Elżbieta Bartol-Podskarbi

Ostrów Wielkopolski
51,649242317,810997762/736-23-52

Kalendarz przyjęć
Pon24.11Wt25.11Śr26.11Czw27.11Pt28.11So29.11Nd30.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
5.05
4 opinie

zdecydowanie polecam mam 21 lat, leczę się u Pani od 3mca życia ;) i ja i moi rodzice i siostra, super podejście, jeśli jest na miejscu zawsze można liczyć na pomoc, rozmowę wyjaśnienie, naprawdę polecam Panią Doktor :)

polecam. Leczyła mnie jako osobę dorosłą. Pani Doktor przemiła, bada dokładnie, wypytuje, szuka nietypowych leków i rozwiązań. Odczucie - pacjent jest dla niej ważny. Posiada szeroką wiedzę i zna "nowinki". Lekarz godny polecenia, zaufania.

Przemiły kontakt, potrafi wszystko wytłumaczyć i odpowiedzieć na każde pytanie, wspaniałe podejście do dziecka, gabinet cudowny-gdzie dziecko czuje się jak w domu. Pediatra godny polecenia.

Panią Elżbietę Bartol-Podskarbi znam ponad 24 lata ponieważ tyle lat ma mój starszy syn i do chwili obecnej w/w Pani jest "naszym" lekarzem -dla synów i mnie. W ankiecie zaznaczyłam w każdym pytaniu 5 punktów- innej wersji być nie mogło. Zdecydowanie polecam Panią Podskarbi każdemu kto szuka w lekarzu nie tylko specjalisty od problemów zdrowotnych ale również otwartości na inne tematy interesujace pacjenta.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny