lekarz Elżbieta Bielik-Wenderlich

3,2
3,1

Mama Ula

29.02.2016

Bardzo życzliwa Pani doktor, usunęła mojej córce migdał . Jestem wdzięczna za opiekę w czasie zabiegu jak i po . Nie jestesmy z Torunia a mimo to zabieg został wykonany i tego samego dnia wyjechalismy w drogę powrotną. Przez trzy dni byliśmy z Panią doktor w kontakcie telefonicznym .NAPRAWDĘ POLECAM

Kasia

02.03.2016

Trafiłam do pani doktor po dwóch błędnych dignozach i dwutygodniowym leczeniu lekami z kosmosu. Doktor pomogła skutecznie, przy tym bardzo miła, cierpliwa, poświęciła tyle czasu ile było konieczne. Gorąco polecam.

Agnieszka

08.12.2015

nie polecam, zniszczyła zdrowie i życie naszego dziecka,przez jej niewiedze walczymy o życie i zdrowie syna choć minęło 7 lat,chcesz mieć zdrowe dziecko omijaj ją zdaleka

Anonim

12.05.2013

wizyta była bardzo krótka, fakt, że pani przyjęła mnie bez zapisywania, ale nawet dziecku nie zajrzała dobrze do gardła, bez dodatkowych badań zaproponowała wycięcie migdała a problem nasz zupełnie leżał gdzie indziej, nie polecam

Anonim

04.04.2013

Moje zadowolenie nie stanowi żadnego miernika oceny. Pani Wenderlich usuwała migdałki mojemu dziecku i skoro ono tej Pani zaufało i się nie bało,a co najważniejsze było zadowolone to ja to zdanie podzielam, bo moje dziecko jest dla mnie najważniejsze. GORĄCO POLECAM!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Alergolog Toruń"?

Ptasia 6

Szeroka 25