Elżbieta Bartol-Podskarbi

Lekarz rodzinny, Pediatra, Wizyty domowe

Średnia ocen:5/5
Opinii4

28.12.2012

zdecydowanie polecam mam 21 lat, leczę się u Pani od 3mca życia ;) i ja i moi rodzice i siostra, super podejście, jeśli jest na miejscu zawsze można liczyć na pomoc, rozmowę wyjaśnienie, naprawdę polecam Panią Doktor :)

16.01.2012

polecam. Leczyła mnie jako osobę dorosłą. Pani Doktor przemiła, bada dokładnie, wypytuje, szuka nietypowych leków i rozwiązań. Odczucie - pacjent jest dla niej ważny. Posiada szeroką wiedzę i zna "nowinki". Lekarz godny polecenia, zaufania.

19.11.2009

Przemiły kontakt, potrafi wszystko wytłumaczyć i odpowiedzieć na każde pytanie, wspaniałe podejście do dziecka, gabinet cudowny-gdzie dziecko czuje się jak w domu. Pediatra godny polecenia.

25.06.2009

Panią Elżbietę Bartol-Podskarbi znam ponad 24 lata ponieważ tyle lat ma mój starszy syn i do chwili obecnej w/w Pani jest "naszym" lekarzem -dla synów i mnie. W ankiecie zaznaczyłam w każdym pytaniu 5 punktów- innej wersji być nie mogło. Zdecydowanie polecam Panią Podskarbi każdemu kto szuka w lekarzu nie tylko specjalisty od problemów zdrowotnych ale również otwartości na inne tematy interesujace pacjenta.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Pediatra Ostrów Wielkopolski"?

ul.Wrocławska

Prosta 5