej do specjalistów - bez eksperymentowania. Polecam !

Pani Doktor zasługuje pod każdym względem na piątkę. Polecam gorąco.

Cudowny Lekarz z powołaniem. Bardzo dokładna i nieprzeciętnie miła! Gorąco polecam!

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny