lekarz Eliza Mizerska-Hutnik

Neurolog

2,5
2,7
2,2

MIŁA PANI. Jedyna zrozumiała, o co w tym chodziło, i jeszcze dostałam bardzo ważnego coś, o czym chciałam od dawna. . .a sama bym się nie odważyła o to poprosić

Pani ewidentnie wykonuje swoją pracę, jakby musiała. Raczej kobieta oschła, ze staroświeckim podejściem. Potraktowała mnie jak zło konieczne i nie chciała niczego wytłumaczyć. Próby dowiedzenia się czegokolwiek spełzły na niczym. Co prawda skierowała mnie na dodatkowe badania, ale jak wspomniałem wcześniej bez żadnego słowa. Generalnie nie polecam i stwierdzam... chyba czas już na zasłużoną emeryturę.

Generalnie nie polecam i stwierdzam... chyba czas już na zasłużoną emeryturę.

Lekarka zdecydowanie zbyt wiekowa,żeby nie powiedzieć ze stara.Nie jest miła ani kompetentna oraz nie wzbudza zaufania żadnego.W tym wieku powinna siedzieć na emeryturze już od dawna.Zalecam unikanie tej dziwnej kobiety i zgłaszanie się do innych neurologów...

POLECAM !!! JEDYNY LEKARZA KTÓRY MI POMÓGŁ PO WYPADKU. POŚWIĘCA PACJĘNTOWI DUŻO UWAGI.

Niemiła, lubi tylko facetów, nie uznaje konsultacji i rad innych neurologów, nie zmienia leczenie nawet gdy nie przynosi ono efektów, nie zleca żadnych badań, kwestionuje opinie docenta który pracuje w szpitalu klinicznym. Nie polecam

Lekarka niemiła,wręcz złośliwa i bardzo służbowo podchodzi do pacjenta.Nie polecam nikomu